Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nie mogłem się powstrzymać !


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • regis

    16

  • dr.big

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Kubo

    3

:angry: A Wy się czepiacie moich frędzelków przy kierownicy.

Znam nawet takiego typa !NOT co to mi chciał je poobcinać !sciana hehehe

Ale o ile ten b. pomalowany przez jakiego? architekta malarza we wzorek z "papieru milimetrowego" jest dla mnie do stawienia to w przypadku tego b650 ręce i nogi opadaja. Faktycznie totalny wiocha tunink (przez "k").

Odnośnik do komentarza
może kto? go sobie normalnie użytkował i dopiero teraz sprzeadje ...

Bardzo, bardzo możliwe.

1-3 maja tego roku, byli?my z ekipk? w Wi?le, i pewnego pięknego wieczora wybralismy sie z Allmerem porobić zdjęcia. Pojechali?my jakas w?sk? droga, która prowadziała w las, przez tory... za torami po lewej stronie były działki, takie ładne domki letniskowe.... i na jednej z tych działek stał ON :) 'piękny, stjuningowany optycnie' Burgman 650, na niemieckich blach, dokładnie ten sam co w aukcji :angry: , w realu wyglada jeszcze bardziej szokuj?co niż na zdjęciach... !NOT

Go?ć musi miec fatnazje... inaczej !sciana

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
może kto? go sobie normalnie użytkował i dopiero teraz sprzeadje ...

"Normalnie" uzytkowac moze, z tego co wiem, obywatel nie polski. Bo widze, ze ma niemieckie numery. Niedaleko granicy(np. Szczecin) Policja dobrze zna te przepisy, jednak w glebi kraju chyba niezbyt sie na tym znaja, podobnie jak nie sa przeszkoleni w dokumentach i rejestracjach !sciana .

Odnośnik do komentarza

Chyba tez musze sie wypowiedziec bo doczytałam sie pewnych niescisłosci

...to nie sa gmole jak ktos napisał a ...RELINGI ...ich zadaniem jest ochrona plastikow w czasie szlifu lub upadku a przy okazji daja tez ładny efekt optyczny....

Nistety miałam okazje sprawdzic jak sie spisuja i daja słowo bez nich moj skuter juz dawno musiałby miec zmienione plastiki :)

a jesli chodz o malowania tych burg,.....to jak dla mnie sa niesamowite i rewelka ... :( ,ale widocznie ja mam inny gust niz wiekszosc wypowiadajaca sie na tym forum

Dla mnie one sa tak oryginalne ...ze kazdy z daleka je zobaczy i przynajmniej w tłumie nie zgina ...wsrod srebrnego koloru...wiekszosci burgow <_<

Sa piekne..a te z tłumikami hmm... wiecej znajdizecie takich na naszej stronce ..w dziele technika

www.skuter.org

a tu kilka probek:

http://www.skuter.org/galeria/displayimage...?album=22&pos=6

http://www.skuter.org/galeria/displayimage...?album=22&pos=9

http://www.skuter.org/galeria/displayimage...album=22&pos=28

http://www.skuter.org/galeria/displayimage...?album=23&pos=4

i zaznaczam ze to Japonczycy sie lubuja w takich tuningach ...i z pewnoscia nikt tam nie twierdzi ze to szajs.... :)

:angry::D:P

pozdrawiam

ERMI -twoje frendzelki sa fajowe :)

musze jeszcze dodac ze to nie sa burgmany ...a majesty 250 i hondy... :)

Odnośnik do komentarza

No to ja tu musze dodac co nieco :angry: ...

Chodzi o wykonanie techniczne tych przerobek.

Japonskie sa na najwyzszym poziomie, wyzszym od orginalnego wykonania.

A ten zolto- niebieski Burg... no coz... ktos go posprejowal w garazu na szybko i to wszystko...

Jesli japonska przerobka jest zrobiona tak jak na tych zdjeciach, to podobne przerobki sa jeszcze ukryte -> np. turbo, a zawilosci i kosztow takiego tuningu chyba nie musze tlumaczyc :) . Takie przerobienie skutera wymaga wielkiego zaangazowania i przede wszystkim skutery trzeba kochac :D ...

Pomalowany byle jak w ciapki skuter, jest w moich oczach zadna przerobka, a jedynie wzbudzac moze smiech.

Przynajmniej ta zniszczona 650-ka, pomazana 2 roznymi kolorami w odcieniu zoltego.

Bo ten "serowy" czy ten w linie jest jeszcze znosny.

Wydaje mi sie, ze wlasciciel tej 650-ki mial po prostu stracha w ruchu drogowym i popryskal ja tak, aby byc bardziej widocznym na drodze :) . Ale jest to oczywiscie tylko moje zdanie :P ... A jesli tak, to zamiast zoltego mogl kupic srebrny i "zachowanie fal" daloby mu podobny efekt "widzialnosci" na drodze <_< .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
i zaznaczam ze to Japonczycy sie lubuja w takich tuningach ...i z pewnoscia nikt tam nie twierdzi ze to szajs.... <_< 

Madzia... masz racje. Wiem, że Japończycy lubuj? się w tunningu optycznym ale mimo tego, że ich skutery też s? czasem kontrowersyjnie przerobione to zachowuja dobry smak... Poza tym widać, że s? to przeróbki profesjonalne.

Nie można ich skuterów porównać do Burgera 650 z aukcji, któr? przytoczyłem...

Co do metod na wyróżnienie się w tłumie to uważam, że kupuj?c ładny Maxi- skuter już się w nim wyrózniamy a je?li chcemy i?ć dalej to wystarczy aby był zawsze czysty, l?ni?cy i w idealnym stanie optyczno- technicznym.

Taka jest moja dewiza na wyróznienie się w tłumie ale oczywi?cie nie każdy musi się z tym zgadzać.

Odnośnik do komentarza

powiem krótko - bo watek ?ledzę od pocz?tku ( lubię sie po?miac ) - brakuje nam gustu i profesjpnalizmu . te wszystkie maszyny ( mowa o tych japończykach po tuningu ) zaczerpneli?my z strony małego KOBIECEGO klubu skuterowego ( co? koło 100 klubowiczek <_< ) One jeszcze tylko nie zd?żyły poprzerabiać Maxamów . Brak nam po prostu funduszy na takie zabawy i profesjonalizmu - bo przecież były one robione przez profesjonalne firmy tuningowe za niemałe pieni?żki.

Odnośnik do komentarza

Ej no ...

Co Wy chcecie od tej granatowo - żółtej ?liczno?ci???

Toż to maszynka z Wisły, naszego mistrza Adama Małysza...

A że to kosmiczny lotnik narciarski to i motor chciał mieć kosmicznie odlotowy...

Tylko nalepke RED BULLA z szyby mu kto? podprowadził :P<_<:):angry::D

Pozdrawiam - Pawko

Odnośnik do komentarza

Choć tutaj Burgi nie jest może w jakim? "zaskakuj?cym" kolorze, to rejestracja go jako motorower jest spor? przesad?... :P

Sami spójrzcie, czyż to nie wygl?da głupio :P -> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=67200505

Nie chciałbym, by 13-latkowie ?migali takimi maszynami, a może spotkał kto? z Was Burgiego 650 z malutkimi tablicami?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie chciałbym, by 13-latkowie ?migali takimi maszynami, a może spotkał kto? z Was Burgiego 650 z malutkimi tablicami?

Pewnie będzie Wam ciężko w to uwierzyć, ale kolega Żaba widział na własne oczy jad?cego Burgmana 650 z mał? tabliczk? :P czyli motorowerow? :P.

To tak na poparcie mojej tezy o naszym "prawym" społeczeństwie :P

Odnośnik do komentarza
Nie chciałbym, by 13-latkowie ?migali takimi maszynami, a może spotkał kto? z Was Burgiego 650 z malutkimi tablicami?

Pewnie będzie Wam ciężko w to uwierzyć, ale kolega Żaba widział na własne oczy jad?cego Burgmana 650 z mał? tabliczk? :P czyli motorowerow? :P.

To tak na poparcie mojej tezy o naszym "prawym" społeczeństwie :P

O Cie w morde ... To juz lekkie przegięcie, z drugiej strony ostatnio będ?c na stacji diagnostycznej usłyszałem od człowieka co robi przegl?dy " te 400 to na podpuche tak " ?? :P

To wszystko co mam do powiedzenia, ide podenerwować ładne dziewczyny w L'kach na mie?cie :P

Odnośnik do komentarza
To tak na poparcie mojej tezy o naszym "prawym" społeczeństwie  :D

Mala dygresja, calkiem na marginesie... Doslownie 20min temu rozmawialem ze znajomym, ktory pojechal do Szczecina... W nocy ukradziono mu z Volvo V40 kompletne lusterka, wykrecono relingi z dachu :o (kombi)!!!, dodatkowo jakies boczne kierunki, dekle od felg aluminiowych i jakies listwy !!!

To sie normalnie w pale nie miesci :D !

PS. Wiem ze to totalny OT, ale jestem jeszcze pod wrazeniem rozmowy i tych relingow :lol: . Bo lusterka to w Szczecinie zadna rewelka...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
[W nocy ukradziono mu z Volvo V40 kompletne lusterka, wykrecono relingi z dachu :lol: (kombi)!!!, dodatkowo jakies boczne kierunki, dekle od felg aluminiowych i jakies listwy !!!

To sie normalnie w pale nie miesci :D  !

Jak zostawił na ulicy samochód bez ochrony i do tego zapomniał spakować w siatkę lusterek, kierunków, dekli na felgach i relingów to co się dziwi? Kto? se pożyczył :D

Tu jest Polska ! Tu się "pożycza" ale czasem zapomina oddać :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67611093

Fajna sztuka... Same plusy... Oryginalny lakier(ahhh ten beżyk :o )...

Bezwypadkowy(to oczywi?cie też plus, choć ciekawe, ze na "oryginalnym" lakierze widać po prawej stronie nowe otarcie :lol: )...

Pozatym BRAWO za sportow? szybę, takiej chyba nie ma żadna sztuka na tym rynku... Ale to napewno SPECJALNIE, gdyż sprzet w końcu BEZWYPADKOWY...

Nic tylko kupować... Jacy? chętni :D ...

A co do Volva to żadna rewelacja... Byłoby dziwne, jakby zastał je bez zmian :D

Pozdro, Kuba :o

Odnośnik do komentarza

Witam,

Tak wła?nie, widziałem ostatnio w Warszawie największy motorower ?wiata.

Stoimy sobie na ?wiatłach, podjeżdża An650 na drugim pasie. Wła?ciciel chyba nowy bo strasznie zajarany. Machamy sobie r?czk?. Ruszamy spod ?wiateł. Go?ć jeszcze bardziej zajarany odkręca manetkę do końca z min? uchachanego psiaka. Oczywi?cie zostajemy z tyłu i co się okazuje??? Burger ma normaln? tablicę rejestracyjn?....od motoroweru!!!! :lol::D:D I to nie przyczepion? chwilowo tylko pięknie przykręcon? na srodku błotnika. Zbieramy szczęki z asfaltu i odjeżdzamy. Polska to jednak egzotyczny kraj... !wchair

Odnośnik do komentarza

Prawde powiedziawszy to...takiego burga na motorowerowych blachach chyba bym zadenuncjowal.... tak wiem, swinia jestem, ale wqrwiaja mnie takie cwaniaczki, ktorzy chca przyoszczedzic na badaniach techniczncyh, ubezpieczeniu, prawie jazdy i Bog wie czym jeszcze....

A an650 na maluchu to juz przesada.

Ciekawe czy sa swiadomi, ze jak beda mieli jakis wypadek nawet nie z ich winy, to ubezpieczenie gowno im da.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Olać badania i odpowiedzialno?ć... To pozostawiam bez komentarza...

Ja osobi?cie podziwiam człeka za fantazje i odwagę !wchair

Odnośnik do komentarza
Prawde powiedziawszy to...takiego burga na motorowerowych blachach chyba bym zadenuncjowal....

No co Ty? Za Niemca chcesz robic :D !wchair ??? W Polsce jest wolnosc, mozna robic co sie chce :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to gratuluje ludzia pomyslow, ciekawe jak wytlumaczy policji ze 650 to tak dla zmylki bo tak naprawde ma tylko 50 :lol: ostatnio zreszta rozmawialem z polcja z drogowki tak calkiem sluzbowo a zeszlismy na prywatne tematy i tez potwierdzili ze przymykaja oko na to. No chory kraj, bo nie dosc ze brak uprawnien to jeszcze nielegalna rejestracja. !wchair

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...