Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chelmno - ;) integrale capitale .... part one


dacja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dacja

    15

  • pidzam

    12

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Pleban

    8

Pomimo ,ze dotarlismy najwczesniej z Was do domu to dopiero teraz znalazłam siły by cos napisac :rolleyes:

Dziekujemy Wam za miłe przyjecie i ze znalazły sie łozeczka dla niezapowiedzianych gosci :)

Fotki obejrzałam ,a po tej imprezie juz chyba wszystko odchorowałam ;)

teraz czekam na wiesci od Ermiego ...bo nastepny weekend zapowiada sie tez fajowo :)

W imieniu całej ekipy CITYRAIDER z Poznania ,ktora dotarła dislami jeszcze raz dzieki i do zobaczenia ;)

a kilka fotek znajdziecie tutaj (jest ich tak mało bo w koncu ile my tam bylismy nawet nie 24h) ;)

http://www.skuter.org/galeria/thumbnails.php?album=47

Odnośnik do komentarza

Mariusz Burgi Prezes: Jedzenie tutaj jest smaczne. Nocleg - przyzwoity.

Marcin Kalinowski Prezes: ?pimy i jemy w dobrych warunkach.

Cos ta reklama niezbyt spontaniczna :D , osobiscie gdybym cos takiego przeczytal o obiekcie mnie interesujacym, raczej bym zrezygnowal ;) . Podobne wiadomosci przychodzily z obozow pracy...

Odnośnik do komentarza

E tam. Mylicie pojęcia!

S3M czyli Skutery 3 Miasto to jedno, a Burgi zakłada konkurencyjn? formację Stowarzyszenie Skuterów 3 Miasta , tak więc kto był w Chełmnie chciał czy nie chciał został wci?gnięty w szeregi nowego klubu. Rodzi się pytanie kto do niego jeszcze należy bo w Chełmnie 30 osób chyba nie było.

Czy to nie jest czasem inwigilacja?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to czegos nie rozumiem, to jesli byla fuzja dwoch klubow, to dlaczego siedziba zostala przeniosiona do 3M :lol: a Ojciec Dyrektor zostal wyprowadzony z Wawy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...