Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mikołaje na motocyklach odsłona VII...


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

Macie rację Panowie. Najwyższy czas planować spotkanie.

W związku z przebudową węzła drogowego w obrębie Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana, proponuję spotkanie na stacji paliwowej "Orlen" ( to nie jest reklama !scooter ) na ulicy Śląskiej 45/47 w Gdyni oczywiście, o godzinie 9:30. Poczekamy 15 minut na ociągających się i następnie szykiem mikołajowym !scooter udamy się w kierunku Skweru Kościuszki.

Dla nie znających Gdyni podaję bliższe namiary lokalizacyjne w postaci MAPKI

lub też koordynaty GPS:

N 54 30 48 23

E 18 32 00 85

Proszę o zgłaszanie deklaracji przybycia do miejsca spotkania, abyśmy wiedzieli na kogo czekać.

Do zobaczenia..... wariaty w czerwonych kubrakach !OK

P.S. Ponawiam pytanie. Czy za kogoś wpłacać tzw. wpisowe? Proszę o znak-sygnał na PM lub tel. kom. 601 617575

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    14

  • siemik

    13

  • Abach

    8

  • damianibeata

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Siemik i córeczka będziemy w wyznaczonym miejscu oczywiście jeśli nawigacja nie wprowadzi mnie do jakiegoś jeziorka !scooter .

Odnośnik do komentarza
(...)"Orlen" ( to nie jest reklama !pomidor ) na ulicy Śląskiej 45/47 w Gdyni oczywiście, o godzinie 9:30. (...)

Cwaniak, pod własnym domem !scooter Jeszcze pewnie się spóźni... !guns

Będę.

Odnośnik do komentarza

Ja też będę. .Jak pogoda będzie !scooter to spóźnienia nie przewiduje, ale w razi czego podaje kontakt 507 140 660.

Odnośnik do komentarza

Prognozy na niedzielę są zachęcające. Najprawdopodobniej pogoda przez kilka najbliższych dni nie ulegnie zmianie. Będzie zatem nieco chłodno (0-5), nieco pochmurno, ale... SUCHO! Czego życzę Kolegom i sobie.

Odnośnik do komentarza

Boję się zerknąć w prognozy a nawet gdybym zerknął - trudno im zaufać :D

Ale Tobie Marku nie sposób nie wierzyć, dlatego jestem pełen nadziei !scooter

Informacje organizacyjne: Po doświadczeniach z ostatnich lat proponuję:

1. Zadbać o opróżnienie pęcherza przed samą imprezą, potem może być krucho, znaczy się mokro :D Już stałem w mikołajowych kolejkach do WC !scooter

2. Na rozgrzewkę proponuję zabrać mały termos z kawą lub herbatą.

3. Jakiś prowiant w razie potrzeby wskazany.

Odnośnik do komentarza
2. Na rozgrzewkę proponuję zabrać mały termos z kawą lub herbatą.

Jedziemy ze Skwerku na Długą w konwoju policyjnym, jakieś 15-30/h, to może zamiast termosika z kawusią lub z herbatusią jakieś (podgrzane w schowku, BLEEE) 1/2 l rozcieńczonego wodą C2H5OH? !sciana

... Żartowałem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Są dwa tematy na temat mikołaji piszę jednak w trym gdyż jest większy :lol: .Jutro akurat problemu nie mam z jazdą charytatywną po okolicy na moto-mikołaje bo Sylwia idzie do pracy ale na niedzielę Sylwia i Ania ciągnęły losy i Ania wygrała :lol: .Więc przygotowania w toku,przed chwilą zamontowałem czapeczki czerwone na kask. My Webpage

Odnośnik do komentarza

Siemik czym przymocowałeś czapki?Zastanawiam się nad tym bo boję sę że po zdjęciu czapki będę szorował pół dnia kask z resztek taśmy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Taśmą dwustronną cienką papierową.W ubiegłym roku też tak miałem i nie było potem problemu ze zmyciem resztek taśmy.

Odnośnik do komentarza

Włoski White Super Hex GTX 250 przepalony ;) i przygotowany do jutrzejszej imprezy :o

Czapka mikołajowa przytwierdzona do kasku, nie wiem jak pozbędę się taśmy dwustronnej z szybki, ale to nie ważne. :D Będzie się działo panowie i panie :o Do zobaczenia jutro :D

Odnośnik do komentarza

Wszystko gotowe. W prognozę pogody nie patrzę, bo i po co. Wezmę ją (albo ona mnie ;) ) z zaskoczenia.

Damian (damianibeata) trzymam za Ciebie kciuki. Jedź ostrożnie.

Do zobaczenia za parę godzin.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś było ok.50ciu św. Mikołaji .Imprezka się udała,dzieci zadowolone,skuter brudny bo pogoda nie za bardzo dopisała.

img0062bg.jpg

Zdjęcie z domu dziecka.

img0057z.jpg

Ogólnie wyszło bardzo fajnie.Z roku na rok jest nas coraz więcej.

Aby tak dalej ;)

Jutro melduję się w Gdyni o 9.30.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Tak, tak. Naszą niewielką grupkę w ORGOMNEJ GRUPIE.

dsc0179v.jpg

Oficjany komunikat mówił o ponad 2,3 tys. maszyn ale niektóre źródła np. telewizja podawała 2,9 tys. Zebraliśmy też 63 tys. złotych na obiady w szkołach.

Prawdziwa POTĘGA.

Cieszę się, że mogliśmy pomóc dzieciakom i wywołać uśmiech tysięcy ludzi, przy okazji świetnie się bawiąc.

Szkoda tylko, że jest to jedyny dzień w roku kiedy kierowcy są dla nas mili i przyjaźni. Taka już ta polska mentalność.

Ja też zrobiłem parę FOTEK ale nie potrafią one oddać niesamowitej atmosfery nawet małym ułamku.

Odnośnik do komentarza

Dojachałem szczęścliwie , a fotki dodam niebawem.Poza tym miło mi było wszystkich poznać i mam nadzieje że niedługo będzie okazja wymienić kilka dłuuuuższych zdań ;) !piwko

Odnośnik do komentarza
ale już na skwerzxe nie udalo mi sie was znaleźć....

Też tak miałem. Podjechałem na Skwer zarejestrować się a znaleźć Was później nie dało się. Szkoda ;)

Odnośnik do komentarza

Zupełnie nie wiem dlaczego. Wystarczyło się dobrze porozglądać.

Byliśmy ubrani w czerwone stroje. Mikołajowe stroje :rolleyes: !w00t !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...