Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mikołaje na motocyklach odsłona VII...


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie nie wiem dlaczego. Wystarczyło się dobrze porozglądać.

Byliśmy ubrani w czerwone stroje. Mikołajowe stroje !w00t !tut :lol:

:rolleyes:

aha, to pewnie was widziałem.... tyle tylko ze czapka mnie zmylila.... :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    14

  • siemik

    13

  • Abach

    8

  • damianibeata

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Po drodze do Gdyni minalem Abacha

Ja mijałem Ciebie !w00t i myślałem, że pomkniesz za mną. To było tuz przed miejscem spotkania, skręciłem w lewo a Ty pojechałeś prosto. Musisz częściej zaglądać na Burgmanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Abachu, nie wiem czy Pleban Ci juz powiedzial, ale jakis kolo ubrany na czerwono grzebal w bagazniku Twojego Hexa. Wszystko jest utrwalone na focie nr.2, wiec sie latwo nie wywinie :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Na szczęście to było na stacji paliwowej. Mają tam monitoring więc kolo się nie wywinie. Do tego te charakterystyczne ubranie. Już ma ciepło :rolleyes:

A co powiecie na tych gości?

57914mikolaje.jpg

Fotka ze strony www.trojmiasto.pl

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam jako nowy uczestnik Mikołajów i Burgmani.Fajne spotkanie i miła atmosfera . Znazłem się na kilku zdjęciach zrobionych przez Plebana.

Odnośnik do komentarza

Oj się działo :P.

No to wylądowałem w Darłówku. Tym razem jedynie na końcóweczkę przejazdu się załapałem - :D pozdrowionka dla Agnusa - ale później jak towarzystwo się rozjechało na całe 3miasto - to był fajny widok. Co kawałek mikołaj na motocyklu lub kładzie. Wypatrzyłem też (nie wiem czy mi się nie przywidziało) jednego motocyklistę nie-mikołaja :lol: . Sam nie mogę w to uwierzyć :).

Pozdrowiska dla wszystkich kolegów spotkanych pod Neptunem!

Mikołaje, po raz trzeci zaliczone. Hej!

Odnośnik do komentarza
...Wypatrzyłem też (nie wiem czy mi się nie przywidziało) jednego motocyklistę nie-mikołaja  :blink: . Sam nie mogę w to uwierzyć :).....

Oj Marku. Coś Ci się musiało pop... pomylić. Przecież to niemożliwe. ;)

Dziś z ciekawości poszedłem na parking podziemny pod budykiem biurowym w którym zwykle markuję pracę.

Na parkingu tym zimują trzy motocykle. Wszystkie trzy mają nalepki z tegorocznych mikołajków.

Pomyślałem- dobrzy ludzie (przepraszam mikołaje !tut )- niech parkują :)

Odnośnik do komentarza
Dziś z ciekawości poszedłem na parking podziemny... (...)

No to i ja poszedłem do garażu. Zwykle stoi tam jeden skuter (rzadko, ale czasem stoi). Też ma nalepkę z tegorocznych mikołajów !happybth .

Pomyślałem- dobry człowiek (przepraszam mikołaj ;) )- niech parkuje :).

;) !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
Po drodze do Gdyni minalem Abacha

Ja mijałem Ciebie <_< i myślałem, że pomkniesz za mną. To było tuz przed miejscem spotkania, skręciłem w lewo a Ty pojechałeś prosto. Musisz częściej zaglądać na Burgmanie :)

Jeżeli to co pomknęło prosto, było w jedynie słusznym - żółtym kolorze, to byłem ja. Mumin tu nic nie winien. A że nie nazbyt często zaglądam na Burgmanię, to fakt. Zaganiany trochę jestem. :)

Odnośnik do komentarza

Ten film jest dowodem, że Św. Mikołaj jak nie rozdaje prezentów to uprawia stunt :) :) :) - pewnie od czasu do czasu staruszek potrzebuje nogi rozprostować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...