Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    17

  • michu

    12

  • fundi600

    10

  • krzys-68

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Normalnie strzelam focha na te posty Bilety i Tomasa i zamykam się w sobie !w00t

Jeszcze nic nie jest przes?dzone a oni już wiedz? lepiej ode mnie jaki miałby być ewentualnie następny !OKK , ale zdradzę Wam tajemnicę - jestem ci?gle pod presj? , że SW to , SW tamto , że je?li nie zmienię Majestatu na zacn? to nie będ? się ze mn? kolegować i takie tam , to s? koledzy !YES :angry: .

Ciężko nam tu w kuj-pom z moj? Majk? , ale co robić ... !OKK

Odnośnik do komentarza
Normalnie strzelam focha na te posty Bilety i Tomasa i zamykam się w sobie :lol:

Jeszcze nic nie jest przes?dzone a oni już wiedz? lepiej ode mnie jaki  miałby być  ewentualnie następny !OKK , ale zdradzę Wam tajemnicę - jestem ci?gle pod presj? , że SW to , SW tamto , że je?li nie zmienię Majestatu na zacn?  to nie będ? się ze mn? kolegować i takie tam , to s? koledzy !w00t  !OKK .

Ciężko nam tu w kuj-pom z moj? Majk? , ale co robić ... :)

No Robert wspominałe? o męskiej decyzji , ale że nast?pi to tak szybko to nawet szaman jest zaskoczony tak? decyzj? . Wiem że po ?miganiu !YES na ?lub Magdy i Marcina nabrałe? szacunku dla zacnej marki B):P:o . Pokazałem Ci parę trików , ale to na tym koniec :P . Robert zacna i tyle , sam Ci postawie jak zacna będzie w Twoich rękach :) !YES :angry: . Tylko srebrne skrzydełko i szacun !OKK !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czołem burgmaniacy Moto party odwiedziłem a co widziałem to tylko moje a działo się oj działo.

Robercie nie martw się, i nie zamykaj się w sobie niech se pogadaj? popisz?, a Ty i tak kupisz co będziesz chciał. Wiem że podejmiesz słuszn? decyzje.

Ja tylko jestem ciekaw co to będzie : !OKK Tmax czy !YES Gilera no chyba że :angry: SW. !w00t !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorek , ale pojechałe? z tymi trikami :angry: .Je?li sprzedam Majestat to się wszyscy zdziwicie jaki miałby być mój następny motocykl !OKK !YES, SW s? tabuny dookoła a chciałbym wyróżniać się trochę w tym tłumie !OKK !w00t !YES

Odnośnik do komentarza
Normalnie strzelam focha na te posty Bilety i Tomasa i zamykam się w sobie :lol:

Jeszcze nic nie jest przes?dzone a oni już wiedz? lepiej ode mnie jaki  miałby być  ewentualnie następny !OKK , ale zdradzę Wam tajemnicę - jestem ci?gle pod presj? , że SW to , SW tamto , że je?li nie zmienię Majestatu na zacn?  to nie będ? się ze mn? kolegować i takie tam , to s? koledzy !w00t  !OKK .

Ciężko nam tu w kuj-pom z moj? Majk? , ale co robić ... :)

No Robert wspominałe? o męskiej decyzji , ale że nast?pi to tak szybko to nawet szaman jest zaskoczony tak? decyzj? . Wiem że po ?miganiu !YES na ?lub Magdy i Marcina nabrałe? szacunku dla zacnej marki B):P:P . Pokazałem Ci parę trików , ale to na tym koniec :) . Robert zacna i tyle , sam Ci postawie jak zacna będzie w Twoich rękach :) !YES :angry: . Tylko srebrne skrzydełko i szacun !OKK !OKK .

w piatek około 12.30 przejezdzaliscie koło moich okien i widzialem jak "niebieskie " było z przodu :o

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
widzialem jak "niebieskie " było z przodu !happybth

A jak by? chciał, niebieski ma nawigacje a srebrny by sam nie trafił.

Ciekawe jak jechali bo wyszło im po ok 700 km na łba może przez Opole B)

Odnośnik do komentarza

na prostej drodze navi niepotrzebna B) chyba ze sie nie znam i zbyt malo uzywam tego ustrojstwa ;)

a że niebieskie jest jedynym słusznym kolorem !happybth to wiem !zorro

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak jechali bo wyszło im po ok 700 km na łba może przez Opole biggrin.gif .

Wycieczka z domu dziecka , tre le morele chować portfele .

Na pewno się kolega nie dowie jak ?migali?my :P , pogoda wspaniała .

Ech Krzy? jak Robson jechał by za mn? to ja bym go zgubił a tak to tylko mnie blokował , ale w drodze powrotnej pokazałem Koledze parę trików i na co stać zacn? markę . No i od razu kolega dostał stresa , bo co innego może być powodem sprzedaży , choć nadmienić muszę że o !happybth dba i szacun Mu za to ale jak zacnej na winklach nie widział a potem gonił , to ja osobi?cie też takiego skuta bym nie trzymał , wszak to tylko 400 cm .

Jak wspominał że w góry pojedzie to teraz się zastanawiam co tam by się działo :P .

Robert męska decyzja B);):lol: , za zacn? osobi?cie stawiam !zorro ;) , jako kolega !OK .

Odnośnik do komentarza

porownania nie ma 600ccm do 400.podobnie jak w 4OO rzedowa czwórka do v-ki !happybth

ważne ze "niebieskie" z przodu było !zorro

Następnym razem za przejazd bez postoju na kawę specjane przepustki bed? wystawione-płatne przelewem na konto KPUW B)

Odnośnik do komentarza

No to nam się Robsonek wzi?ł do roboty.

3mam kciuki za dobry wybór.

Sorki, że tak rzadko piszę, ale paskudnie zalatany jestem ostatnio !happybth

Odnośnik do komentarza
No to nam się Robsonek wzi?ł do roboty.

3mam kciuki za dobry wybór.

Sorki, że tak rzadko piszę, ale paskudnie zalatany jestem ostatnio :D

Witam z wieczora :lol: .

Ja ostatnio tyram jak wół , mało czasu na inne sprawy ale jak znam budownictwo to tak będzie do końca wrze?nia ;) . Potem będzie spokojniej .

Pozdrawiam i do miłego , a paliwo na OLKOPIE spadło dzisiaj na 4.35 zł i co Wy na to , szacun jak powiada Ten co pragnie nabyć inn? może zacn? markę :P .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko , nic nie jest przes?dzone :P ,ale "niektórzy" koledzy wiedz? lepiej ode mnie :lol:

A'propos Majki - miałem propozycję od jednego kolegi z kuj-pom , ale chyba za dużo mi proponował za Majestat ;)

Odnośnik do komentarza
Spoko , nic nie jest przes?dzone :lol: ,ale "niektórzy" koledzy wiedz? lepiej ode mnie ;)

Spoko spoko wybór jest wielki ale je?li to nie będzie zacna marka to :P .

Odnośnik do komentarza
ale chyba za dużo mi proponował za Majestat :D

Zdajecie sobie sprawę, że ostatnio jestem rozrzutny :lol::D

Pytanie z innej beczki, co się dzieje z kolegami z Bydgoszczy ;) tak tu cicho :P

Odnośnik do komentarza
Siemka

Dopiero skończyłem remont w łazience ;)

Nie życzę nikomu :(whist

Pozdro dla tych co wypoczywaj?

No tak .

A kompa Michale też miałe? w łazience :( . Nawet słowa nie pisał ja my?lałem że Ty do Joli do zakopca pojechałe? :( . No ale jak tak to Ci wybaczam i pozdrawiam ;):( .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemka

Dopiero skończyłem remont w łazience ;)

Nie życzę nikomu ;):lol:

Pozdro dla tych co wypoczywaj?

Michale , kiedy zapraszasz na kąpiel w nowej łazience ? , jakieś jacuzzi :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Siemka

Dopiero skończyłem remont w łazience  !tut

Nie życzę nikomu  !happybth  !piwko

Pozdro dla tych co wypoczywaj?

Michale , kiedy zapraszasz na kąpiel w nowej łazience ? , jakieś jacuzzi ;):lol:

!tut !piwko !piwko

Zrobimy jakieś małą imprezkę w łazience...... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...