Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mikołaje na motocyklach odsłona VII...


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać. Akcja znana i lubiana, więc namawiać raczej nie muszę.

Jeśli komuś nie jest po drodze do miejsca wpałaty, proszę o kontakt. Nie mam daleko do organizatora i mogę za kogoś założyć !tut . Proszę tylko o info.

No to co? Bijemy kolejny rekord (choć nie o to tu chodzi)?

Abach, jeśli nawet Ty będziesz jechał to ja i tak pojadę. Jest to duża impreza, ba- nawet bardzo duża. Jest szansa na to, że się nie spotkamy :D:) !tut

Teraz cytat z oficjalnej strony "starców w czerwonych kubrakach" :)http://www.mikolaje.gd.pl/

Mikołaje do Dzieła!!!

Już po raz 7 zapraszamy wszystkich fanów motocykli, quadów i skuterów oraz dobrej zabawy na Wielką Paradę "Mikołaje na Motocyklach – 2009"

W tym roku data idealnie się dopasowała do naszej akcji, ponieważ odbędzie się ona w NIEDZIELĘ 6 grudnia 2009!

Po dwóch miesiącach przygotowań całej ekipy pomocników, możemy ogłosić, iż w tym roku start parady odbędzie się w GDYNI z metą w GDAŃSKU!!!

Zbiórka uczestników rozpoczyna się od godz. 9:00 na Skwerze Kościuszki w Gdyni, przewidywany start kolumny ok. godz. 10:45.

Al. Zwycięstwa jedziemy do GDAŃSKA, gdzie meta usytuowana jest na ul Długiej i Długim Targu. Pojedziemy całą szerokością ulicy, pilotowani przez Policję wraz z naszymi służbami porządkowymi (motocykliści w żółtych kamizelkach).

Oczywiście nie muszę przypominac Wam o 3 warunkach uczestnictwa:

Przyjechać sprzętem

w KOMPLETNYM stroju Mikołaja (kupujcie wcześniej bo mogą być kłopoty z dostaniem przed samą akcją)

wpłacic MIN. 20 zł

Postarajcie się wpłacac przed imprezą, kapitalnie pomaga nam to w organizacji, a Wy nie musicie stać w długich kolejkach na bramkach wjazdowych przed imprezą.

W punktach zakupu naklejek/biletów, będzie można też zakupić pamiątkowy plakat z Akcji 2008 roku w cenie 5 zł!

PAMIĘTAJCIE!!! że całośc wpłat jest przeznaczona na dofinansowanie ciepłych posiłków/obiadów dla dzieci w szkołach. Dla przypomnienia tylko dodam, że za wpłaty z 2008 roku, zakupiliśmy ok. 15.000 (15 tyś)! obiadów w 7 szkołach na terenie woj. Pomorskiego (podsumowanie akcji 2008 w rubryce – rozliczenie)

Ogłaszamy również 7 konkursów w następujących kategoriach:

Najliczniejsza grupa spoza Trójmiasta

Najmłodszy uczestnik parady

Senior parady

Najdłuższa trasa przejechana na moto

Miss Śnieżynek

Najbardziej odjechanie przystrojony sprzęt

Największa wpłata

Kandydatów na zwycięzców w poszczególnych kategoriach, prosimy zgłaszać na starcie w Gdyni w "Biurze Świętego", które będzie usytuowane o okol. bramek wjazdowych na Skwerze Kościuszki na starcie parady (srebrny VW Bus).

Lista miejsc, w których przyjmowane będą wpłaty i wydawane naklejki uprawniające do uczestnictwa w paradzie oraz będzie można zakupić pamiątkowe plakaty z 2008 roku obejmuje:.

Di Strada - Gdynia

Larsson- Gdynia

Yamaha SSP- Gdynia

Suzuki Inglot - Gdynia

Kawasaki Prokar-Gdynia

Larsson - Gdańsk

Kawasaki Marvel - Gdańsk

Klasa - Gdańsk

Honda Pomirski - Gdańsk

Harley-Dawidson Zdanowicz - Gdańsk

Mat-Bud - Rumia

Triumph - Inter-motors - Rumia

Uwaga, poza Di Stradą zbiórka odbywa się do piątku 4 grudnia, w Di Stradzie do soboty 5 grudnia!

Mam nadzieję, że w tym roku, po dołączeniu do nas Gdańska (już oficjalnie i z wielką pomocą organizacyjną), będziemy mogli zobaczyć jeszcze więcej uśmiechów na twarzach dzieciaków i ich rodziców, zarówno na starcie w Gdyni jak i mecie w Gdańsku!

Pamiętajcie, że tworzymy NAJWIĘKSZĄ paradę Motocyklowych Świętych Mikołajów w EUROPIE !!!!!

Do zobaczenia w Gdyni na Starcie.

Piotr BMW Gs/Di Strada

P.S. Teraz pozostaje nam tylko pomodlić się do Świętego o pogodę! (od 7 lat nas wysłuchuje to dlaczego miałoby być inaczej w tym roku….)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    14

  • siemik

    13

  • Abach

    8

  • damianibeata

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Siemka.Mnie akurat długo nie trzeba namawiać.Byłem w ubiegłym roku i będę teraz,jeśli oczywiście grafik mi no to pozwoli a raczej tak :D .Fajnie było by gdy byśmy spotkali się w jednym miejscy i razem dojechali do punktu zbornego.

Odnośnik do komentarza
.....Fajnie było by gdy byśmy spotkali się w jednym miejscy i razem dojechali do punktu zbornego.

To akurat najmniejszy problem. Zrobimy to bliżej terminu. Ok?

Cieszę się Siemik z Twojego "akcesu". Jest nas już dwóch :D

Odnośnik do komentarza

Witam!

Mikołaje w zeszłym roku zaliczone /z czterema kumplami z okolic/.

W tym roku, mam nadzieję, że brygada twardzieli powiększy się może 2-3 razy!!!

Jeśli prognozy będą łaskawe to obecność obowiązkowa.

Jutro zapodaję temat na TV kablowej.

Pozdrawiam

Agnus

Odnośnik do komentarza
Wpłacić za Ciebie !scooter ?

Nie, dziekuję. Wpłaciłem w Hondzie Pomirski, 20 zeta. Kryzys, wcześniej wpłacałem więcej !vampire

Tym razem wybieram się Hexem. Wypucowałem go dziś specjalnie do tej imprezy. Od kiedy go mam szkoda mi wyciągać z garażu SW. Tym bardziej, że pogoda w tym okresie niepewna.

Odnośnik do komentarza

Mnie dopiszcie do listy.eMKa mówił że postara się za mnie wyłożyć kase,(jeśli czas mu pozwoli).Gdyby jednak mu się nie udało to uśmiechnę się do ciebie Pleban. !NOT

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka dziś otrzymałem naklejkę i przy okazji plakat z ubiegłego roku.Mam tylko nadzieję ze pogoda będzie co najmniej taka jak w zeszłym roku !scooter .

Odnośnik do komentarza
Mam tylko nadzieję ze pogoda będzie co najmniej taka jak w zeszłym roku !scooter .

Tak, w życiu mnie tak nie zlało jak wtedy !scooter

Lepiej żeby nie padało !scooter

Odnośnik do komentarza
Mam tylko nadzieję ze pogoda będzie co najmniej taka jak w zeszłym roku  :P .

Tak, w życiu mnie tak nie zlało jak wtedy !scooter

Lepiej żeby nie padało !scooter

Adasiu, nie narzekaj. Było super! ;)

Po powrocie z imprezki w zeszłym roku ludkowie z Łeby po raz pierwszy widzieli Mikołaja na !scooter pomykającego w pełnym oporządzeniu późnym wieczorkiem. :P

Runda honorowa musiała być zaliczona.

Mam cichą nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Mam tylko nadzieję ze pogoda będzie co najmniej taka jak w zeszłym roku  :rolleyes: .

Tak, w życiu mnie tak nie zlało jak wtedy :lol

Wierzę, że pogoda będzie taka dziś choć mało to realne.

Pamiętasz Adam jak zlało Cię w dzień wyjazdu do Marl?

Odnośnik do komentarza
Mam tylko nadzieję ze pogoda będzie co najmniej taka jak w zeszłym roku  !scooter .

Tak, w życiu mnie tak nie zlało jak wtedy :lol

Wierzę, że pogoda będzie taka dziś choć mało to realne.

Pamiętasz Adam jak zlało Cię w dzień wyjazdu do Marl?

Panowie, co Wy, kondomów nie używacie? !happybth !piwko :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wiem że byłeś ale szczerze mówiąc ciężko jest mi znaleźć kogoś znajomego.Siebie i kolegę znalazł nasz wspólny kolega,który miał chwilę czasu i w naszej szatni oglądał aż wypatrzył !placz1 .

Odnośnik do komentarza

Ja proponuje poszukać się nawzajem w tym roku. :D

Najlepiej zrób zdjęcie i wstaw do netu ,wtedy każdy się odnajdzie sam :D

Dozobaczenia 6.12

Odnośnik do komentarza

Panowie warto by było pomyśleć o miejscu i godzinie spotkania przed Mikołajami.Może ktoś ma jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pleban,zacząłeś temat więc zaproponuj miejsce spotkania !OK .Może nie zaproponuj tylko wyznacz !scooter .W grupie zawsze raźniej a i na plakacie łatwiej będzie się znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...