Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rysiu, jesteśmy z Tobą!


Gość Iro

Rekomendowane odpowiedzi

Nasi drodzy koledzy, przyjaciele - burgmaniacy oraz inni czytelnicy tego forum.

Nasz przyjaciel Rysiu, vel Ricardo, ciężko zachorował (nowotwór -czerniak) i jak to bywa często w tego typu przypadkach - potrzebne s? ?rodki finansowe na należyt? opiekę lekarsk?, na któr? Rysiu czeka, a realia wszyscy znamy... Czas biegnie nieubłaganie, a leki które pomagaj? przetrwać kolejny dzień bez bólu pochłaniaj? ogromn? czę?ć budżetu domowego. Odwiedzili?my Go w ostatni weekend i zdecydowali?my się zrobić co? dla Rysia.

Dlatego zwracamy się do Was z pro?ba o pomoc. Robimy to w jego imieniu, ponieważ On i Jego rodzina, to ludzie bardzo skromni, o wielkich sercach i nikt z nich, a tym bardziej nasz przyjaciel Ricardo sam by się o ni? nie zwrócił.

W porozumieniu z twórcami tej strony i klubu (Mariusz, wielkie dzięki !) umie?cili?my tego posta. Pomoc ta jest w tej chwili bardzo potrzebna i zdecydowali?my założyć sub konto tylko na ten cel. Każdy z donatorów otrzyma szczegółowy raport z działalno?ci konta, bez podawania danych osobowych darczyńców (chyba, że Ci zadecyduj? inaczej).

Jeżeli zdecydujesz się pomóc podajemy nr konta i dane :

Ireneusz Strugalski, ul. Kopalniana 1/3, 43-600 Jaworzno

50 10205558 1111107884300123

Dopiszcie na przelewie „RICARDO”.

Każda inna pomoc okazana naszemu koledze jest oczywi?cie mile widziana. Nie tracimy nadziei, że nasz przyjaciel wróci do sił i nawinie z nami wiele szczę?liwych i pięknych kilometrów.

Rysiu - nie zostawimy Cię samego w tej ciężkiej chwili!

Iro i Majon

P.S. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie lub Majona.

beztytuu8pr.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • RobB.

    5

  • pablos

    5

  • dr.big

    4

Witajcie

Tak jak napisal Iro jezeli macie jakies pytania kierujcie je do niego lub do mnie.

mamy caly czas kontakt z Ricardem i w miare mozliwosci bedziemy odpowiadac na Wasze pytania.

tel. 692 862 235

pozdrawiam

majon

Ps.Zdrowie jest najważniejsze reszta przyjdzie sama.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, rozpisywał się nie będę, gdyż wszyscy wszystko wiedza oco chodzi...

Sam Ricarda nie miałem okazji dogłębniej poznać(parę rozmów to w sumie nic takieg)... Mimo to pomoge jak tylko będe w stanie...

Z różnych opowie?ci powiem Wam, że nie znam kogo? takiego jak Rysiu...

Jest WIELKIM, naprawdę WIELKIM pasjonatem skuterów i jakby mógł, to jeĽdziłby 24H... Jest WIELKIM człowiekiem z olbrzymim sercem, wiec mam nadzieję, że i My pokażemy jak wielkie serca posiadamy...

Złotówka do złotówki a zbiera się jaka? sumka, która ZAWSZE pomoże Jemu i Jego Rodzinie...

NIe zrozumie tego nikt, kto czego? takiego sam nie przeżył...

Pozdrawiam i życzę DUŻO zdrowia i serca od ludzi...Kubo :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak... cała sytuacja jest cholernia smutna :)

Jak pomy?lę sobie, że jeszcze w czerwcu Ricardo był na pierwszym zlocie Burgmanii w Ryni i bawił się razem z nami a chwile po tym ujawnia się taka choroba :) . Tak naprawde nikt z nas nie zna dnia ani godziny i jak się tak nad tym spokojnie zastanowić to .... ach zostawie te nostalgiczne opisy bo smutek chyba nie pomoże teraz Ricardowi.

Chciałbym w tym miejscu napisać o jednej bardzo ważnej sprawie. Rysiek nic nie wie o całej akcji i woleliby?my żeby tak pozostało. To wszystko co teraz chcemy osi?gn?ć to pomóc choć w minimalnym stopniu przy leczeniu Ricarda.

Uważam, że nikt z nas nie zbiednieje je?li przeleje na konto choćby równowarto?ć czterech litrów benzyny i następnego dnia zrobi mniej o te 100 km skuterem. Wiem, ze nie jest to dużo ale je?li wszyscy z Klubowiczów przył?cz? się do akcji to da to jak?? kwote, która bardzo pomoże rodzinie a co za tym idzie samemu Rysiowi.

Apeluje do wszystkich, którzy mog?, chc? i czuj? potrzebe pomocy... Pamiętajcie, że każdy z nas może być kiedy? w podobnej sytuacji i każdy z nas może potrzebować pomocy.

Każda wpłata, nawet najmniejsza na wage złota... PAMIĘTAJCIE O TYM.

Odnośnik do komentarza

Znam Ricarda bardzo dobrze, ten człowiek to szczere złoto. Szkoda, że mu się to przytrafiło, miejmy nadzieje, że jako? w końcu z tego wyjdzie. Wiem, że tego typu schorzenia nie musz? od razu oznaczać najgorszego - sam znam osoby, które się z tego wyleczyły. Głęboko ufam, że tak będzie i w tym przypadku. Całym sercem popieram inicjatywę Majona i Ira i oczywi?cie, że się do niej przył?czam.

Jestem pewien, że z Ricardem przemierzymy jeszcze razem wiele kilometrów.

Trzymaj się i nie dawaj!

Odnośnik do komentarza

Witajcie ponownie!

Niew?tpliwie będ? potrzebne dane adresowe do przelewu: Ireneusz Strugalski, ul. Kopalniana 1/3, 43-600 Jaworzno.

Tak jak już pisałem jest to subkonto założone w celu. Co jaki? czas będę umieszczał w tym po?cie anonimowy raport aby?cie nie mieli w?tpliwo?ci co się z tym dzieje. Proponuję również kontrolę osoby niezależnej, godnej zaufania, która będzie miała pełny wgl?d w sytuacje... I tu przychodzi mi na my?l Mariusz_Burgi...

Pozdrawiam, Iro

Odnośnik do komentarza

Witam

mam jeszcze jedna sprawe chcielibysmy z Irem znalesc meza zaufania ktory bedzie mial dostep do wszystkich danych czyli do kwot jakie byly wplacone i wyplacone na ta akcje.Nie wszyscy musza miec do nas zufanie i nie wszyscy nas znaja jest to oczywiscie zrozumiale.

Nasza propozycja jest nastepujaca zeby zostal nim Mariusz Burgi.

Mariusz mam nadzieje ze sie zgodzisz.

pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nasza propozycja jest nastepujaca zeby zostal nim Mariusz Burgi.

Mariusz mam nadzieje ze sie zgodzisz.

Chłopaki... nie ma problemu.

My?lę jednak, że narazie najważniejsze jest aby było co raportować czyli aby były wpłaty.

Wła?nie przed chwil? wykonałem przelew "paru" literków dla Ricarda.

Raz jeszcze apeluje do wszystkich Klubowiczów, forumowiczów jak i osób czuj?cych się jednym z nas o pomoc...

Możemy zrobić tak niewiele ale nie b?dĽmy zupełnie bierni.

PS. Majon.... Czekam na dane o jaki szpital chodzi w Warszawie. Dawaj znać jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko na dniach puszczam przelew bo sprawa jest bardzo szczytna i warta poparcia.

Mam nadzieję że Ricardo wyjdzie z tego

Pozdrawiam

P.S.

Przelew poszedł i my?lę że nie będzie to jedyny jaki puszczę :)

Oby Ricardo jak najszybciej wyzdrowiał

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochani

Chce podziekowac Wam za pierwsze wplaty.Dziekuje w imieniu Rysia.

My dodatkowo konsultujemy sie w roznych miejscach gdzie leczy sie takie chorby

aby znalesc Rysiowi jak najlepsza opieke.Bedziemy Was informowac na biezaco.

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywi?cie doł?czam się do akcji i "kanister palliwa" już wysyłam.

A Rysio niech będzie twardy - wiara najlepiej leczy.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsza jest psychika to znaczy chęć życia i siła walki, tego ci życzę Rysiu !,

ale także wsparcie rodziny i niestety też pieni?dze.

Kilka lat temu kto? mi bliski oczekiwał na przeszczep szpiku kostnego,

bez zbiórki pieniędzy na badania porównawcze DNA daj?ce większ? szanse

na przyjęcie przeszczepu szanse na przeżycie były by niewielkie.

Dzi? ta osoba jest w pełni zdrowa.

Tak więc nie miejcie zahamowań,

zebrane ?rodki na pewno zostan? dobrze rozdysponowane

Przelew wysłany i lepiej się czuję że mogłem pomóc.

B?dĽ dobrej my?li Rysiu.

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Przepraszam ze nic z Irem nie piszemy ale to nie oznacza ze sie nic nie dzieje.

Iro odwiedzil klinike w Gliwicach i w poniedzialek ma dostarczyc wszystkie papiery z badaniami i wynikami Rysia. Po konsultacjach zapadnie decyzja co dalej.

Mamy nadzieje ze Ricardo bedzie przyjety.

majon

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich!

Jestem najstarsz? córk? Ry?ka vel "Ricardo". Nie miałam okazji poznać nikogo z Was, ale cieszę się, że mój tata poprzez swoj? pasję mógł poznać ludzi tak bardzo mu życzliwych.

Ze wzruszeniem czytam Waszych wypowiedzi. Dziękuję bardzo w imieniu swoim, mojej rodziny i mojego taty za Wasz? pomoc i za zainteresowanie Jego losem.

Cały czas mamy nadzieję, że da się zrobić CO|, co nam Go uratuje.

Ka?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Kasiu!

Oczywiste, że ile tylko będzie w naszej mocy tyle pomożemy.

Ricardo jest przecież naszym "bratem krwi", a brata nie zostawia się samego bez pomocy na "pożarcie wilkom".

Odnośnik do komentarza

Widziałem się wczoraj z Rikardem. Rozmawiali?my długo, byłem z nim i jego liczn? rodzin? nad jeziorem we Włodawie. Podziwiam jego hart, pomimo, że jest bardzo chory, nie traci humoru i optymizmu. A my?lę, że to w takich razach najważniejsze. Rysiu, życzę Ci zdrowia, wierzę, że w końcu z tego wyjdziesz, wszyscy jeste?my z Tob?!

Zrobiłem zdjęcie, jest tutaj: http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/wpietrzyk...trzyk/my_photos]http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/wpietrzyk...trzyk/my_photos

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...