Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z wieczora ;) .

W roku Pańskim 2010 w miesiącu kwietniu , padła propozycja spotkania w dniu 18 kwietnia jako że że jest to niedziela i czasu mało bo lato idzie to takowe spotkanie odbędzie się u kolegi Robsona a co tam !OKK . Godzina została wstępnie ustalona na 11,00 . Zaopatrzenie w kiełbaskę i kije do takowej we własnym zakresie , mile widziany TORT :lol::lol: . Przyjazd jak i obecnośc obowiązkowo na jednośladach :rolleyes: .

P>S

Spotkanie uwarunkowane jest od pogody , tak więc składka na moje konto dla szamana :P .

Pozdrawiam serdecznie :D .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • robson

    15

  • Bobas

    12

  • upiór

    11

  • siemik

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
Witam z wieczora  ;) .

W roku Pańskim 2010 w miesiącu kwietniu , padła propozycja spotkania w dniu 18 kwietnia jako że że jest to niedziela i czasu mało bo lato idzie to takowe spotkanie odbędzie się u kolego Robsona a co tam  :P . Godzina została wstępnie ustalona na 11,00 . Zaopatrzenie w kiełbaskę i kije do takowej we własnym zakresie , mile widziany TORT  ;)  :lol: . Przyjazd jak i obecnośc obowiązkowo na jednośladach  :rolleyes: .

P>S

Spotkanie uwarunkowane jest od pogody , tak więc składka na moje konto dla szamana  :P .   

Pozdrawiam serdecznie  :lol: .

Siemik i -teraz będzie "dym" w domu czy młoda czy starsza siemikowa się przykula na ;) !OKK :D - piszemy się jak w "DYM" :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do Częstochowy ja przynajmniej jade 17 04 a 18 04 nie mam żadnych urodzin szwagra i na ognichu się pojawie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ kolega mnie wyręczył , pragnę tylko dodać , że planowane ognisko odbędzie się na leśnej polanie w mojej okolicy . Niektórzy wiedzą gdzie , gdyż byli tam w ub. roku. Mam tylko nadzieję , że pogoda dopisze i nic mi w tym czasie nie wyskoczy niespodziewanego !sciana

Odnośnik do komentarza

Jak będzie pogoda OK to jadę !!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

A tak siedziałem i coś mi się chciało, ale nie wiedziałem co !OKK

Teraz już wiem ,że ognicha mi się i kiełbachy chciało !OKK

Mam nadzieję, że szwagry nie będą miały tego dnia imienin i wszyscy przyjadą na 2oo, a nie jakimiś Oplami albo VW :angry:

Odnośnik do komentarza
Do Częstochowy ja przynajmniej jade 17 04 a 18 04 nie mam żadnych urodzin szwagra i na ognichu się pojawie

w sobotę powiadasz? !OKK Jeszcze dość daleko i trudno sprecyzować plany ale jak sie uda polaczyć ten wyjazd z biznesową wizytą w okolicy Sieradza to może bedzie OK !OKK

Odnośnik do komentarza
a nie jakimiś Oplami albo VW :)

:) Czepiasz się Bon Jovi !sciana

Tylko jak przyjadę samochodem !sciana to Marzena wygra przetarg na powrót !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam po zmianie czasu !sciana .

Mamy parę nowych znajomych , ale jak widac nikt się jak na razie nie dopisał .

To może ja zapodam numer telefonu do kontaktu i bliższego poznania !OKK .

Mam nadzieję że Baśka się pojawi na ognisku , tel kom 607580006 Upiór ,najlepiej po 20,00 .

Odnośnik do komentarza

Właśnie ci co byli, a ci co nie byli, to gdzie mają jechać? proszę o szczegóły może uda nam się z moją połową wpaść !OK chociaż nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
może uda nam się z moją połową wpaść  :D

Wielki szacun ,ja jeszcze na :P nie próbowałem WPAŚĆ :D !w00t

a jeśli chodzi o dojazd to trafisz bez problemu ;) .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja będę leciał na wysokości Świecia.

Jak ktoś ma ochotę to może do mnie dołączyć.

Jako miejsce spotkania proponuję naszą zatoczkę, czyli parking za Świeciem po lewej stronie jadąc w stronę Torunia.

Odnośnik do komentarza

Widzę chłopaki że konkretów brak :) trafię owszem siadać i jechać w siną dal :) nadal nie wiem gdzie :) napisze mi ktoś, jak co to na PW poproszę o dokładne namiary. Lubię dokładnie wiedzieć gdzie co i jak :) żeby opracować plan strategiczny :P

Odnośnik do komentarza

Baśka bo my to normalni nie jesteśmy :P:) .

Jeśli tak to proszę zajec do Aleksandrowa w niedzielę na godzinę 11 00 . A dalej to na telefon który zapodałem .

Pozdrawiam :) .

Odnośnik do komentarza

Dzięki Upiorku :P teraz wiem więcej numer zapisałam :) jak będziemy to będę dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
jak będziemy to będę dzwonić :)

Powinnaś się określić czy będziecie czy nie, bo nie wiadomo jak długo !happybth czekać pod sklepem. Potem może być problem na tej krętej ścieszce leśnej. :)

A dla tych co by chcieli na 4oo to w miejsce ognicha nie dojadą. Pozostają tylko buty !happybth

Odnośnik do komentarza

jestem za....oczywiście

i mam nadzieję za jakoś krótko przed się gdzieś umówimy

bo do Robsona pamiętam drogę

...ale dalej ...te koleiny :)

no tak i koniecznie szamani zamówcie pogodę... :)

Odnośnik do komentarza
Spoglądam w grafik i ... mam wolne ! Jeśli nic się nie poplącze to i ja się pojawię.

To super

Może uda nam się zebrać wszystkich z regionu na OGNICHU ;):D !V :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...