Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rysiu, jesteśmy z Tobą!


Gość Iro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • RobB.

    5

  • pablos

    5

  • dr.big

    4

Gość motocyklista

Witam

Znalazlem informacje o tej akcji na forum.motocyklistow.pl odzew narazie w "tekscie" jest tam zaden...ale wiem ze jest inaczej jesli chodzi o przelewy ;)

Zapewne zrobiliscie juz bardzo wiele oczym byc moze nie pisaliscie tu na forum...ale widze ze zstanawiacie sie gdzie jeszcze dac informacje o tej akcji...moja mala sugestia podyktowana checia pomocy...uderzcie do gazet mediow ktore w ostatnim czasie prowadzily nagonke na motocyklistow...wiem ze im bardziej zalezy zeby nas pokazywac w zlym swietle...ale byc moze choc jedna sie skusi na cos takiego...zawsze to jakis nowy material a o motocyklistach ostatnio sporo wiec szkoda nie "wskoczyc na fale"...pokazcie ten watek z waszego forum bo naprawde gdy sie czyta wasze wypowiedzi wielu sie poprostu wzrusza widzac taka solidarnosc.

Ja ze swojej strony dodam iz choc nigdy nie jezdzilem na skuterach i macham reka tylko tym motocyklistom na skuterach ktorzy pierwsi podniosa reke...to calym sercem sie przylaczam do akcji.

Pozdrowienia dla Rysia od motocyklistow...jezdzacych na motocyklach...bo Wy motocyklisci na skuterach juz swoja droga pewnie go pozdrawiacie :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wieć tak... Chciałem przedstawić mały raport z naszej akcji.

Do dnia wczorajszego zebrali?my dla Ricarda................ 3263, 99 PLN !!!!!!!!!!!!!!!!Jestem naprawde pod wrażeniem jak bardzo nasza brać skuterowa (i nie tylko) potrafi się w takich chwilach solidaryzować... Mimo tego, ze czasy mamy takie jakie mamy nasza akcja nie pozostała bez echa. Warto nadmienić, ze niektóre wpłaty bardzo miło mnie zaskoczyły i powiem szczerze, że wzruszyły :D . Jeste?cie naprawde WIELCY !!!

W imieniu Ricarda bardzo, bardzo dziękuje Wam wszystkim i czekamy na kolejnych darczyńców...

Zamieszczam liste osób, które wsparły nasz? akcje i jeszcze raz dziękuje Wam w imieniu Ricarda za każd? złotówke..............

MAREK ADAM MARTELUS

WITOLD WOJCIECH PIETRZYK

MAREK WITON

MARCIN ŁUKASZ MAJEWSKI

BOGUMIŁ JAN WŁODARCZYK

CHOJNOWSKI SZYMON

MACIEJ WIDERSKI

MARIUSZ SPODAREK

KATARZYNA OLGA PAPROCKA

ARTUR MRUGASIEWICZ

LCM SOKÓŁ S.C. JAROSŁAW I MAŁGORZATA KACZOROWSCY

WÓJTOWICZ RYSZARD

TOMASZ SENTKOWSKI

JAKUB TOMASZ BOLEK

ROBERT BRONISZEWSKI

KRZYSZTOF MACIEJ BERHEL

WOJCIECH LISZEWSKI

WOJCIECH SZPAK

TOMASZ GABRY|

ADAM KUBAJEK

JĘDRZEJCZYK

PAWEŁ DUDZIKOWSKI

KAMIL MARCIN JURCZAK

PIOTR PAWEŁ TROCHIMCZUK

ANDRZEJ CZYŻEWSKI

MAGDALENA MICHALSKA

RAFAŁ MICHNIEWICZ

PAWEŁ PUŁAWSKI

ANDRZEJ JAN MŁODAWSKI

PIOTR JACHIM

TOBOR MACIEJ KANDORY

PIOTR STANISŁAW BARAŃSKI

ANDRZEJ JAN MŁODAWSKI

RAFAŁ ZADARA

RAFAŁ P KACZMAREK

GRZEGORZ POLANIECKI

MAGDALENA TRZEBIENIAK

CENTRUM MOTOCYKLOWE SPEED MAGDALENA NIEZABITOWSKA

PAWEŁ ADAM BODZON

IRENEUSZ ZDZISŁAW STRUGALSKI

Odnośnik do komentarza

Witam

Zamie?ciłem info o naszej akcji i podwiesiłem linka do naszego tematu na forum

Klub Renault Clio

Mam nadzieję że i tam znajd? się przyjaĽni ludzie.

Pozdrawiam

P.S.

Niestety nie dam rady odwiedzić 16 Ricardo ale będę z wami całym sercem.

P.P.S.

Niedługo wysyłam kolejne kilka litrów, ja od tego nie zbiednieję a mam nadzieję że pomoże to w walce z chorob?.

Odnośnik do komentarza
Witam

Zamie?ciłem info o naszej akcji i podwiesiłem linka do naszego tematu na forum

Klub Renault Clio

Mam nadzieję że i tam znajd? się przyjaĽni ludzie.

Pozdrawiam

P.S.

Niestety nie dam rady odwiedzić 16 Ricardo ale będę z wami całym sercem.

P.P.S.

Niedługo wysyłam kolejne kilka litrów, ja od tego nie zbiednieję a mam nadzieję że pomoże to w walce z chorob?.

Powodzenia w walce z choroba dla Ryska

P.S

Pozdrawiam kolege z klubu KRC :)

Odnośnik do komentarza

Poszło i z Naszej strony ... WKS wł?cza się w tę akcję

http://www.sqtery.com/phpbb/viewtopic.php?...b7ed68e5269df57 i poszło też info na http://www.skutery.net/forum/topic.asp?TOP...880&whichpage=4 znajomi motocyli?ci też zapodaj? ten temat ... na swoich forach.

Wszystkich Tych ,którzy zostaj? w Wawie zapraszamy na spotkanie o 12.00 na parkingu przy Centrum Bemowo gdzie organizujemy zbiórkę ?rodków i fantów na zrobienie licytacji.

Pozdrawiam Wszystkich a w szczególno?ci Rysia w swoim imieniu i całego Warszawskiego Klubu Skuterowego

wks2yt.jpg

Odnośnik do komentarza

Info na http://www.sqtery.com/ poszło... proszę o wszystkich chętnych ... wpadnijcie na spotkanie ... w Wawie o 12.00 - parking przy Centrum Bemowo robimy zbiórkę funduszy ... niezależnie od tego Kto kim jest i na czym jeĽdzi .... liczymy na solidarno?ć w tej kwestii.

Pocz?tek akcji jutro ...

Burgmaniacy zapraszamy Was też ... przecież w słusznej sprawie trzeba się poł?czyć.

Pozdrawiam i liczę na Was wszystkich

Odnośnik do komentarza

Witam ... dziękuję wszystkim, którzy wpadli dzi? pod Centrum Bemowo i przył?czyli się do tej akcji.Jak do tej pory uzbierali?my 186,30 zł i torbę różnych tuszy do wystawienia na aukcję internetow? lecz to dopiero pocz?tek ... tak my?lę.

Akcja cały czas trwa.

Dziękuję Biedronie,Olo,Wawiance,Songo,Marcinowi ZS,Ziperowi,Marcelowi i Justynie,Siergiejowi,Mandarynowi,Adze,Elsonowi i całej Ekipie Bemowo za pomoc.

PS. Jak widać można na Was polegać

Pytania do mnie na gg 3641713

Cały czas kto? co? deklaruje więc tak my?lę że to pocz?tek z Naszej strony

Odnośnik do komentarza

WKS cały czas zbiera i wstrzymuje się z wpłat? do pocz?tku przyszłego tygodnia ... cały czas kto? co? dokłada ... uzbierali?my co? koło 280,00 zł i trochę fantów które my?lę że jak spienieżymy to da nam to koło 150 zł dodatkowo. Pożyjemy zobaczymy.

PS. wiecie co najciekawsze wielu z darczyńców to dzieciaki, które oddały swoje przysłowiowe tygodniówki.

Jestem z Nich dumny :blink: .

I nie wykłócali się że tak czy tak że ten albo tamten ... poprostu sprawa ważna i z głębi serca chc? pomóc.

A My starsi czasem o takie pierdoły się sprzeczamy i nie dajemy dobrego przykładu.... w takich sytuacjach nie powinno być żadnej polemiki.

Powinien być cel i osi?gnięcie go przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych ?rodków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mówicie, że fajny facet. Mnie to wystarczy.

Najważniejsza jest wola życia. Taka, jak? moja mama wykazała w podobnej sytuacji 8 lat temu. Dzi? nadal żyje i ma się dobrze.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Skutery trójmiasto cały czas pamiętaj? o szczytnym celu akcji dla Ricardo i na ostatnim ?rodowym spotkaniu z tego co mi jest wiadome, to co nieco sie uzbierało.

Szczegóły dotycz?ce kwoty zna Andrzej tzn. Pleban

Serdeczne życzenia powrotu do zdrowia dla Ricardo.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

[']... Słowa to za mało... [']

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy.

Dzisiaj, w godzinach popołudniowych odszedł od nas, nasz kolega, przyjaciel - Rysiu. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 16.00 w Sławatyczach.

|MIERĆ JEST ZAWSZE PUNKTUALNA, ALE NIGDY NIE W PORĘ.... NIE ŻEGNAMY SIĘ, BO WIERZYMY ŻE SPOTKAMY SIĘ W DOMU NASZEGO OJCA. KOCHAMY CIĘ I ZAWSZE BĘDZIESZ Z NAMI W NASZYCH SERCACH. POKÓJ DUSZY TWOJEJ.

Iro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...