Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warsaw by Night


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem do kiedy będą wystawione trumny prezydenckiej pary, ale może w piątek bardzo, bardzo późną porą byśmy się wybrali w ramach WBN? W radiu mówią, że obecnie czeka się w kolejce ok 8h, więc by skrócić ten czas spróbowałbym w piątek tak o godz. 0.00, może nawet później jeśli ktoś nie będzie już spał.. ?

Edit II: Pałac jest otwarty 24h do końca tygodnia, a najmniej ludzi jest ok 3.00 -informacje od pracowników tamtejszych.

Pomysł bardzo popieram. Wstępnie jestem za i postaram się pojawić. Będę śledził bacznie ten wątek.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 921
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    72

  • Cormoran

    63

  • grzegorz76

    48

  • sonor

    32

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak by ktos chcial dolaczyc i sie zdecyduje to bede po 21:00 pod R66.

Pozdr.

Pisklak

A ja jak tylko dostałem cynk to smignelem pod R66, jednak dojechałem dopiero na ok 21.40 !piwko (niestety praca do 21)

Ale jesli można się przejechać !sciana to i tak było warto !V

pisklak czy ty smigasz w białym kasku?

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem !V Śmigałem ze znajomym na Vespie GT, ktory obiecał, że już wkrótce zasili nasze forumowe szeregi !sciana

Staliśmy pod R66 do 21:30 wiec niewiele zabrakło, aby się spotkać. Może następnym razem się uda.

Pozdr.

Pisklak

PS. Nie mam białego kasku !piwko

Odnośnik do komentarza

Orzeszku, moze i Ja się pojawię jak uda się szybko córę położyć spać - tylko czy macie ochotę na towarzystwo najwolniejszego na tym forum :lol:?.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to że będziemy znowu małą gromadką :lol:

Wogóle niektórych (Michalu) nie rozumiem ;) , kalesony na d##pę i jazda :lol:

EDIT : Kurde no.... przed chwilką napisałem że się wybiorę a tutaj musze jednak powiedzieć PASS !sciana no ale cóż... czasem tak to jest !bicz

Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyślałem że skoro pracuję dziś do 20.00 a pogoda dopisuje to może ktoś ma ochotę pokulać się !yeah ze mną gdzieś na jakąś kawkę albo kebaba lub mc ?

Jakby co to czekam do 20.15 pod pracą !bicz Media Markt ul.: Ostrobramska 79... !bicz

Odnośnik do komentarza

Warsaw by Night - uskuteczniam co drugi dzień od 21 do 21:30 !yeah Ochota - Targówek, a od wtorku przesuwam godziny na 2 do 2:30 Starówka - Targówek !bicz

P.S. Dziś w pracy 4oo bo zakupu trzeba było zrobić większe !bicz więc WBN odpada !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a moze Chojnice by night czekam o 22 na bp przy md :ph34r:

Nikt nie przyjechał !scooter

Jestem już w Wawie, i poproszę Marynarzu o 1 szt. XL.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tak sobie właśnie wydłubałem w Corelu :P

1843053.jpg

i chyba zrobie sobie z tym koszulkę bo fajnie wyszło :D

To dla mnie też XL

Odnośnik do komentarza

O lol ! Ja napisałem że tylko MOŻE będę robił... a tutaj widzę straszne zainteresowanie... ło matko trzeba będzie zacząć uważać na to co się pisze :P

Na razie powiem mam troszkę innych spraw na głowie.. i jakoś nie mam czasu na takie pierdólki.. ale jakby co to dam znać :D

Tak BTW... ten obrazek ma status "Open Source... " więc jeśli się komus podoba to proszę bardzo... mogę podesłać nawet plik Corel :P

pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...