Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mapa adresów Burgmanii, ważniejszych wydarzeń


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    23

  • Marynarz

    20

  • orzech

    9

  • krzytro

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma rybki zegrzyńskiej? !holiday

Rybka już jest... tylko, tylko... wyleciało mi ze łba jak to się nazywa ten Lokal !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie ma rybki zegrzyńskiej?  !holiday

Rybka już jest... tylko, tylko... wyleciało mi ze łba jak to się nazywa ten Lokal !piwko

Caffe Szanta

Odnośnik do komentarza
Nie ma rybki zegrzyńskiej?  !holiday

Rybka już jest... tylko, tylko... wyleciało mi ze łba jak to się nazywa ten Lokal !piwko

Caffe Szanta

dzięki Artix !TAZ

Odnośnik do komentarza

Dopiszcie i mnie. tel 601 533526. Służę garażem w razie czego, noclegiem i wyszynkiem !scooter

Znam też w moim mieście kilku dobrych mechaników od motocykli

Odnośnik do komentarza

Bemol77 dodany, prośba o pisanie gdzie umieścić was na mapie (nie jesteśmy jasnowidzami :lol: ).

czyli podajemy NICK, TELEFON, GDZIE WAS UMIEŚCIĆ NA MAPIE :)

Odnośnik do komentarza

N 51 34,523' E021 49,754'

To moje współrzędne

Służę garażem i noclegiem w razie czego :lol:

Gdyby trzeba było zjeść coś po drodze, to również zapraszam, z własną kiełbą to może być nawet duża grupa mam miejsce gdzie można ją upiec i jest gdzie usiąść żeby ją zjeść!!!!

Ok 15 osób

Są miejsca na namiot ok 30 arów trawy :)

Zapraszam po wcześniejszym uzgodnieniu

Number:

604866661 :)

Odnośnik do komentarza
N 51 34,523' E021 49,754'

To moje współrzędne

Służę garażem i noclegiem w razie czego :)

Gdyby trzeba było zjeść coś po drodze, to również zapraszam, z własną kiełbą to może być nawet duża grupa mam miejsce gdzie można ją upiec i jest gdzie usiąść żeby ją zjeść!!!!

Ok 15 osób

Są miejsca na namiot ok 30 arów trawy :)

Zapraszam po wcześniejszym uzgodnieniu

Number:

604866661 :(

Sorki że tak długo, ale jakoś mi umknęło a tak BTW... skąd wytrzasnołeś te współrzędne ?? Google mi mówi że czego takiego nie ma :( Więc umieściłem Ciebie po prostu po środku Dęblina (mniej więcej)

A tak pozaty to troszkę odświerzę temat... :)

Burgmaniacy śmiało do klawiatur... Może to Ty kiedys będziesz w potrzebie w trasie (oby nigdy - mam na myśli awarie). A na kawkę/herbatkę zawsze można liczyć :)

....

Odnośnik do komentarza
N 51  34,523' E021  49,754'

To moje współrzędne

Służę garażem i noclegiem w razie czego :)

Gdyby trzeba było zjeść coś po drodze, to również zapraszam, z własną kiełbą to może być nawet duża grupa mam miejsce gdzie można ją upiec i jest gdzie usiąść żeby ją zjeść!!!!

Ok 15 osób

Są miejsca na namiot ok 30 arów trawy :(

Zapraszam po wcześniejszym uzgodnieniu

Number:

604866661 :(

Sorki że tak długo, ale jakoś mi umknęło a tak BTW... skąd wytrzasnołeś te współrzędne ?? Google mi mówi że czego takiego nie ma :( Więc umieściłem Ciebie po prostu po środku Dęblina (mniej więcej)

A tak pozaty to troszkę odświerzę temat... :(

Burgmaniacy śmiało do klawiatur... Może to Ty kiedys będziesz w potrzebie w trasie (oby nigdy - mam na myśli awarie). A na kawkę/herbatkę zawsze można liczyć :)

....

Ale podałem numer :)

Kto będzie w potrzebie zadzwoni

!tut

Nawiasem mówiąc, mieszkam dość blisko trasy Nadwiślanki :)

Zapraszam :(

Na podstawie mapy burgmanii, pod moim adresem uzyskałem następujące współrzędne:

51.575489,21.829394

:):( !tut

Myślę że teraz będą już poprawne !V

Odnośnik do komentarza

Mnie też można dopisać:

Krosno Odrzańskie (współrzędne google 52.062175, 15.086095 - tak, mieszkam na tym polu !scooter )

W dni nauki szkolnej jestem w Zielonej Górze (średnio do 17).

Mogę załatwić jakieś prywatne sprawy w okolicy (np. obejrzenie, odebranie czegoś), pomóc w przypadku awarii (na tyle ile będe w stanie), przechować sprzęt w ogrzewanym garażu na kilka dni itp.

Kontakt 505 398 015

PS> nie wiem jak rodzice by zareagowali gdyby ktoś o x lat starszy chciał wpaść na kawe dlatego na obecną chwile nieproponuje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Służę pomocą w miarę możliwości, Warszawa-Bielany, 602137655

Odnośnik do komentarza

50.317399,19.062864 wg google maps (okolice Katowic)

Telefon do wglądu w Klubowych.

Służę pomocą w każdej sytuacji. Znam mechaników i mogę oprowadzić po Jurze Karkowsko - Częstochowskiej

Poczęstunkiem, garażem, noclegiem na nieźle wyposażonej działce w namiocie lub w domku (w mieszkaniu nie mam warunków)

Wpadajcie, zawsze jakiegoś grilla można zorganizować.

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE . GOSTYNIN woj. mazowieckie STOI OTWOREM . ZA WYJĄTKIEM ŻONY I SWOJEGO SKUTERA JESTEM WSTANIE UDOSTĘPNIĆ WIELE . DZWOŃCIE , DA SIĘ ZAŁATWIĆ . TEL . 608084831 . POZDRAWIAM .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...