Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chelmno - ;) integrale capitale .... part one


dacja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dacja

    15

  • pidzam

    12

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Pleban

    8

Dla zainteresowanych : tych co nie wiedz? , czy też tych co chc? nam pomachać na dowidzenia :)

Ruszamy o 11.00 ( dla niektórych o 10.30 :D ) McDonald's na siódemce :)

Bardzo proszę wszystkich zacnych uczestników o przygotowanie propozycji planów wyjazdowego na sobotę - omówimy go dokładnie w trakcie pi?tkowego wieczoru

Do zobaczenia :)

P. - Je?li kto? będzie u Pana Zbigniewa wcze?niej niż Wawa Zone - powołajcie się na mnie tzn - nie na Dacje - hehe bo Pan Zbysio nie załapie - dla tych co nie wiedz?

Miło mi - mam na imię Magda ... :)

Proponuje wstępnie takie rozmieszczenie w pokojach :

Pamietajcie mamy na 100 % pewne

3 pokoje 2 osobowe

Salon mysliwski dla 2 osob

2 pokoje 5 osobowe

3 miejsca w salonie

Wiec

Salon my?liwski : Kefir + Marzanna

Dwójka Nr 1. VIP + sympatyczna persona

Dwójka Nr 2. Przemo + Ssylwia

Dwójka Nr 3. Ravenka + Lamus

Pi?tka Nr 1 2 Pidżamy + Jacek + Mareczek + Magda

Pi?tka Nr 2 Dee Jay + Magda +Kasia + Ciochin + Dacja

Salon główny + ewentualne miejsca dodatkowe zagwarantowane przez Pana Zbigniewa : Cappo + żona + Drogowiec + Towarzysz?ca Osobisto?ć

Je?li koto? ma jakies zastrzeżenia do mojego rozmieszczenia to prosze o sygnał .... hehe choć chyba niewiele będzie możliwe do zmiany :) no chyba , że wła?ciciel co? wymy?li ( a tak obiecuje )

Istnieje szansa noclegu w domkach - ale to bedziemywiedzieli dopiero na miejscu

Pozdrawiam i do szybkiego ......

Odnośnik do komentarza

Ech. Ci?gnie wilka do lasu, ale niestety możliwo?ci teraz nie ma !pomidor

Życzymy przyjemnej zabawy i wypijcie za nasze zdrowie, a bardziej naszego syna.

Ł?czymy się z wami i sami w domu wprowadzimy do organizmu niewielk? ilo?ć alkoholu coby kto? z Was póĽniej nie wypominał że ...."kto nie pije- głupi (...)"..

Na zdrowie

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle- cali i zdrowi jeste?my w domu i niech tak zawsze będzie. Ciutkę zmęczeni (nie wiedzieć czemu :D ).

Dziękujemy za przedni? (choć trochę krótk? z naszej strony) zabawę. Było naprawdę przednio. Warto było wpa?ć choć na chwilę.

P.S. 1- Czekamy na wie?ci od Was- my?lę tu szczególnie o Ciochinach.

P.S. 2- Dacja- już tęsknię !pomidor

P.S. 3- Jeszcze raz ...szczę?ć Boże młodej parze.

P.S. 4- Cappo- Skazany na Bluesa (dzięki za wspólne pogaduchy).

P.S. 5- Ssylwio i Magdo. Wszystko pamiętam i tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza

Witam !pomidor

no to ja też już dotarłem do domku

oczywi?cie nie obyło się bez przygód

troche chłodno, troche mokro ale powrót ok

spotkanie uważam za bordzo udane :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O 17. 45 dojechali?my do rogatek Warszawy.

Jak już napisał Przemo, nie obyło się bez przygód ale o tym trochę póĽniej...

Ogólnie w skrócie telegraficznym- Wyjazd był zaje...... !pomidor

PóĽniej się dopiszę....

Odnośnik do komentarza

My również dotarli?my do domku. My cali, a skuter nie :rolleyes: (szczegóły wkrótce).

W tym miejscu chcieliby?my wszystkim bardzo podziękować za pomoc w zaistniałej sytuacji, już chyba nikt z nami nie będzie chciał jeĽdzić na wyjazdy !pomidor .

P.S. Imprezka przednia. Dziękujemy Dacji za wspaniał? orkiestrę i pozdrowienia dla słynnej klubowej wokalistki ;) .

Pozdrawiamy

Kasia i ciochin

Odnośnik do komentarza

To fakt. Zasiali?cie ziarno niepokoju.

Ja napiszę co wiem, bo faktycznie budzi to niepokój ludzi.

Z tego co Sylwia nam przekazała po rozmowie z Przemkiem nie było żadnej wywrotki a tym bardziej dzwona. Była tylko awaria skutera, taka która uniemożliwiała dalsz? nim jazdę. Niemiej awaria była taka, że mogła spowodować co? groĽniejszego.

Kasia i Ciochin. Wy to macie... sam nie wiem czy to pech czy raczej szczę?cie w całej sytuacji.

Jak będziecie mogli Wy Ciochiny czy ktokolwiek b?dĽ- napiszcie co? więcej i uspokójcie nas bardziej.

P.S. Chrzanię to. Nie kupuję Kymco. Je?li już, to Burgman.

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja też już w domku ... nalewam wode do wanny :rolleyes:

Bardzo - bardzo serdecznie dziękuje wszystkim za wspóln? zabawę ( się działo !pomidor )

Mam nadzieje, że drobne niedoci?gnięcia organizacyjne zostan? wybaczone ( hmmm ...człowiek orkiestra także , ale naprawde nie mialam serca mu powiedzieć aby przestał grac )

Dziękuje też wszystkim niespodziankom za niespodziewane przybycie a było troche tych niespodzianek ;)

Przez Klamry przewineło się w sumie 33 OSOBY !!! w tym 11 osób to niespodzianki :)))

Było naprawde wspaniale i w razie potrzeby chętnie zorganizuje co? jeszcze ;) jako KOwiec ;)

Plebanku - wiesz , że odległo?ć i tęsknota dobrze robi małżeństwom ( też tęsknie ) - pozdrów swoj? pierwsz? żonę :)

Mucias Dacjas :)

Odnośnik do komentarza

Może ja co? dopiszę

zgubiła się tylko nakrętka, więc wydaje się być spoko co tam jedna nakrętka

ale niestety brak tej nakrętki mógł być groĽny w skutkach

dla mnie jest nie wyobrażalne jak to jest możliwe aby zgubiła się nakrętka piasty tylnego koła :rolleyes:;);) jak widać możliwe choć nie mie?ci mi się to w głowie !pomidor

na szczę?cie dla Ciochin-a i Kasi skończyło się kolejn? przygod? o której w przyszło?ci będ? opowiadać ze spokojem

Odnośnik do komentarza

Ja też w ddomku. Przed godzink? zawin?łem do swojego portu.

Foty ode mnie zgrał Simon. Jakby kto? chciał płytkę "z pierwszej ręki", to dać adres wysyłkowy na PW. Mailem jednego giga nie wy?llę...

Pozdrówka

P.s. A Ciochcinom cio? Gadać, żebym spał spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Kasia i Ciochin. Wy to macie... sam nie wiem czy to pech czy raczej szczę?cie w całej sytuacji.

No wła?nie jak to z nami jest w tym wypadku to mieli?my wiele szczę?cia.

Jedna mała nakrętka, skończyło się dobrze, ale mało brakowało aby?my leżeli, poniższe wstępne uszkodzenie:

- pęknięty wahacz

- zdarta opona

- zacisk hamulcowy hmm ju go nie ma

- pogięta tarcza hamulcowa

Mariusz zrobił pare fotek, więc jak zamie?ci zobrazuje to bardziej cał? sytuacje.

Szczęcie w nieszczę?ciu, że się nie wyłożyli?my.

Co do pecha w ostatnim czasie !pomidor :

- mały ?lizg w Bieszczadach

- odkręcona mała niewinna nakrętka

- cały bok samochodu mam do roboty, bo jaki? d… na parking się nie mógł zmie?cić i do tego jeszcze odjechał po całym zaj?ciu

P.S. Chyba czas najwyższy zakończyć sezon :rolleyes: , a tak apropo to dzi? jest 13-ty ;) .

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...