Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    17

  • michu

    12

  • fundi600

    10

  • krzys-68

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Michu pozdrawiam ja jak zacz?łem remont w Maju tak do dzi? z nim walcze ,jeszcze tydzień i mam nadz. że sie skonczy i będe mógł smigać !scooter codziennie :(

Odnośnik do komentarza

Abach ma rację, że cisza jakby makiem zasiał :D

Ja byłem cały tydzień na wyjeżdzie i nie miałem czasu na kompa.

Michu, jak skończysz remont to daj cynk- przyjadę wzi?ć kompiel :o

Odnośnik do komentarza

Rita Robert dzięki za wizytę , tylko szkoda że tak krótko .

Robert ;) . kurtka dla Rity i spodnie :D , zobaczysz że się wci?gnie w :o;):P . No i :D zapomniałe? , wypiłem sam :P .

Grze? i Burgerman , whist ciekawe jak tam Mazury . Szaman jest łaskawy ale stawka wzrosła :o:P;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam w wekend pojechali?my z szanown? moj? połowa nad nasze morze pogoda pikna i morze ciepłe powrót to koszmar oczywi?cie dla katamaranów. Z Koszalina do Bobolic ok 30km korki jak rodem z Niemiec. A kto ma :D ten jedzie :)

Odnośnik do komentarza
Witam w wekend pojechali?my z szanown? moj? połowa nad nasze morze pogoda pikna i morze ciepłe powrót to koszmar oczywi?cie dla katamaranów. Z Koszalina do Bobolic ok 30km korki jak rodem z Niemiec. A kto ma :) ten jedzie :)

Byles w Mielnie?

Ja tez,dziecko moje tam pracuje :D

Na korki nie narzekałem mimo podrózy 4oo-trzeba wiedzieć co i jak objechać :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Prezes daj znać jak po kontroli Ojca Dyrektora .

Jak kontrola wypadnie pomy?lnie  !OKK to szacun dla Prezesa  :)  :) .

Kontrola wypadła bardzo pozytywnie, Tomek był po wypadku bo przedni Air Bag mu wystrzelił :) . Poza tym bez zastrzeżeń...Ilo?ć spożywanego procentu utrzymuje się w tym regionie na zadowalaj?cym poziomie ;) .

Ich und Padre Don Corleone mit fingeln na palcen :):)

img1224m.jpg

W tym w?tku kilka fotek ze Stegny. Reszta zdjęc na których na pierwszym planie był Tomek jest niewidoczna- pekła klisza :);) .

Odnośnik do komentarza

Prezes daj znać jak po kontroli Ojca Dyrektora .

Jak kontrola wypadnie pomy?lnie  !piwko to szacun dla Prezesa  !OKK  !V .

Kontrola wypadła bardzo pozytywnie, Tomek był po wypadku bo przedni Air Bag mu wystrzelił :ph34r: . Poza tym bez zastrzeżeń...Ilo?ć spożywanego procentu utrzymuje się w tym regionie na zadowalaj?cym poziomie ;) .

Ich und Padre Don Corleone mit fingeln na palcen ;):lol:

img1224m.jpg

W tym w?tku kilka fotek ze Stegny. Reszta zdjęc na których na pierwszym planie był Tomek jest niewidoczna- pekła klisza :lol:;) .

No to szacun dla Kolegi Tomka co wcze?niej słyszałem , a teraz widzę na fotkach że kontrola wypadła pomy?lnie . Stoły jak widać zastawiane były bogato i obficie :lol::lol: .

To teraz jestem spokojny że nasz Prezes zachował się godnie jak przystało na Go?cia z Kujaw i Pomorza !piwko !OKK !V .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Przepraszam że wcze?niej się nie odzywałem ale jako? nie mogłem złapać natchnienia,za każdym razem gdy zaczynałem pisać co? mi przeszkodziło.

Na pocz?tku wielkie dzięki,naprawdę WIELKIE dla Upiora za załatwienie rewelacyjnej pogody u Wielkich Szamanów.Upiorku spisałe? się rewelacyjnie.Jak wcze?niej pisałem do Burgermana do domu przyjechałem ok.10 tej.krótka rozmowa na temat którędy i gdzie jedziemy i wyjazd.Pojechali?my przez Elbl?g,Kadyny,Frombork następnie drogami drugorzędnymi do Lidzbarka Warmińskiego i przez Kętrzyn,Giżycko do małej miejscowo?ci o nazwie Kruklanki.Cała podróż zajęła nam ok.9ciu godzin i ok 250ciu.km.,oczywi?cie bez po?piechu i z długimi odpoczynkami.Pogoda w czasie jazdy była wręcz za dobra jak na !piwko jednak wszyscy byli?my zadowoleni z widoków jakie się ogl?dało w czasie jazdy.Po drodze na szczę?cie żadnych nie przyjemnych zdarzeń nie mieli?my prócz całkiem ciekawego zdarzenia z Ani?-córk?,która po jakim? czasie kazała mi się zatrzymać i poprosiła o zamocowanie poduszki na tylnym kufrze tak aby mogła zasn?ć bo bez niej uderza kaskiem o bagażnik na kufrze,no i zasnęła bardzo szybko. !V

Następnego dnia, czyli w ?rodę udali?my się do miejscowo?ci Stańczyki w celu obejrzenia dwóch mostów zabytkowych.Drogę z Kruklanek do Stańczyk wybrałem najkrótsz? w nawigacji co się wi?zało z bardzo ciekaw? drog? w większo?ci szutrow? ale za to jakie widoki !OKK że dech zapierało w piersiach.W tym dniu zrobili?my ok 160ciu km.

Czwartek był dniem, w którym niestety musieli?my wracać do domku.Powrót mieli?my znów bardzo gor?cy i bez przeszkód wrócili?my do Malborka.

Wielkie dzięki za zabranie mnie i mojej córeczki, dla Burgermana i dla jego plecaczka Olgi która pierwszy raz wybrała się na !piwko w tak dalek? podróż.

Po przyjeĽdzie do domku liczni wskazał 710km.

Następnego dnia miałem jechać z córeczka na !OKK znów na mazury jednak Anie powiedziała że nie chce jej się już jechać więc pojechałem sam tylko, że w drug? czę?ć mazur do Augustowa ale to już inna historia. !V

Bardzo przepraszam ale nie potrafię wklejać zdjęć,chyba z lenistwa. :ph34r:

Odnośnik do komentarza

No Grze? , opis !OKK .

Za załatwienie pogody co tam nie że bym tam ale zawsze !piwko !piwko !V .

Pozdrawiam serdecznie i do miłego !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wiem że bez zdjęć to troszkę "lipa"ale jak wrócę z przedłużonego weekendu z rodzink? z ?l?ska to obiecuję że od poniedziałku zrobię wszystko aby poprawić swoj? niewiedzę w tym temacie.Pozdrawiam. !piwko

Odnośnik do komentarza
Grzesiu pogoda pogod?  !YES

Witek pytał, kiedy  !piwko  za Szamana a ty tu o widokach  :lol:  :lol:  :lol:

No proszę Kolega temat załapał whist .

Grze? , ?liwowica trzydzie?ci gram po proszę :):lol::lol::lol: i na ławkę .

Ale mamy co wspominać !OKK może tylko szkoda że łańcuch pękł !sciana .

Odnośnik do komentarza

No to impreza z wizytacj? widac się udała :)

Siemik, co te Twoje kobitki tak zasypiaj? na Burgmanie ? To cukrzyca, czy zaufanie do taty i męża ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Dorwałem się wła?nie do komputera w Czarnej Górze.

Witek,obiecałe? gospodyni-Joli że skosisz trawę za zerwanie ławki i co? Dzisiaj sam z gospodarzem-Józkiem skosili?my prawie cały trawnik,nie do końca bo zabrakło benzyny do kosiarki :D !OKK

Siemik, co te Twoje kobitki tak zasypiaj? na Burgmanie ? To cukrzyca, czy zaufanie do taty i męża ?

Krzysiu.Mam nadzieję że zaufanie. !OK

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :D .

Grze? to racja z trawnikiem , ale Jolka kazała sory mówiła że mamy odpoczywać i że trawa jeszcze jest za niska . Zreszt? Michał miał kosić trawę razem zemn? i powie Ci to samo :P . A tak na poważnie , je?li będę miał okazję jeszcze raz skorzystać z go?cinno?ci takich wspaniałych i szczerych ludzi u których byli?my , pozdrawiam serdecznie , to jak tylko Jolka powie o trawniku to na pewno zostanie skoszony !YES .

P.S

No dobra a teraz idę kosić swoje trawniki , :P , może i mi nie starczy paliwa !scooter B) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam z rana  :P .

Grze? to racja z trawnikiem , ale Jolka kazała sory mówiła że mamy odpoczywać i że trawa jeszcze jest za niska . Zreszt? Michał miał kosić trawę razem zemn? i powie Ci to samo :P . A tak na poważnie , je?li będę miał okazję jeszcze raz skorzystać z go?cinno?ci takich wspaniałych i szczerych ludzi u których byli?my , pozdrawiam serdecznie , to jak tylko Jolka powie o trawniku to na pewno zostanie skoszony  B) .

P.S

No dobra a teraz idę kosić swoje trawniki , B) , może i mi nie starczy paliwa  !YES  :P .

Lizus :D Ty lepiej przyjedz do Bydzi na motoparty

!scooter Ale się działo dzi? w nocy . Nie da się opisać to trzeba zobaczyć

http://www.motoparty.bydgoszcz.pl/

Odnośnik do komentarza

Włodek nie dam rady , mam trawę :P i trochę innych zajęć .

Po niedzieli od rana Brodnica , tak więc nie dam rady :P szkoda bo chętnie bym na !scooter wsiadł i pojechał .

P.S

Lizus a żarówkę w bzyku to kto Ty Ty !YES :P:DB) .

Odnośnik do komentarza

NOWO|ĆI !OKK widzieli?cie ogłoszenie naszego kolegi Roberta sprzedaje skuter, bo nie dał rady !w00t Witkowi na trasie !YES

Temat wiarygodny, bo rozmawiałem z Robsonem sam powiedział, że HONDA SW :angry: to jest to, o czym marzył całe życie !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...