Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nie mogłem się powstrzymać !


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • regis

    16

  • dr.big

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Kubo

    3

  • Sympatycy

Heh, no dobra Panie i Panowie, je?li już zeszli?my na AN650 z mał? tabliczk?.

Jak s?dzicie, jeżdżenie normalnie zarejestrowanym burgerem bez "A" to

to samo co jeżdżenie burgerem z mał? tabliczk? "na dowód osobisty" ???

Rozumiem te nuty oburzenia "mał? tabliczk?", ale ciekawi mnie jak oceniacie też tę drug? sytuację... !pomidor

BTW:

Dodam, że moim zdaniem, posiadaj?c A, zarejestrowanie np. 125-tki lub 150-tki

na 50, nie jest wg. mnie aż tak naganne i jest czyst? oszczędno?ci? kaski...

Ale to tylko moje subiektywne odczucie i chętnie posłucham ew. argumentów

przeciw. :ph34r:

pzdr :lol:

Odnośnik do komentarza

W przypadku "malej tabliczki" chcialbym zaznaczyc, iz nie chcialbym sie znalezc na miejscu osoby, ktora potwierdzi, iz an650 jest motorowerem (chodzi o diagnoste)

W przypadku jazdy bez prawka moto normalnie zarejestrowanym... niepodoba mi sie to tak samo jak rejestrowanie moto na motorower.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja akurat z Regisem sie w pelni zgadzam, moze jestem formalista, ale prawo jest do k**** nedzy prawem a brak poszanowania w duperelach skutkuje tym ze i w wiekszych sprawach "jakos sie zalatwi" i tym sposobem bedziemy republika bananowa. Tak samo nie uznaje rejestracji 125 ccm na motorower jak i jazdy bez kategorii, choc znam sporo osob ktorych bardzo lubie i namawiam moze niezbyt konsekwentnie w moim podejsciu do sprawy zeby chociaz kupily sobie to prawko skoro jezdza juz od lat bez niego. Natomiast powiem tak, jesli jakis gowniaz trafil by mnie w auto 125 ccm zarejestrowanym na motorower czy nawet odblokowanym skuterem 50-tka to skoro ma debilnych rodzicow to nie mam zadnego wyrzutu sumienia skroic ich z kasy za odszkodowanie skoro sa bez mozgami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dodam artix, ze tacy bezmozgowi rodzice najczesciej sraja kasa !pomidor

BTW. Ostatnio skasowalby mnie dupek z radiowozu. Wyjechal mi jak przyslowiowa blondynka...tylko ze z LEWEJ STRONY :\ Cale szczescie jechalem wolno i...samochodem!! (Volvo V40....xenony....dosc widoczny pojazd)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Żeby wrócić do tematu ciekawych ofert na allegro podrzucam aukcje z ofert? trzech Hexagonów... Nie jeden, nie dwa ale trzy sztuki!

Może hurtem było taniej? ;)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67875320

I jeszcze co?... super opis, super ortografia i poważny powód sprzedaży alejaja0fl.gif

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=68807100

Odnośnik do komentarza

Hmm...a moze facet sie pomylil (w sumie widac, ze ortografia i skladnia nie jest mocna strona) i chcial napisac:

"sprzedaje, bo już go ZAjeĽdziłem" hmm?

Bidula pisac nie umi, to mu sie glowa z reka zle porozumialy i zdanie wyszlo nie to co trzeba;)

Odnośnik do komentarza

Widać, że coraz czę?ciej handlarze czyszcz? zachodnie rynki używanych motocykli i skuterów masowo - czyli już nie pojedyncze sztuki (mówię tu o skuterach), ale całe zestawy. Ciekawa to tendencja, pytanie tylko, czy nasz rynek to wchłonie? Jak my?licie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

|więte słowa Ermi, niestety :lol:

Złomy to złomy, ale i nówki w naszej rodzimej "ofercie" s? "ciekawe" :lol:

Widzę to po niektórych moich znajomych. Planuj? zakup dzieciakom skuterów w przypadku dobrego ?wiadectwa... Argument - przecież s? w sumie taniocha...2,5KPLN za nowy skuter (oferta chińskich skuterów sprzedawanych "dealerom" w Polsce na "kontenery" i bez marki).

pzdr

Odnośnik do komentarza

Witam

A co do tego ogłoszenie "ortograficznego" to ciekawe z jakiej miejscowo?ci on jest bo czytaj?c podan? nazwę s?dze , że kolega mógł popełnic tu conajmniej dwa dodatkowe błędy !OKK

A sukienka mnie powaliła na kolana :P:P:P i już wiem dlaczego zamie?cił dodatkowe info :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...