Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • robson

    15

  • Bobas

    12

  • upiór

    11

  • siemik

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Czyli można spodziewać się Was ok.10.30 -11 w moich okolicach.

Tylko nie zapomnijcie o zaopatrzeniu , bo w niedziele mogą być z tym problemy !happybth .

P.S. Wczoraj w nocy miałem pierwszą w życiu kontrolę drogową !happybth i pierwsze awaryjne hamowanie zacną , gdzie okazuje się że ABS jest bardzo przydatnym wynalazkiem !happybth .

Odnośnik do komentarza

Tylko nie zapomnijcie o zaopatrzeniu ,

Robson a to prowiant mamy zabrać też !tut !tut !tut

Myślałem że jedziemy w GOŚCI !V :D

Przypomnij ;) mam dla Ciebie naklejki :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tylko nie zapomnijcie o zaopatrzeniu ,

Robson a to prowiant mamy zabrać też !tut !tut !V

Myślałem że jedziemy w GOŚCI ;) !tut

Przypomnij :D mam dla Ciebie naklejki ;)

Jako gospodarz zapewniam: ;) , piękną polanę w sercu lasów kujawskich , ogień , kijaki do kiełbasy trza sobie wystrugać na miejscu, jakąś "porcelanę" i sztućce , no może jeszcze po kromce chleba :D . Resztę niestety z powodu kryzysu powinniście zapewnić sami wedle uznania :) .

Tomas - przypominam Ci o naklejkach :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Dizel będzie u mnie o 8.00 i śmigamy do Grudziądza a następnie do Stolna bo tam podobno umawiałem się z Bobasem ale tego nie pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza

Życzę Wam udanego wypadu ;) Bardzo żałuję że nie dołączę ale opieszałość naszych urzędasów to :) Zacna stoi w garażu, czeka na śmiganie ale "papiren" brak. Mam nadzieję że mimo przesiadki na biegowca pozwolicie mi z Wami polatać !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Życzę Wam udanego wypadu ;) Bardzo żałuję że nie dołączę ale opieszałość naszych urzędasów to :) Zacna stoi w garażu, czeka na śmiganie ale "papiren" brak. Mam nadzieję że mimo przesiadki na biegowca pozwolicie mi z Wami polatać !tut

Oj Robercie ,szkoda że znowu nie możesz , ale może by tak bez papierów !tut , jakby co to Cię obronimy !tut !V

Odnośnik do komentarza
Życzę Wam udanego wypadu !scooter Bardzo żałuję że nie dołączę ale opieszałość naszych urzędasów to ;) Zacna stoi w garażu, czeka na śmiganie ale "papiren" brak. Mam nadzieję że mimo przesiadki na biegowca pozwolicie mi z Wami polatać :)

Ale jaja, Rob kupił Trampka !!!!!!!!!!!!!!!

Nie wkurza Cię hałasujący kosz sprzęgłowy ?

Tak na poważnie to gratuluję dobrego wyboru !OKK

Odnośnik do komentarza

Sorki Panowie i Panie. Z powodu choroby naszych juniorów (sztuk dwie) nie możemy jutro zawitac na ognisku !OKK :angry::D .

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia kolejnym razem.

Rob - gratulacje z dokonanego zakupu, !scooter niech wozi bezpiecznie i bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza

Szaman jeszcze śpi , spokojnie .

W Kowalewie w tej chwili jest 9 na + :P:angry: . Słoneczko świeci i dzień zapowiada się rewelacyjnie .

Tomek jeszcze nic nie napisał :D On taki ranny ptaszyna :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rob zacna to zacna i papierów u mnie wystarczy i na Twoją blacha też się znajdzie.

Dzionek piękny.

Upiorku zrób zdjęcie termometru, bo coś nie halo z nim

O 9:15 w umówionym miejscu

ps Szkoda, że nam ogniskowcy się powykruszali,nie będzie komu chrustu zbierać :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to ruszajcie d**y i w drogę :P , na Kujawach 8 na plusie :):D .

Po kilu godzinach ...

Towarzystwo rozjechało się do swoich domów , czas w dobrym towarzystwie szybko mija.

Dziękuję wszystkim za przybycie , no i szkoda że nie każdy mógł dojechać.

Myślę , że ognisko udało się i wszyscy są zadowoleni że mogliśmy spotkać się w tak dużym gronie jak na nasze warunki odległościowe przystało.

Ale Abach przebił wszystkich , zaskoczył nas totalnie - ni z gruchy , ni z pietruchy podjeżdżając na białym Hexie :):P . Adaś - szacun !V :P .

Dzięki jeszcze raz wszystkim i do następnego :):angry: .

Odnośnik do komentarza

Niespodzianka się udała ;) Bobas nie rozpoznał mnie po drodze, gdy pozdrowiałem go przejeżdżając obok stacji w Stolnie, na której czekał na Siemika i Dizla ;) A w Aleksandrowie grupa rozpoznała mnie dopiero jak podniosłem szczękę kasku :o Trochę byli zaskoczeni.... :D

Impreza bardzo udana, miło było Was wszystkich znów spotkać :D Ognisko i kiełbaski zajebiste, do nastepnego...

Aaa, tradycyjnie kilka fot zrobiłem.... TU NADUŚ !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my dziękujemy za miłe spotkanko i ognisko. Imprezka przednia w miłym gronie

Wielki szacun dla Abacha :D jak podniusł szczękę to mi moja opadła ;)

Do zobaczyska następnym razem. :DKilka zdjęć

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemiki też już w domku.Dzięki za miłe spotkanko .W drodze powrotnej odwiedziliśmy "oyooyo" który nas uraczył szybką kawką mimo że cierpiał z powodu bólu kręgosłupa ale co się nie robi dla burgmaniaków ;).Jeszcze raz dzięki bardzo za spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Ja też w domku po obiado-kolacji i oczywiście po małym drinku (Tomek tyle o tym dobrym gadał że narobił smaka ;) )

Dzięki wszystkim za spotkanie było zajefajnie , kilosów 450 na zegarze .

Dzieki dla "oyooyo" za kawę .

Do zobaczenia następnym razem.......Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...