Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ kolega mnie wyręczył , pragnę tylko dodać , że planowane ognisko odbędzie się na leśnej polanie w mojej okolicy . Niektórzy wiedzą gdzie , gdyż byli tam w ub. roku. Mam tylko nadzieję , że pogoda dopisze i nic mi w tym czasie nie wyskoczy niespodziewanego :D

Pytanie do organizatora :o czy ta impreza to jedno dniowa TYLKO ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • robson

    15

  • Bobas

    12

  • upiór

    11

  • siemik

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Jest duża szansa że do tego czasu zaopatrzę się w 200, jeśli tak jadę. Będę mógł pośmigać zacną marką w dziewiczy rejs choć chyba w podgrupie z Krzysiem i Bobasem :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomcio jak dla Ciebie możemy zrobić dwudniową ale czy to Robson przetrawi to nie wiadomo :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ponieważ kolega mnie wyręczył , pragnę tylko dodać , że planowane ognisko odbędzie się na leśnej polanie w mojej okolicy . Niektórzy wiedzą gdzie , gdyż byli tam w ub. roku. Mam tylko nadzieję , że pogoda dopisze i nic mi w tym czasie nie wyskoczy niespodziewanego :)

Pytanie do organizatora :o czy ta impreza to jedno dniowa TYLKO :(

Tomas - mógłbyś zapytać choć raz o coś innego :P , ale jeśli sobie życzysz , to można zabrać sprzęt biwakowy tj. namioty etc. i zaliczyć nockę na łonie natury tak w ramach treningu przed Burgmanią :) , no i oczywiście zakaz bezwzględny ;) , ale o tym to nie muszę chyba przypominać ;) .

Kufa , tak się namęczyłem z tym postem a licznik zatrzymany :o;):D

Odnośnik do komentarza
Jest duża szansa że do tego czasu zaopatrzę się w 200, jeśli tak jadę. Będę mógł pośmigać zacną marką w dziewiczy rejs choć chyba w podgrupie z Krzysiem i Bobasem ;)

ja sie nie wygadałem ale.... ;)

oy zacnie i bezpiecznie wozila :D

Odnośnik do komentarza

Tomas - mógłbyś zapytać choć raz o coś innego : w ramach treningu przed Burgmanią :) , no i oczywiście zakaz bezwzględny !sciana , ale o tym to nie muszę chyba przypominać ;) .

To jest jakaś lipa !scooter

Doszły Mnie słuchy, że mam trenować !sciana przed Burgmanią a ja nie widzę !OK sparing partnera ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Można i pod namiotami , tylko w tym lesie wilki jakieś , ja tam się boję :D , chyba że Siemik zabierze jakieś flinty służbowe !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie namiot odpada w sobotę jade do Częstochowy tak więc w grę wchodzi tylko niedziela. Choć będę wracał przez Ciechocinek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Robson jeśli masz taką możliwość to podaj jakieś namiary gps na ognicho,chyba że nie ma tam zasięgu !OKK .

W tygodniu zajadę na inspekcję na polanę i wtedy podam dokładne namiary !happybth .

Pogodę zapowiadają niezłą , podobno powyżej 20 stopni na + !happybth :blink: .

Odnośnik do komentarza

Jeżeli pogoda dopisze i szanowne grono pozwoli, to ja z Olgą też piszemy się na ognisko.

Miło będzie się spotkac po tak dłuuuugiej zimowej przerwie. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszamy wszystkich chętnych :D , a o pogodę proszę się nie martwić - Upiór ma układy z szamanami :D . Może uda się w końcu zebrać zacne grono kuj-pom w jednym miejscu i w jednym czasie !OKK .

Odnośnik do komentarza

NA PEWNO !V !V !V !V !V

A Upiorny już załatwił z szamanami pogodę , przez cały tydzień wieczorem przy blasku księżyca tańczył na golasa !happybth !happybth !holiday whistwhist:blink::lol:

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko , po 2 zł od głowy i pogoda murowana :lol::lol: , no chyba że po whist jednym za głowę . Żarty , szaman ten popapraniec wspominał że pogada ma byc , ale jaka to sam nie wie , popapraniec jak powiada Tomek :lol: . Pod koniec tygodnia wybieram się do psu brata , to temat odświeżę szamanowi bo ostatnio chłopina ma problemy ze słuchem , ale oczęta to ma cacy na 100 % ;) . Pyta tylko ile :lol: .

P.S

Dodam tylko że prowiant każdy załatwia we własnym zakresie , bo Robercik ma już debet w pięciu bankach :lol::lol: .

A zacna pali oj pali ;):lol: . Robert pozdrawiam , tak jakoś mnie naszło na żarciki .

Odnośnik do komentarza

Jak ma debet w pięciu bankach to znaczy, że dobry płatnik.

A jak dobry płatnik to dadzą mu debet w 6 i 7 banku.

Tak więc szykujemy najazd na Roberta :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...