Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu Częstochowa 18-19 kwietnia 2009


sebulba1971

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    13

  • Więcek

    8

  • Worlan

    7

  • Roni

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Z racji szacunku do Ciebie i Twojego wieku B):D !scooter wierzę Ci i idę spokojnie spać.

Reszty dowiem się jutro "by phone" od Ľródeł- Więcka B) .

Odnośnik do komentarza
Mam tak? fotkę, jak B650 zamyka oponę na promieniu 1,5 m :(

Wystawie j? na licytację :o

Z tak pierwszego i długiego wyjazdu, z racji zimna i zmęczenia zapomniałem podziękować dla dla Roniego i jego żonki za miłe i ciepłe przyjęcie, za co przepraszam i dziękuję, było super !YES

dzięki również dla grupy warszawskiej za miłe ?miganie, oraz dla całej Burgmanii, któr? spotkali?my :blink: , miło było was widzieć i pogadać.

P.S.

Worlan mam nadzieję, że ja osobi?cie fotkę dostanę gratisowo, nie muszę uczestniczyć w licytacji :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

P.S.

Worlan mam nadzieję, że ja osobi?cie fotkę dostanę gratisowo, nie muszę uczestniczyć w licytacji :blink:

Więcu?,

mało tego, że gratisowo, to jeszcze oprawion? w ramki :o !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

miło jest słyszeć te podziekowania , jednakże musicie wiedzieć, że nie dla nich zaproponowałem u mnie poczęstunek wszak jeste?cie " swoimi ", a jeszcze wieksz? frajdę sprawia mi spotkanie i pogaduchy z wami niż wszystko inne. !YES

ps1. więcek podziwiam cię za opanowanie, mimoże miałe? troszkę pod górkę do częstochowy nie zauważyłem żeby ci znikn?ł u?miech ( z małymi przerwami )

ps2. orzech ty mnie nie strasz , bo od straszenia jest kobuszewski , tylko przyjedĽ na ten obiad :(

ps3. worlan zastanawiali?my się z żon? czy fotka nr.9 miała pokazać mnie i ankę czy to co wisi na ?cianie

:(

ps4. szuwarek ... luzik pamiętaj że jeden kop nikomu nie zaszkodził :o

a tak na marginesie to wszystkim wielkie dzięki :blink:

Odnośnik do komentarza
Z tego co zauważyłem to tylko kremowa szczłaę Więcka bo był taki tłok ;)

Kurde !w00t

lakier zrobiłem jako biał? perłę :lol: okazało się, że wpada w odcień szaro?ci, lub żółci w zależno?ci od ?wiatła.

Na ?więta został ochszcony jako żurek ( a Woralna jako kurczak lub jajko ), a tu jaka? kremówka wyskakuje whist

Odnośnik do komentarza
Z tego co zauważyłem to tylko kremowa szczłaę Więcka bo był taki tłok :lol:

Kurde !scooter

lakier zrobiłem jako biał? perłę :D okazało się, że wpada w odcień szaro?ci, lub żółci w zależno?ci od ?wiatła.

Na ?więta został ochszcony jako żurek ( a Woralna jako kurczak lub jajko ), a tu jaka? kremówka wyskakuje :lol:

Wiecek a dzień wcze?niej nic nie piłem ani kropelki ;) a z ta perł? tak jest że sie

mieni w ?wietle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...