Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rysiu, jesteśmy z Tobą!


Gość Iro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Musze Wam cos waznego zakomunikowac.Ricardo dowiedzial sie o naszej akcji.

Dowiedzial sie bo doszlismy do wniosku ze nie ma sensu dluzej tego utrzymywac w tajemnicy...tzn...ja i Ania (zona Ricarda).Bylo ta dla Niej o tyle trudne ze Rysiu chcial zawsze wiedziec kto dzwoni i w jakiej sprawie.Wiec poinformowalem go ja.

Byl bardzo wzruszony i brakowalu Mu slow....Uzmyslowilem Rysiowi ze sa ludzie ktorzy

o Nim pamietaja.

Ricardo prosil aby Wam podziekowac choc jak sam przyznal jest doglebnie poruszony Wasza postawa.Bardzo bardzo chcialby sie z Wami wszystkimi zobaczyc.

Zaluje tylko ze lezy w lozku i patrzy przez okno jak konczy sie sezon.

Serdecznie Wam dziekuje w Jego imieniu.....

Chce Wam przypomniec ze nasza akcja trwa nadal. Iro walczy jak lew aby umiescic Rysia w Gliwicach.

dziekuje

majon i "Rysiu"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • RobB.

    5

  • pablos

    5

  • dr.big

    4

  • Sympatycy

Witam,

bardzo dobrze, ze Rysiu dowiedział się o akcji... Przynajmniej wie, zę nie tylko Jemu zależy na Nas, ale i Nam BARDZO zależy na Nim...

Ja ze swojej strony narazie przelałem troszeczkę paliwa, przy następnej wypłacie postaram się znów co? wpłacić...

Pozdrawiam i DUŻO zdrowia i SIŁ, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jeste?my ze Sławatycz (blisko Lisznej, rodzinnej miejscowo?ci Rysia) Jest dla nas jak rodzina, często sie spotykamy (pijemy) ;) razem ;) Dzi? wydrukowali?my i zawieĽli?my mu wszystkie wasze wiadomo?ci i pozdrowienia z forum.

Pozdrawiamy i także życzymy Rysiowi zdrowia!!!

Odnośnik do komentarza

Witam,

Serdeczne pozdrowienia dla Ricarda, nie mieli?my okazji się spotkać, ale na pewno to nadrobimy na kolejnym zlocie, wracaj nam tu szybciutko do zdrowia.

Mały karnisterek wła?nie wysłany.

RYSIU, SERDECZNE POZDROWIA|KI I ZDRÓWKA ;):P

ciochin

Odnośnik do komentarza

dobry Whiskacz przesłany.

Ricardo nie rób sobie jaj. Zlot zimowy czeka, więc stawiaj swoje płoche ciało do pionu. O ducha się nie martwie bo zawsze był WIELKI. B) i tylko mi bez żartów. :P stawiennictwo obowi?zkowe!!! ;)

Odnośnik do komentarza

Ponieważ moja my?l rzucona w innym watku przeszła niestety bez echa, zapytuje ponownie:

Czy nie można opublikować tego w?tku na innych forach np.: skutery.net i motocyklistów, w?ród nich tez jest dużo ludzi o otwartych sercach (wide nasza akcja dla domu dziecka).

Cel jest na tyle ważny że warto zapomnieć o paru pierdołach i poprosić wszędzie gdzie można o pomoc. KURNA LICZY SIĘ CEL !!!!

Może warto też z tym apelem zapukać do |wiata Motocykli, Motocykla, Bikera, Giełdy Motocyklowej I Dizmara ?!

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czy nie można opublikować tego w?tku na innych forach np.: skutery.net i motocyklistow w?ród nich tez jest dużo ludzi o otwartych sercach

O Akcji wiadomo już od pierwszych dni wrze?nia... wystarczy dokładnie ?ledzić fora aby się o niej dowiedzieć.

Na stronie, któr? podałe? Rob' ie jest już od dawna w?tek tylko, ze w?ród dzieciaków nie było najmniejszego odzewu. Pseudo- prezes "największego" portalu też nie uważał za stosowne wł?czyć się do akcji i np. poprzeć jej chociażby słownie albo dać wzmiankę na głównym oknie... Szkoda słów !!!

Ja wiem jedno... róbmy wszystko aby t? akcje nagło?nić.

Odnośnik do komentarza

Znalazlem, wpis na s.net juz na 3 podstronie. Wstawil go Scottie 06-09-2005 w dziale ogolne. Dopisaly sie az 2 osoby, z czego jedna dodatkowo dopisala sie na Burgmanii. Wyswietlen: 187, czyli mniej wiecej tyle, ile u nas temat typu: "Witam i pozdrawiam"...

Jesli ktos ma mozliwosc poruszenia innych mediow, oczywiscie wszystko jest na wage zlota.

Odnośnik do komentarza

Kurcze. Widzę teraz że zbyt rzadko odwiedzamy Wasze forum. Nadrabiamy zaległo?ci:

- mały przelew poszedł,

- informację o akcji Kasia zamie?ciła na S3M forum,

- dalszy rozgłos nadamy na dzisiejszej "sumie".

Rysiek! Nie znamy Cię ale b?dĽ pewien że trzymamy kciuki. Żyjemy w przekonaniu że spotkamy się jeszcze nie jeden raz.

POGOŃ CHORÓBSKO!!!

Odnośnik do komentarza
Znalazlem, wpis na s.net juz na 3 podstronie. Wstawil go Scottie 06-09-2005 w dziale ogolne. Dopisaly sie az 2 osoby, z czego jedna dodatkowo dopisala sie na Burgmanii. Wyswietlen: 187, czyli mniej wiecej tyle, ile u nas temat typu: "Witam i pozdrawiam"...

Jesli ktos ma mozliwosc poruszenia innych mediow, oczywiscie wszystko jest na wage zlota.

Czytam skutery.net dosyć uważnie ale nie natrafiłem na ten Apel, nie usprawiedliwiam Rafała, ale czy kto? wysłał do niego e-meila z pro?ba o wyeksponowanie w?tku ?!

Łatwo jest napisać że "nawet itd. ...."

Od?wierzyłem w?tek.

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza

My?lę, że my również w kręgu |KS nie pozostaniemy obojętni na czyje? cierpienie i postaramy się uzbierac co? na zlocie kończacym sezon 24-25 wrze?nia ;) Zamieszczę tre?c tego w?tku je?li można ?? również u nas na forum. POZDÓWKAS.

Odnośnik do komentarza
Łatwo jest napisać że "nawet itd. ...."

Nie rozumiem?

W ci?gu godziny od mojej informacji o apelu Rafał zamie?cił go na stronie tytułowej, dzieki Mu za to.

Wysłałem też apele na Forum motocyklistów i my?lę intensywnie gdzieby tu jeszcze.

Czasami Bigu nie nalezy podejżewać o zł? wole tylko sprawdzić czy zainteresowani o czym? wiedz? B) Przynajmniej ja tak postępuję, może to głupota ale jestem zwolennikiem teorii że w Każdym jest co? dobrego. Jak widać po odzewie na apel po czę?ci mam rację.

Pozdrawiam

RobB. ;)

Wyci?łem :P:P

Odnośnik do komentarza

Zamiescilem watek na s.net jak tylko sie dowiedzialem i skonsultowalem to z Majonem. Dzis pojawil sie odnosnik na stronie glownej i miedzy wszystkimi watkami jest tez odnosnik.

Kraków jest z tob? Rysiu... ja już wkrótce przeleje ci przynajmniej jeden bak paliwa...

Kombinujemy tez jak mozna jeszcze rozszerzyc ta akcje...

Odnośnik do komentarza

To jest co? co skłniło mnie do zakupu Burgmana. Może nie uwierzycie, ale facet w salonie zachwalał was jako fajn? społeczno?ć, na poziomie. I to był jeden z plusów, które dostawiłem przy Burgmanie. (chociaż pozostali motocykli?ci to też równe bractwo).

Mam nadzieję, że pieni?dze i wsparcie psychiczne pomog? Ricardo.

3m sie

Greg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze dzi? dostanę maila od Iro ze stanami konta i zamieszcze listę osób które pomogły. Raz jeszcze apeluje do wszystkich o pomoc... Nie chcę tutaj pisać szczegółów ale wła?nie teraz mog? być wyj?tkowo potrzebne pieni?dze.

GORˇCY APEL... POKAŻCIE RICARDOWI, ŻE NIE JEST SAM !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...