Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nie mogłem się powstrzymać !


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać... !OK

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67159784

Ratunku, pomocy, gdzie się wył?cza ten komputer? :D

Jak można było tak ukarać An' tka 650 ??? :D

To powinno być karalne !USA

Proponuje I- wsze miejsce za brak dobrego smaku i wyczucia !! :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • regis

    16

  • dr.big

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Kubo

    3

  • Sympatycy

!USA Hahaha Mariusz Minuta nas podzieliła... też o tym pomy?lałem... (przenie?c posta?? :D )...

Pozdro, Kuba

(przekopiowane z poprzedniego w?tku)

Hmm a ja widze, że niemcy lubi? "poprawiać" chyba swoje pojazdy... Niestety nie zawsze oznacza to, iż poprawka wyjdzie "na lepsze"... Sami oceńcie, ja jestem PRZERAŻONY... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67159784 :D

Jesli Suzuki miałoby TAK zmieniać swoje skutery, to niech rzeczywi?cie nie zmieniaj? ich już wogóle

Pozdro, Kuba !OK

Odnośnik do komentarza

Hmmm....myslalem ze czegos brzydszego od burga 400 w wykonaniu kawasaki nie zobacze a tu taki surprise !USA

Btw. to tez nie wyglada zbyt pieknie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66374176

Horror matematyka (o geometrie chodzi):

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M107681

No i oczywiscie Burgman Myszki Miki:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66012353

Odnośnik do komentarza

(:zołem,

Tak, nie da się ukryć - wła?ciciel ma wyobraĽnię, co jest karygodne! W ogóle nie wiem, jak mógł chcieć wyróżniać się z tłumu?! Co on sobie my?lał? Że wprowadzi trochę życia w ten granatowy, nudny kawał plastiku?! Psychicznie chory chyba! Takich od razu powinno się zamykać w pokoju bez klamek, bo przecież ich chora wyobraĽnia może doprowadzić do katastrofy poprzez zbeszczeszczanie tak czcigodnej monokolorowej marki. Koniec |wiata. !USA

Dzyń (no wła?nie),

Ł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ten znowu swoje... Hmm powoli i Mnie Łukasz twoje docinki denerwuj?, tym bardziej, że na Live taki ostry i waleczny nie jeste?(ani na takiego nie wygl?dasz !OK )...

Przyczepiłe? się w tym momęcie, bo akurat nie mów, że Burgman zrobiony przez kogo? tam podoba Ci się w tej wersji...

My go nie kupujemy, tylko wyrażamy swoje zdanie... Ty też mógłby? wyrazić swoje, zamiast jak zwykle wypisywac te swoje wywody, prowadz?ce do niewiadomo czego...

Poza tym, wiadomo, że każdy ma prawo jako? tam swój skuter "udoskonalać",ja zmieniłem na jaki? czas tłumik, mi się podobał, reszta krytykowała i co?? Nic, mogli sobie krytykować, ale ja jeĽdizłem dopóki Mi on pasował... Taki live i nie ma co walić smutów...

Pozdrawiam, Kuba !USA

Odnośnik do komentarza

Bzyku:

Prawde powiedziawszy, na podstawie tego biednego burga 650 moge stwierdzic, ze wlasciciel zdecydowanie nie ma wyobrazni, zas jego zdolnosci imaginacji ograniczaja sie do pojscia do pobliskiego punktu lakierniczego i zleceniu panu Heniowi pomalowanie na kanarkowy i bezowy w/g uznania w/w pana Henia.

Wiecej w tym buractwa niz finezji. Tymbardziej, iz tak dobor kolorow jak i wzoru nijak ma sie do calej linii i designu skutera.

Odnośnik do komentarza

Miałem pisac o tym antku, ale powiedziałem sobie że szkoda.

Z koleg? ocenili?my, że niestety ale ten AN650 jest za piękny na suwalskie ulice !USA Pasuje idealnie do wła?ciciela super tuningowanej łady samary, która jeĽdzi u mnie w mie?cie.

Pozdrawiam

Paweł

p.s

Tym myszki miki sam sie interesowałem, ale te dekoracje mnie zniechęciły.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Hmmm....myslalem ze czegos brzydszego od burga 400 w wykonaniu kawasaki nie zobacze a tu taki surprise !OK

Btw. to tez nie wyglada zbyt pieknie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66374176

Horror matematyka (o geometrie chodzi):

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M107681

No i oczywiscie Burgman Myszki Miki:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66012353

Pierwszy z podanych przez Ciebie linków pokazuje normalnego An 400 K2 w wersji Traveller więc nie wiem co Ci sie w nim nie podoba... Jak dla mnie wszystko OK.

Drugi jest kontrowersyjny ale idzie przeżyć... powiedzmy, że może się komu? podobać.

Trzeci... nie komentuje.

Ale ten An 650 z żółtymi dodatkami powalił mnie...

Jak już kto? tak bardzo chce się wyróżnić to niech przyklei sobie kotlet schabowy na szybie.... Przynajmniej będzie wesoło... Ale taki układ kolorów i pomysł poł?czenia koloru niebieskiego z żółtym kojarzy mi się z metk? na rękawie garnituru i białymi skarpetkami do pantofli !USA

Odnośnik do komentarza

@Kubo: LOL. Może przeczytaj, co napisałe?, to też Ci się humor poprawi. Bo chyba za bardzo zestresowany jeste?.

No chyba, że liczysz, iż w pi?tkowy wieczór po kilku piwkach wszyscy będ? poważni. Wtedy OK - uznam się za ostrego i walecznego i zacznę nad tym ubolewać.

Mi również te maszyny w ogóle się nie podobaj?, ale mnie to guzik obchodzi, bo nie ja tym będę jeĽdził, a raczej nie s? ?więtymi rzeczami, by czyjekolwiek uczucia mogły zostać urażone w ten sposób.

A wła?ciciela nie znam, więc nie będę go wyzywać od razu od buraków, co zreszt? byłoby chyba większym buraczeniem, niż przemalowanie skutera na nieładne kolorki.

A tak w ogóle, to jest to, zdaje się, wolne forum i nie wszyscy musz? się ze wszystkimi zgadzać? Tak czy inaczej obiecuję poprawę i wieczorem w ramach pokuty pomodlę się do zdjęcia Burgmana.

Pisssss. !USA

Odnośnik do komentarza

Mariusz:

Poprostu nie lubie tego typu dodatkow, Traveler? A powiedz mi, w czym podczas podrozy pomocne sa te hmmm....gmole? Rozumiem gmole w motocyklu, kiedy to

mozna do nich przyczepic spacerowki czy inne bajerki. Ale tutaj....kwestia gustu.

Ponadto w podrozy napewno swietnie przyczyniaja sie do zmniejszenia spalania paliwa...te zawirowania i opory...takkk..... wszystko co tygryski lubia najbardziej !OK !USA

Wracajac do okaleczonego wizualnie an650.... Bzyku, wybacz, ale naprawde moj ograniczony mlody umysl, nie jest w stanie ogarnac kosmicznych-magicznych zamierzen wlasciciela tego pojazdu.... nasuwa mi sie jednak taka o to calkiem mozliwe, ze realna sytucja, iz owy wlasciciel sprzedaje wlasnie dla tego, ze na tyle popsul wizualnie moto, iz nie moze na nie wiecej patrzec! Duzo tego ze oraz iz zatem koncze ten wywod, albowiem prowadzi do nikad.

BTW. spojrzcie na breloczek przy kluczykach (fotka z zegarami)....moj dziadek ma podobny....eee....futeralik na klucze?

BTW2. Nie ma co sie rzucac na biednego faceta, ktory tego burga sprowadzil (dojcze numery). A po niemiaszkach jechac zawsze nalezy (tak tak, niemcow nie lubie i jest to jedyna nacja, ktorej nie trawie)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcami, że owe malowania Burgi'ch nie s? w pełni udane... !OK Zastanawia mnie, czy ich wła?ciciele pomalowali je tak specjalnie dla siebie i teraz - z różnych powodów - sprzedaj? je, czy też kto? wpadł na ?wietny pomysł-> pomalować go tak specjalnie na sprzedaż...:-)

A propos - wiem, że tę ofertę kto? już chyba komentował na Forum, ale wci?ż mnie to dusi - jak można sprowadzać takie "diamenty": http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=66021909 !USA

Jak twierdzi wła?ciciel - jest gotów do rejestracji i "jeżdż?cy" - może kto? chce takim po?migać po naszych drogach...? :D

Czy nasz rynek wchłania takie miny?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ten ostatni link trzeba Artixowi podrzucic, zeby wiedzial komu NIE sprzedawac ewentualnych wymienionych plastikow ze swojego piescidelka....

Spoko go?ć jest mało forsiasty i już z półtora miecha zastanawia się czy kupić moje plastiki !USA

Odnośnik do komentarza

Widzialem na 99% toto, kiedy wracalem jakies 2-3 miesiace temu z Opola. Jade sobie autostrada w przebudowie a tu nagle mija mnie chyba jakis Burg na lawecie !USA !!! Chyba, bo kolor jakis taki jaskrawy i troche dziwne wydanie to bylo :) .

Teraz rozpoznaje stwora w 99%... Podrozowal sobie zapewne na lawecie z jakiegos zachodniego kraju, jednak przy predkosciach mijania 150km/h + jakies 90-110km/h nie bylem w stanie zobaczyc czy i jesli tak, to w jakim stopniu rozbity... Chociaz w tym przypadku wystarczy juz sam optyczny "tuning" :) !OK .

PS. Watpie tez aby nagle pojawily sie dwa egzemplarze AN650 w kolorze double yellow- blue metallic :angry: .

Odnośnik do komentarza

Powiedz mi tylko dlaczego !USA ?

Mialem kilka nieprzyjemnosci z tymi ludzmi. Do puki nie odezwalem sie po polsku i mowiel po angielsku wszystko bylo ok. W momencie, gdy powiedzialem cos popolsku albo slyszalem wszelkiego rodzaju inwektywy zwiazane zapewne metodami odbywania stosunku seksualnego, albo poprostu niemiec sie odwracal plecami.

Nie szanuje tych co mnie nie szanuja. Finito.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W momencie, gdy powiedzialem cos popolsku albo slyszalem wszelkiego rodzaju inwektywy zwiazane zapewne metodami odbywania stosunku seksualnego, albo poprostu niemiec sie odwracal plecami.

Ja bym nie miał pretensji do Niemców tylko do naszej por?banej nacji :)

Sami sobie zapracowali?my na tak? opinie przez lata w?ród innych nacji, więc nie ma co się dziwić !sciana . Odbudować zaufanie jest niestety dużo trudniej niż je stracić.

Znam wiele osób, które wyjeżdżały np. do Niemiec tylko w jednym celu? W jakim? Domy?l się :angry:

PS. Przepraszam, je?li uraziłem jakiego? Polskiego nacjonalistę ale niestety taka jest prawda !NOT

Odnośnik do komentarza

Ja do niemiec wyjezdzalem...nie...ja przez niemcy musialem przejechac...jadac na wakacje do portugali, do wloszech i innych ciekawych krajow....

Domyslam sie ze do roboty.... jak bardzo uczciwej domyslac sie nie chce.

Nacjonalista nie jestem. Dystans do niemcow mam z przyczyn osobistych.

BTW. W tym roku, do gospodarstwa w niemczech pojechala grupa studentow z mojego roku... po powrocie, 90% stwierdzilo, ze nigdy wiecej nie pojedzie pracowac u niemca.

Warunki gorsze od polskich.

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie miał pretensji do Niemców tylko do naszej por?banej nacji  !NOT

Sami sobie zapracowali?my na tak? opinie przez lata w?ród innych nacji, więc nie ma co się dziwić  !sciana . Odbudować zaufanie jest niestety dużo trudniej niż je stracić.

:):) I piszesz to mimo znajomo?ci historii polskiej i powszechnej?! :):angry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:angry:!NOT I piszesz to mimo znajomo?ci historii polskiej i powszechnej?! :):)

To co miało miejsce ok. 65 lat temu ma nas teraz tłumaczyć?

A co Polakom zrobili Norwedzy czy Szwedzi? (No chyba, że będziemy się m?cili za to że nam wtedy nie pomogli !sciana )

Tam też mamy zł? opinie jako naród krętaczy i...... !

Proponuję zakończyć t? rozmowę bo wkracza na niebezpieczne tory a dalsza polemika nie ma sensu.

Każdy ma prawo do własnego zdania ale nie uważam, żeby należało to tutaj roztrz?sać.

Odnośnik do komentarza
A co Polakom zrobili Norwedzy czy Szwedzi?

No jak to co !sciana ??? POTOP SZWEDZKI !!! :angry: !NOT :) A Norwedzy w sumie ok, ale... przeciez Wikingowie tez lupili Polske Piastow :) .

PS. Mam pytanie: Jaka nacje tak naprawde lubia Polacy :) ? Bo o rasach to nawet nie zadam pytania :):) ...

Odnośnik do komentarza

Dr. Big: Ja osobi?cie nie znam polaka który ma jak?? uraze do czechów, naród pogodny, wesoły i życzliwy. Oczywi?cie jets to moje odczucie...

A poza tym terzeba skończyć ten temat bo się kłutnie zaczynaj?. O gustach się nie dyskutuje bo i tak do jednego stanowiska nie dojdziemy !sciana :angry:

Odnośnik do komentarza

Dobra, wracajac do tematu... Zoltego Burga widzialem 25 kwietnia, wec troche dziwne ze dopiero teraz pojawil sie na allegro i to nawet nie przemeldowany... Oczywiscie jesli to ten "zoltek" !sciana ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...