Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warsaw by Night


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 921
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    72

  • Cormoran

    63

  • grzegorz76

    48

  • sonor

    32

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie! Jak Warsaw by nite to by nite a nie wieczór:)

jak o 21 to ja odpadam, bo własnie siedzę na spektaklu a un kończy się o 21:15

proponuje by przyszłe "... by nite" zaczynało się raczej po 22:) i pod Kolumną:blink:)

Odnośnik do komentarza

No i po WBN, dwie czarne postacie zaliczyły oba bieguny Wwy :) i nie było ani jasno, ani zimno, ani mokro :)

Dzięki magart za cierpliwość, przy zbieraniu się do wypadu ;)

Do następnego :):lol:

Odnośnik do komentarza

Pod R66na 21 podjechali nieliczni, w sumie ilość ziomków można policzyć na dwóch palcach ręki - w raz ze mną.

Prognozy przepowiadane przez naszą pogodynkę Phil'a nie sprawdziły się. :)

tomek1980 dzięki że podjechałeś tak z resztą w moim mniemaniu się umawialiśmy, w innym razie stałbym sam jak ta ci.. :lol:

Film od Ciebie wieczorem obejrzałem (z resztą bardzo fajny - to naprawde tak kiedyś było? :) ) a teraz mam oczy jak talerze. Skuter po rozrządzie przetestowany, pracuje super cichutko- ponownie się zakochałem w Scarabeo !yeah

Monk, Magart szkoda, że nie podjechaliście pod R66 -w większej kupie zawsze raźniej.

Madisonek - a gdzie można śmignąć, jedziesz jutro na obstawę ślubu kolegi?

Odnośnik do komentarza

Artemis, tomek 1980

przepraszam, za DUŻE spóźnienie (należy mi się !bicz ). Dojechaliśmy z monkiem ok 21.20. Jak dojeżdzaliśmy do Górczewskiej to stał pod R66 jeden maxi, ale się zmył zanim objechaliśmy rondo. Jeszcze raz sorki za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

Madisonek - a gdzie można śmignąć, jedziesz jutro na obstawę ślubu kolegi?

Miałem na obstawe jechać ale niestety dalej tkwie w pracy :)

Pomysł był żeby pośmigać trochę po mieście kończąc w Macu na kawie, oczywiście dla radości z jazdy Mc Donald w Sulejówku :) otwarty do 23 :)

Odnośnik do komentarza

Orzech-rzuć haslo chociaż dzień wcześniej.Domyslam się że spontan- jak sama nazwa wskazuje ,cechuje się tym, że coś dzieje się bez większego przygotowania,ale daj szansę większej liczbie chętnych. !placz1 :D:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak mnie naszło, jeszcze o 19 nie wiedziałem, że chcę jechać. Spontan to spontan.

Romulus, zawsze możesz Ty zaproponować coś dzień wcześniej, temat otwarty dla wszystkich.

EDIT: Były 4 !placz1

Odnośnik do komentarza

Ja miałem nie przyjechać później nagle mnie natchneło (kobietka nalegała na przewietrzenie nowych spodni) i śmignełem pod R66. Dojechałem na 22 i was nie było !happybth Posmigałem jeszcze po Wawce koło godziny i nie było Was nigdzie widać :D O której odjechaliście spod R66? Gdzie smigaliscie?

P.S. spontan mi się nie udal :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do kiedy będą wystawione trumny prezydenckiej pary, ale może w piątek bardzo, bardzo późną porą byśmy się wybrali w ramach WBN? W radiu mówią, że obecnie czeka się w kolejce ok 8h, więc by skrócić ten czas spróbowałbym w piątek tak o godz. 0.00, może nawet później jeśli ktoś nie będzie już spał.. ?

Edit II: Pałac jest otwarty 24h do końca tygodnia, a najmniej ludzi jest ok 3.00 -informacje od pracowników tamtejszych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...