Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chelmno - ;) integrale capitale .... part one


dacja

Rekomendowane odpowiedzi

Hola - Drodzy :)

W zwi?zku z tym ,że zostałam upoważniona do małej organizacyjnej akcji w sprawie naszego wspólnego spotkania - pozwoliłam sobie poczynić pare kroków i ustaleń w tym temacie .

Pozostawiamy okolice pierwotnie wybrane przez Ermiego - Kujawsko Pomorskie pasuje nam i 3M a z tych okolic widze jest najwięcej chętnych na termin 11-13 :)

Miejsce noclegowe : Gospodarstow Go?cinne u Zbysia Resmera : baza noclegowa

Na ten moment mam potwierdzone 22 miejsca noclegowe ( do dyspozycji dostajemy cały ten budynek co widać na pierwszym planie

r2.jpg

Mamy tam :

3 pokoje - 2 osobowe

2 pokoje 5 osobowe

2 miejsca w salonie my?liwskim

3- 4 miejsc w Salonie

Możliwe , że będ? jeszcze dodatkowe miejsca ale to dopiero jak wyklaruje się sytuacja z drug? grup?, która będzie tam go?cić w tym samym terminie - a jest to spotkanie klubu Volkswagena z Warszawy ( dokładnie nie pamiętał ) Je?li przyjedzie ich mniej to do dyspozycji będ? jeszcze ogrzewane domki , a jak nie to zawsze znajd? się miejsca u s?siada ;) - będziemy jednak zastanawiać się nad tym jak liczba chętnych przekroczy 22 osoby .

Je?li chodzi o jedzonko i ceny

- nocleg od osoby to : 30 złotych

- ?niadanko : 10 złotych

- Obiad , lub Obiadokolacja - 12 złotych

Rezerwacja sali biesiadnej - dokładnie tej co na zdjęciu :

r7salon.jpg

Super Bankiet , jaki chc? dla nas zorganizować zamyka się w kwocie 40 złotych i wstępnie wygl?da tak :

- napoje, 4 różne rodzaje domowych mięs , Flaki , Bigos z biał? kiełbask? , Barszczyk z krokiecikiem i inne do ustalenia jeszcze :)

Czekam więc do niedzieli na listę chętnych :) - my?lę , że możemy zobaczyć jak tam jest i wtedy ?miało polecić reszcie na spotkanie w terminie 18 - 20 listopada , lub odradzić :)

Czekam na Wasze opinie w tej sprawie i listę chętnych , gdyż umówiłam się z przemiłym Panem Zbigniewem , że w Poniedziałek podam mu listę chętnych i będziemy szykować nocleg :)

My?lę ,że rozmieszczeniem w pokojach będziemy się póĽniej zastanawiać - a może wywalimy VW :)

Podaje odległo?ci wg maporama.com

Warszawa - Chełmno - 253 km

Gdańsk - Chełmno - 130 km

Wrocław - Chełmno - 343 km

Poznań - Chełmno - 172 km ( az tak blisko !! ?? :) )

ŁódĽ - Chełmno - 203 km

Kraków - Chełmno - 537 km

LISTA (potwierdzona - ustalona )

1 ,2 - Kefir + Marzanna

3 - ..... wolne miejsce :P

4,5- Ravenka + Lamus

6,7 - Dwójka zajęta :) VIP + sympatyczna persona

8,9 - Ssylwia + Przemo

10,11,12 - 2 Pidżamy + Jacek

13,14 - Mareczek + Magda

15,16 - Dee Jay + Magda

17,18 - Kasia + Ciochin

19,20 - Cappo + żona ( ale czy żona Cappo ? :) )

21,22 Drogowiec + osobisto?ć Towarzysz?ca + ga?nica jelenia :)

23 - Dacja

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dacja

    15

  • pidzam

    12

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Pleban

    8

Mareczek i Magda również s? chętni ;)

Je?li skończyły się pokoje dwuosobowe, to je?li Piżamowa rodzinka i Jacek się zgodz? możemy być razem w pi?tce :):P

pozdrawiamy

M&M

Odnośnik do komentarza
Ej tam !! ;) Pani szefowo ... ja tez kce byc na liscie :)

He he , no już ... już - cóż za niecierpliwo?ć ;) dopiero wróciłam bo pogoda taka ładna, że musiałam Ypkę troszke po ulicach przegonić :)

Odnośnik do komentarza

Tak się wła?nie zastanawiam nad planem naszego spotkania ;)

W pi?tek dojedziemy na miejsce - nie wiem jeszcze na któr? więc jak my?licie mam zamówić obiad i kolacje - czy też obiadokolacje i najedzeni rozpoczynamy biesiadowanie z płynami ???

W sobote rano ?niadanko - wieczorem uroczysty bankiecik , który przygotuj? dla nas gospodarze a obiadek ....??? hmmm tak pomy?lałam o małej wycieczce ... trase jak?s nie za dług? acz malownicz? zapewne się ustali :)

Obiadek proponuje w Chełmnie w restauracji Karczma Chełmnińska - nigdy tam nie byłam ale czuje, że jest chyba ok :

gl2_bez-nazwy-6.jpg

gl2_bez-nazwy-18.jpg

gl2_bez-nazwy-12.jpg

Wybrane pozycje z menu - wraz z cenami

PZEKˇSKI ZIMNE

Decha serów z marynatami (20zł)

Tatar z łososia (12zł)

Pasztet z żurawin? (8zł)

PRZEKˇSKI GORˇCE

Pierogi 10 rodzajów

Borowiki w ?mietanie (20zł)

Placki serowe z bit? ?mietan? (9zł)

Suliki z bryndz? (10zł)

ZUPY

Czernina z kluskami (6zł)

Rosół wiejski z makaronem domowym (6zł)

Żurek gotował Jurek (6zł)

Zupa borowikowa z kluskami lanymi (8zł)

DANIA MIĘSNE

Kotlet schabowy po wiejsku (14zł)

Zrazy polskie w sosie grzybowym (15zł)

Cepeliny litewskie (13zł)

Zraziki z polędwicy wieprzowej (16zł)

Karkówka z warkoczykami (16zł)

Pólmisek chełmiński - dla 4 osób,5 rodzajów mięs (100zł)

DANIA Z DROBIU

Pier? z kurczaka zapiekana z serem i pomidorem (15zł)

Kieszonki drobiowe z pieczarkami (20zł)

Medalion z indyka (16zł)

Sałatka "Anna" (15zł)

DANIA Z RYB

Pstr?g z migdałami (100g/7zł)

Pstr?g w ziołach (100g/7zł)

Sola w sosie koperkowym (23zł)

Filet z łososia w skorupce (100g/9zł)

Je?li Wam odpowiada to mogę zadzwonić i zarezerwować dla nas miejsce a aby przy?pieszyć szykowanie potraw proponuje aby?my się zastanowili co chcemy zje?ć i możemy np w pi?tek zadzwonić i uprzedzić obsługę :)

Nie spotka nas wtedy może to co w Bieszczadach :)

;)

Odnośnik do komentarza

Dacja jesli mozna prosic ,zalatw z wlascicielem zeby posilki mozna bylo kupowac indywidualnie.Oczywiscie bankiecik sobotni dla wszystkich.

Zrozum my musimy pociagnac wersj? oszczednosciow? bo za tydzien jedziemy do Ermiego i nie chce stracic plynnosci finansowej.

Odnośnik do komentarza
Dacja jesli mozna prosic ,zalatw z wlascicielem zeby posilki mozna bylo kupowac indywidualnie.Oczywiscie bankiecik sobotni dla wszystkich.

Pewnie, że można .... wszystko można ;)

Proponuje więc tak dla wszystkich obowi?zkowo to :

obiadokolacja w pi?tek i bankiecik po 40 zeta w sobote wieczorem , ?niadania i ewentualny obiad wyjazdowy - każdy sam podejmuje decyzje czy jest zainteresowany .

Obiadokolacja i ,,bankieciek'' proponuje jako obowi?zkowy z racji tego ,że musze wcze?niej zgłosić na ile osób ma być przygotowane ....

My?lę, że taka propozycja jest ok i nikt nie wnosi sprzeciwu ;)

Odnośnik do komentarza
Czekam więc do niedzieli na listę chętnych :) - my?lę , że możemy zobaczyć jak tam jest i wtedy ?miało polecić reszcie na spotkanie w terminie 18 - 20 listopada , lub odradzić  :)

Czekam na Wasze opinie w tej sprawie i listę chętnych , gdyż umówiłam się z przemiłym Panem Zbigniewem , że w Poniedziałek podam mu listę chętnych i będziemy szykować nocleg :)

Hi :)

Taka okazja na wyjazd już chyba w tym roku się nie powtórzy, więc robimy wszystko co możemy, żeby do Was doł?czyć. Na dzień dzisiejszy na 80% będziemy, więc prosiłbym o dopisanie nas do listy biesiadników :) . Mamy nadzieje, że te 80% szybko zmieni? się w 100 ;);)

Prawdopodobnie wszystko okaże się w najbliższych dniach.

Dacja to jak będziesz rezerwować spanko pamiętaj o nas :) !w00t

Pozdrawiam

Kasia i ciochin

Odnośnik do komentarza

No , no .... zebrała się nas całkiem pokaĽna grupa ;);) i jakże zacna !w00t

Dzwonię jutro rano i rezerwuje w takim razie 19 miejsc noclegowych - je?li jest jeszcze kto? chętny do wspólnego biesiadowania to prosze o piln? informację , gdyż w przeciwnym razie będziemy musieli rozkładać materace na ziemi .... w pokojach :)

Odnośnik do komentarza

Najnowsze wiadomo?ci :

19 miejsc zgłoszonych i potwierdzonych ;)

W ?rodę mam zadzwonić i poinformować czy Pan Zbysio ma szukać kolejnych miejsc noclegowych , czy też na naszej wspaniałej 19 sce ilo?ć zacnych biesiadników - uczestników się kończy !w00t

Warszawa twardo wybiera się skuterami i mam nadzieje , że optymistyczna prognoza pogody utrzyma się a co najwazniesze spełni .... :P

W czwartek na spotkaniu obgadamy ustwke i godzine wyjazdu grupy Warszawskiej - już przebieram nóżkami z rado?ci

;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja chciałem nieskromnie zapytowywać dlaczego na li?cie wyjazdowej nie ma Plebanów? Gdzie s? Plebany w ten weekend? ;)

Pewnie ?mierdzi im nasze towarzystwo co? !bicz

Pidzam... jak ty tam 3-masz władzę ? ;)

Odnośnik do komentarza
Gdzie s? Plebany w ten weekend? ;)

Pewnie ?mierdzi im nasze towarzystwo co? !bicz

Ojejkujejku. Nigdy w życiu!! Towarzystwo bardzo pachn?ce :P ale s? powody...

Choróbsko syna nie pozwala się nam niestety ruszyć ;)

No ale cuda(y) się spotykane. Ł?czyć się z Wami w tęsknocie (i pragnieniu) będziemy.

Mariusz! A Ciebie na li?cie też nie widzę :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz! A Ciebie na li?cie też nie widzę :(

A kto Ci powiedział, że mnie nie ma na li?cie ? :)

Niestety wyjazd w tym okresie, jaki teraz mam, jest dla mnie nie "małym" problemem ale jak ogl?dam fotki z Bieszczad to łapię takie ci?nienie, że aż na simeringach mi puszcza :D

Jednym z powodów tych ci?nień jeste? wła?nie ty Plebanku, więc nie zawiedĽ mnie proszę i nawet nie my?l, że nie dojedziesz do Chełmna !bicz

Innym wcale nie mniejszym jest Pidzam... toż to człowiek złoto :) a nie wiem ile jeszcze poci?gnie przy takich ilo?ciach wchłaniania % więc muszę się z nim zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
6,7 - Dwójka zajęta   :) VIP + sympatyczna persona

Wszystko jasne :) No może prawie wszystko :D

No prosze - Detektyw Pleban .... !bicz :)

A tak poważnie to prosze o sygnał wszystkich niezdecydowanych ( bo zdecydowanych już znam ) i będe dryndała do Pana Zbysia w celu zamknięcia listy go?ci biesiady :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...