Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobimy jakieś małą imprezkę w łazience...... :lol:;):lol:

To rzeczywiście będzie mała impreza :lol: wiem, bo mam takie same wymiary łazienki !OKK

Michale gratulacje ;) skończenia remontu wiem, że to jest kaszana :lol: !scooter

Dziękuje za życzenia miłego wypoczynku, ale czy to jest odpoczynek ? whist

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    17

  • michu

    12

  • fundi600

    10

  • krzys-68

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ;) .

Misiek co ci ludzie cierpią od człowieka pracy .

Wydaje mi się że chcą Cię zaprosić na remont łazienki !OK :D:lol::rolleyes: .

A fachowcy do Anglii powędrowali , tak więc Michale kasa sama Ci się pcha na konto .

Ten z pod nawet jacuzzi Mu się marzy , a co tam niech mo .

Jak powiadał Daniec o Małyszu nimjoł niech mo hej :lol::lol::rolleyes::D .

Odnośnik do komentarza

Na tą sobotę to czekam jak na wypłatę !happybth gotowy !piwko też w lodówce się chłodzi jak bym mógł to dziś bym już wystartował ale praca ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do nas to właśnie urabiam żonke !piwko na wyjad w piątek po pracy !happybth . Bo jakaś straszna duchota się zrobiła i trzeba ochłodzić atmosferę. ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Jolka i ja meldujemy się w domku , jechało się super , w dwóch miejscach stali Siemika koledzy :D !tut -Siemik nasłałeś ich czy cóś ? :P;);)

Dziękuje wszystkim co byli za świetną zabawę :):(:) !OK

A kto nie był ma czego żałować :(;):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hejka, Ewa i Marek już w domku, też mineliśmy szczęśliwie dwie grupki od Siemika. Bardzo dziękuje zacnym koleżankom i kolegom za piękne spędzone chwile ;) . Zabawa ;) oczywiście musiała się udać :D wielki szacun :)

I nie zapomnijcie o nas następnym razem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też wraz z osobistą małżonką już dawno w domu , zabawa jak zwykle była przednia :):(;) . Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas i do następnego ;):D;):)

Odnośnik do komentarza

My też już dawno w domku. Kolegów Siemika na trasie nie było ;) , ale Upiór coś słabo załatwił z szamanami :D , ponieważ w Zblewie złapała nas 10 minutowa ulewa. :(

Naszczęście od Starogardu było takie słońce, że do Malborka zdążyliśmy wyschnąc. ;)

Dziękujemy koleżankom i kolegom za wspaniałą zabawę :) i szacun dla oranizatorów. :)

Do następnego razu Olga i Radek

;)

Odnośnik do komentarza

Ja też dziękuję wszystkim za świetną zabawę :(

I mi tam nie kichać więcej przy śniadaniu, bo ....... wiecie co !OKK

Pozdrowionka i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Dużo by pisać, pisać i jeszcze raz pisać, spotkanie po biwakowe napewno zostanie na długo w mojej pamięci . Z tymi burgmanistami trudno się nudzić i nic tylko konie kraść. Impra SUPER PRZEDNIA. Trasa powrotna... Wyjechałem z Młyna o 13 zmieniłem marszrutę na drogi główniejsze przez co wybiło 472 km i w domku byłem o 20 . Po drodze trzy zestawy suszące czyli firma kolegi z Malborka. Dziękuję za miłe towarzystwo i wyśmienitą zabawę pozdrawiam i czekam na REPLAY J.D.

P.S. TEraz tylko :( i nyny.

Do zobaczyska Wasz cichy wielbiciel J.D.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Orcio za pomoc przy gaźniku, mam nadzieję że z tymi gnatami to nic poważnego.

Pozdrawiam J.D.

P.S.Łyżka się znalazła, była między osłoną a tłumikiem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam wszystkich.I ja w końcu dotarłem do domku,oczywiście po pracy bo jak mówiłem prosto z trasy pojechałem do pracy tylko Sylwie zostawiłem w domu.Oczywiście dziękuję za mile spędzony wspólnie czas z tak pozytywnie, nie normalnie zakręconymi MAXI maniakami.Wielkie podziękowania a zarazem wielki "szacun" dla jack daniels za przebycie tylu kilometrów aby spotkać się w wspólnym gronie.A co do moich kolegów z pracy,cieszy mnie to że w końcu zaczynają być "widoczni"z drugiej strony smuci że tak rzadko.

A zapomniałbym :( szkoda że Fundi z małżonką musieli tak szybko się ulotnić:D ,no niestety praca, jednak nic straconego,będą inne okazje.Szkoda również że nie mogli dotrzeć ci którzy mieli dotrzeć !OKK .

Ale się rozpisałem :P chyba naszła mnie jakaś"vena"do pisania jak nigdy. !OK

Odnośnik do komentarza

Jack cieszę się że mogłem ci pomoc i że szczęśliwie dotarłes do domu a z tymi kolanamem to i tak czeka mnie operacja ale nie jest źle było warto to się liczy

Odnośnik do komentarza

No dobra ;) , to i ja coś napiszę .

Impreza co tu pisać jak zwykle szacun , to u nas normalne że impreza wypala , jak mogło być inaczej . Dzięki temu z krainy powalonych drzew ;);) , za to że zawitał w nasze skromne wszak szczere i rzecz jasna wspaniałe strony . Jacek jesteś wielki szkoda tylko że sam dotarłeś :( . Podziękowania wszystkim za miłą zabawę , koleżankom za możność pośmigania na parkiecie ;) , kolegom za pomoc w tematach !piwko wysoko kalorycznych .

Pisać i wspominać będziemy co mieli na stare lata , a teraz planować co dalej z tematami ;) !happybth .

P.S

Podziękowania osobiste , dla Rity wszak była pierwszy raz na naszym spotkaniu .

No i jak zapodał ten z Malborka ;) , szkoda tylko że co nie którzy nie mogli się z nami spotkać i po wspominać i cieszyć się naszą radością i skosztować tego co Jacek przytargał z domu :lol::lol: . To tyle pozdrawiam serdecznie i do miłego , bo Fundi się dobija na Skipe !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za spotkanko. Szkoda, że musiałem szybciej was opuścić, ale zato byłem o dzień wcześniej. W niedziele zrobiłem po Polsce 1200 km. i widziałem tylko 3 !happybth i to AN 650. Wszystkie w okolicy Lublina, ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Siemka

Jeszcze nie ochłonąłem ,ach te spotkania do rana ....... B)

Z innej beczułki :

Włodek i Sławka mieli wczoraj rocznicę ślubu

Życzymy Wam długich wspaniałych lat w harmonii i Miłości

Jolka & Michu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...