Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mapa adresów Burgmanii, ważniejszych wydarzeń


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze podawac tu chec i dane do dopisania sie do nowopowstalej "Mapy Burgmanii"...

Kilka osob bedzie na bierzaco koordynowac i dopisywac wszystkich chetnych i wszystkie przekazane przez Was informacje do mapy i mam nadzieje, ze krotkim czasie stworzymy pokazna siec informacji obejmujaca caly kraj, ktora bedzie nam wszystkim pomocna :) .

Jeszcze raz link do mapy: MAPA BURGMANII

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    23

  • Marynarz

    20

  • orzech

    9

  • krzytro

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Można się samemu wpisywać?

Czy Mapa google się synchronizuje?- mam konto google.

Czy dane będą dostępne tylko dla użyszkodnikow burgmanii?

Odnośnik do komentarza
Czy dane będą dostępne tylko dla użyszkodnikow burgmanii?

Czy da się zrobić, by stronę z mapą widzieli tylko zarejestrowani userzy? Może to spowodować "większą szczerość" wśród Burgmaniaków, włączywszy nr telefonu itp.

Przy okazji: czy innym znaczkiem można by dodać zaprzyjaźnione motowarsztaty znające się na maxi, myjnie przyjazne skuterom, parkingi czy knajpy (polecane przez Burgmaniaków) przy których można bezpiecznie zostawić swój :) .

Uprzedzę pytanie / zarzut- tak, taka mapka może się rozrosnąć za bardzo, ale za to byłoby to pierwsze polskie swoiste kompedium przydatne w podróży (palmtopy, smartfony czy po prostu wydruki) i nie tylko.

I druga opcja: gdyby (bez adresów użytkowników) to przekazać komus do odpłatnego administrowania (może ktoś z forum byłby chętny), to np. robiąc listę hoteli ze strzeżonym krytym parkingiem dla 2oo można od nich pobierać niewielką opłatę - np 20 czy 50 zł rocznie - i znalazłyby się tym samym pieniądze na utrzymanie serwera i osoby tym zarządzającej...

Ehhh, rozmarzyłem się, dobra, niech będzie ten Google, byleby był :)

Odnośnik do komentarza

Ja otwierając temat MAPA KLUBOWICZÓW myslałem o prostej i przejżystej mapie , na której jest nik i telefon osób chcących pomudz w biedzie :)

Mapa adresow Burgmanii, wazniejszych wydarzen ,przeciesz to już jest tylko w innym wydaniu :)

TO NIE O TO CHODZI :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mapa adresow Burgmanii, wazniejszych wydarzen ,przeciesz to już jest tylko w innym wydaniu :)

TO NIE O TO CHODZI :)

Tylko czy ktoś będzie chciał w "otwartej" mapie podawać swoje dokładne dane z telefonem i adresem??????????????????

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja myślę tak... Bigu odpalił mapkę i dodaliśmy do niej kilka wydarzeń/miejsc (to akurat było potrzebne- np. ostatnio dokładnie tłumaczyłem gdzie będzie ognisko w Roztoce- teraz problem będzie rozwiązany) a docelowo myśleliśmy aby znalazły się na niej miejsca spotów/zlotów danego roku, które byłby aktualizowane w każdym kolejnym sezonie. Mapka w połączeniu z kalendarzem Burgmanii jest chyba idealnym wyjściem.

Do tego moża dodać osoby, które chcą być widoczne na takie mapce. Pytanie zasadnicze ile takich osób będzie...

Odnośnik do komentarza

Tylko czy ktoś będzie chciał w "otwartej" mapie podawać swoje dokładne dane z telefonem i adresem??????????????????

Ale o jakich adresach my tu rozmawiamy-NIK I TEL- prosto krótko i na temat.

Odnośnik do komentarza
Ja myślę tak... Bigu odpalił mapkę i dodaliśmy do niej kilka wydarzeń/miejsc (to akurat było potrzebne- np. ostatnio dokładnie tłumaczyłem gdzie będzie ognisko w Roztoce- teraz problem będzie rozwiązany) a docelowo myśleliśmy aby znalazły się na niej miejsca spotów/zlotów danego roku, które byłby aktualizowane w każdym kolejnym sezonie.

Do tego moża dodać osoby, które chcą być widoczne na takie mapce. Pytanie zasadnicze ile takich osób będzie...

Na innych forach moto - sa mapki z uzytkownikami zaznaczonymi na calej polsce-moze bez tel. ale w chodzac w taka mape odrazu widac ile osob jest w okolicy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I co Ci da, że masz sporo kolegów z forum w okolicy jak nie będziesz miał namiarów w razie awarii - bedziesz musiał śmigać z "kapcia"

Odnośnik do komentarza

W niektórych regionach jakby wpisali się wszyscy, którzy chcą to zrobiłby się niezły bałagan na mapie. Może lepiej zaznaczyć wszystkie wydarzenia i ewentualnie koordynatorów regionów - o ile chcą - a osoby, które będą jechały jakąś konkretną trasą niech wsześniej dadzą znać to ten kto chce pomóc i mieszka po drodze poda nr tela i ewentualnie inne namiary - nawet z zaanaczeniem na mapie.

edit: Dodam jeszcze, że jak jechałem z żoną do Karpacza to dałem info na forum i po chwili miałem namiary od jack'a daniels'a, a po dotarciu wszelką pomoc i przewodnika.

Odnośnik do komentarza

myślę że telefon oraz nick jest czytelny tylko dla klubowiczów czy użytkowników forum

i jest to wystarczające zabezpieczenie / przynajmniej ja swój numer traktuję" publicznie"/. miejsca wydarzeń są chyba znane forumowiczom a pomoc w danym miejscu / również spotkanie przy okazji/ jest dobrym pretekstem do takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Wydaję mi się że najlepszym rowiązaniem będzie umieszczenie na mapce poprostu nicka osoby która wyraża chęć pomocy innym wraz z ewentualną informacją na jej temat. Mam tu na mysli np. lawete, mozliwy nocleg (lub mozliwości zalatwienia), pomoc w sprawach techanicznych (również pomoc przy znalezieniu odpowiedniego fachowca) czy tez poprostu informacji o regionie.

Zamieszczając nick na mapce mozemy poprzez PM skontaktować się z konkretną osobą przed wyjazdem w trasę i poprosic o np. numer telefonu, adres itp. Takie rozwiazanie eliminuje róznież chwilową (czasowa) niedostepność danej osoby pod telefonem ponieważ wczesniej możemy to zweryfikować i przed wyjazdem bedziemy wiedzieli na czym stoimy. Eliminuje to także przekazywanie informacji (tutaj akurat o numerze telefonu czy adresu) osobom postronnym.

Odnośnik do komentarza
Eliminuje to także przekazywanie informacji (tutaj akurat o numerze telefonu czy adresu) osobom postronnym.

Tia, jakoś Mi w to ciężko uwierzyc :)

Odnośnik do komentarza
KAZI napisał:
W niektórych regionach jakby wpisali się wszyscy, którzy chcą to zrobiłby się niezły bałagan na mapie. Może lepiej zaznaczyć wszystkie wydarzenia i ewentualnie koordynatorów regionów(...)

Od tego jest przeciez funkcja "zoom", dany wycinek mozna przyblizyc do kilkudziesieciu metrow. Moim zdaniem powinno spokojnie wystarczyc !happybth .

Jesli ktos chce, to umiesci swoj nick (moze byc przeciez ok. 50- 100m dalej, a nie "zaraz pod drzwiami"), wydaje mi sie, ze chcodzi glownie o fakt, iz wybierajac sie w odlegly zakatek mozemy jednym rzutem oka stwierdzic, czy ktos w poblizu mieszka i ew. wczesniej skontaktowac sie z nim przez priv.

W momencie np. zlapania kapcia przy drodze, taka mapka i tak nie jest zbyt pomocna, bo nie kazdy ma w schowku skutera notebooka z karta internetowa !YES ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mapka jest już dostępna z poziomu MENU na stronie głównej... oznaczona na czerwono jako NEW! !happybth

Odnośnik do komentarza
(...)I druga opcja: gdyby (bez adresów użytkowników) to przekazać komus do odpłatnego administrowania (może ktoś z forum byłby chętny), to np. robiąc listę hoteli ze strzeżonym krytym parkingiem dla 2oo można od nich pobierać niewielką opłatę - np 20 czy 50 zł rocznie - i znalazłyby się tym samym pieniądze na utrzymanie serwera i osoby tym zarządzającej...

(...)

Bardzo chetnie przekazemy takiej osobie !happybth . Niech zatrzyma sobie wszystkie pieniadze zebrane od hoteli i innych osrodkow...

Mamy tylko jedno wymaganie, niech zajmuje sie mapka nie gorzej od nas !YES .

PS. Tak czytam niektore posty i sie zastanawiam !piwko ... Pomysly nawet fajne, ale stosujmy sie do panujacych realiow !OKK ...

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się zaznaczyć na mapie tylko niewiem jak to zrobić?

Myślę że wystarczy punkt oznaczenia z nickiem i krótką informacją o zakresie deklarowanej pomocy. Numer telefonu można wpisać w tabeli danych użytkownika to wtedy dostęp będą miały tylko osoby zalogowane w Burgmani.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Chciałbym się zaznaczyć na mapie tylko niewiem jak to zrobić?

Wpisz w tym wątku co chcesz zamieścić na mapie a osoby majace dostęp do mapy zrobią resztę. B)

Odnośnik do komentarza

W takim razie prosze mnie wpisać:

KAZI - Międzyrzecz, Lubuskie (nie wiem z jaka dokładnością będzie zaznaczone) okolice ul. Zachodniej tel. 601820351

Odnośnik do komentarza

Tez poprosze o dodanie B)

r1v3n - 43-391 Mazańcowice (k. Bielska Białej) - warsztat, nocleg, kawa - 512943674

+ miejsce gdzie aktualnie przebywam - studia

r1v3n - Wiedeń ul. Rennbahnweg 45 - noclego do zalatwienia, kawa, zwiedzanie ^^ - +436506643247

Odnośnik do komentarza

jack daniels

58-521 Jeżów Sudecki tel. 601 34 06 21

Pomoc w załatwieniu noclegu.

Pokazanie ciekawych miejsc w okolicy.

W przypadku awarii kontakt

z zaprzyjażnionymi serwisami.

Odnośnik do komentarza
Brakuje tylko miejsca pierwszych Burgmanii, czyli WDW Rynia...

Tak mnie naszło, po lekturze 2-go wpisu w TYM wątku. :)

pzdr

Mówisz i masz :D

W sumie to historyczne już miejsce faktycznie zasługuje na umieszczenie na mapie.

Szkoda tylko że mnie nie było na tych zlotach... B)

No ale wtedy jeszcze ni miałem zajawki na B):) !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość lewyy_tm

Proszę mnie wpisać może się komuś przydam.

lewyy_tm

Tomaszów Mazowiecki (woj. łódzkie) przy KRAJOWEJ "8"

97-200 tel: 661800666

-pomogę załatwić nocleg

-parking dla B) strzeżony 24h ( DARMO )

-pomoge w razie usterki

-nakieruje na miejsca do zwiedzania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...