Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mapa adresów Burgmanii, ważniejszych wydarzeń


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra... Na szczęście wszystkie kontakty są w tym poście więc wieczorem posiedzę i pododaje na nowo :P

Arek gdyby wszyscy mieli możliwość moderowania to zrobiłby się wcześniej czy później bałagan, sam rozumiesz :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    23

  • Marynarz

    20

  • orzech

    9

  • krzytro

    5

Top użytkownicy w tym temacie

to trzeba by i link na stronie głównej poprawić ;)

ps. dziś nie dam rady ale jakoś uzupełnię braki :)

Bigu, również proszę o dodanie do mapy. W okolicach granicy województw mazowiecko - kujawsko-pomorskim w miarę możliwości służę pomocą, coś zawsze się wymyśli w potrzebie. Nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy. Nowy Duninów trasa K-62

Komóra do mnie 506-850-934

24/h, chyba że będę w pracy !!! ale coś się wymyśli jak będzie potrzeba.

Więc teraz nie wiem czy można się samemu dopisać i czy będzie to widoczne dla Wszystkich ?

Jak by co proszę o dopisanie

Arkadiusz

Nowy Duninów

506850934

Ech Arkadiuszu, spokojnie... dodane ale tylko raz :P

a tak a propo, mapka uzupełniona po awarii GOOGLE !bicz (nie ładnie)

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do umiejscowienia go na mapie, albo zmienił się może numer telefonu lub tym podobne to proszę atakować mnie na PM'a (aby nie zaśmiecać wątku ;) ).

Odnośnik do komentarza

Działa jedynie z tego tematu, edytowałem linki na nowe, co zresztą można stwierdzić patrząc na datę edycji mojego wpisu :) . Strona główna w trakcie zmiany...

Odnośnik do komentarza

Mapka dziala tylko trzeba kliknac na link z pierwszego postu w tym temacie, link na glownej jest zly.

Ok teraz juz widze (ja klikałem z głównej i dlatego nie działał)

dzieki

Odnośnik do komentarza

Jako że mamy zimę postanowiłem troszkę odświeżyć ten temat i zachęcić nowych użytkowników do dobrowolnego umieszczania swoich namiarów w tym wątku :)

przypominam jak to ma wyglądać :

NICK, nr. tel, co mogę zaoferować dla innych i w czym ewentualnie pomóc i gdzie umieścić na mapce (orientacyjnie lub dokładnie - wybór należy do Ciebie).

mapka wygląda tak :

MAPA BURGMANII

Odnośnik do komentarza

Sam zachecasz a Ciebie tam nie widze ;)

no przeca napisałem "co mogę zaoferować dla innych i w czym ewentualnie pomóc" !

I można z tego wywnioskować że raczej nie mam czego zaoferować więc mnie nie ma ;)

Odnośnik do komentarza

A mi sie wydawalo ze ta mapka nie jest dla oferujacych tylko dla rozeznania sie gdzie mozna Burgmanika spotkac ;)

A zaoferowac zawsze cos mozna choc srubokret w razie czego albo inny sznurek ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem jak się tam poruszać !! Jak jest to możliwe to proszę :

MAKI - garaż ,tanie jadło ,pomoc w serwisie , tani nocleg , darmowe TAXI na terenie miasta i 10 km. wokół tel. 607367636

Dzięki .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jeszcze napisz gdzie ciebie dodać na mapie... Mniej lub więcej dokładnie ;)

A sorytomato.gif no oczywiście że Ełk (stolyca Mazur ) boat.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robertowawa, Józefosław k/Piaseczna ul. Wenus 509 555 607, garaż i podwózka w okolicach Warszawy

Odnośnik do komentarza

To będe chyba pierwszy, który będzie musiał poprosić o usunięcie na mapce. Niestety za 2 dni wyprowadzam się do Wrocławia na studia i zbyt często nie będe w domu. Nie zmienia to faktu, że dalej ciągle marze o maxi skuterze (i kiedyś to zrealizuje) oraz, że od czasu do czasu będe owiedzał to forum.

Odnośnik do komentarza

pomogę, w razie awarii podstawowe klucze mam, noclegu niestety nie mogę zaoferować 793-303-381 Piastów i okolice. Czy można zrobić listę niosących pomoc w formie tabelki podzielonej np. na województwa, którą mozna wydrukować. Sprawa pomocna np. dla włóczących się po Polsce, a którym przytrafiło się jakieś nieszczęście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...