Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu Częstochowa 18-19 kwietnia 2009


sebulba1971

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie będę orał do póĽna w nocy z soboty na niedzielę też możliwe,że ?mignę ... jak mnie zabierzecie:).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    13

  • Więcek

    8

  • Worlan

    7

  • Roni

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
Jeżeli nie będę orał do póĽna w nocy z soboty na niedzielę też możliwe,że ?mignę ... jak mnie zabierzecie:).

Pozdrawiam

Pewnie, że zabierzemy :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedziemy rano w niedzielę, godzina do ustalenia dzisiaj na spocie.

Orzech, Więcek, Worlan - kolejno?ć dowolna :lol:

szykować co? na ruszt czy tylko kawa ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jedziemy rano w niedzielę, godzina do ustalenia dzisiaj na spocie.

Orzech, Więcek, Worlan - kolejno?ć dowolna :lol:

szykować co? na ruszt czy tylko kawa ?

Roni, bardzo dziękujemy ale wstępnie umówili?my się z Poznaniakami o 9:00 w Piotrkowie Trybunalskim więc nie damy rady dojechać do Ciebie na czas. Ustalę dzisiaj na spocie jak jedziemy to dam Ci znać w po?cie poniżej albo na PW.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

nie widzę żadnego problemu , starczy dla wszystkich a trasa biegnie 1 km od mojej chaty :D tak że nie będzie żadnych zboczeń :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech, a może Poznaniaków namówimy i miejsce spotkania na stacji w Piotrkowie zmienimy na chatę Roniego ?

Roni, podaj współrzędne Twojej chaty. Trzeba to przeanalizować. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Orzech, a może Poznaniaków namówimy i miejsce spotkania na stacji w Piotrkowie zmienimy na chatę Roniego ?

Roni, podaj współrzędne Twojej chaty. Trzeba to przeanalizować.  !scooter

Nie ma sprawy, pogadam jutro z Zybexem. Je?li mamy odwiedzić po drodze Roniego trzeba się umówić wcze?niej - 6:30??? !scooter , wtedy spokojnie dotrzemy Więckowego aena (szkoda żeby nam chłopina cał? trasę marudził !scooter )

Odnośnik do komentarza
Orzech, a może Poznaniaków namówimy i miejsce spotkania na stacji w Piotrkowie zmienimy na chatę Roniego ?

Roni, podaj współrzędne Twojej chaty. Trzeba to przeanalizować.  !scooter

Dla mnie super 1km od trasy to nie odległo?ć, której nie możemy pokonać !scooter

spotkanie u Roniego będzie przyjemniejsze niż na stacji benzynowej i kawa na pewno lepsza !scooter

Jeżeli chodzi o czas to tylko 15 minut wcze?niejszy wyjazd, a wszystko się załatwi

Poznaniaki co wy na to ? !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

żoncia już podwija rękawy i bierze się do pieczenia czego? na słodko , a co do współrzednych nie podam po prostu po was wyjadę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Roni, ja będę cały czas pod telefonem 0 604 133 272 !OKK Będziesz mógł nas ?ledzić 24H !OKK

!OKK A ja my?lałem, że sobie pogadamy przez interkom !YES . Wła?nie zamontowałem do swojego Nolana Bluetooth-a !YES .

Co do wyjazdu rozumiem, że zostaje godz. 7. Jak mi się nie uda dojechać na 7 do Janek, to będę na Was czekał na trasie za Nadarzynem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Worlan, Janki, 7:00. Mc Donald przy Ikea!!!!NIE NADARZYN!!!

Wyjazd 7:15, bez wyj?tków!!!

Srodek nocy, dramat, na szczescie ja bede przekrecal sie na 2gi bok !scooter ale sercem bede z wami

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech,

prognoza pogody jest i?cie zimowa. O godz. 8 ma być 3 stopnie :) brrr. Może wyjedziemy o godz. 2, będzie 5 stopni. ;):) Moto koc by się przydał. :)

Roni,

napal w piecu ;):)

Edit: Jak ma być tak zimno, to wypada jechać zimow? wersj? ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Orzech,

prognoza pogody jest i?cie zimowa. O godz. 8 ma być 3 stopnie :o brrr. Może wyjedziemy o godz. 2, będzie 5 stopni. ;):D Moto koc by się przydał. whist

Roni,

napal w piecu ;):D

Edit: Jak ma być tak zimno, to wypada jechać zimow? wersj? ....

Damy radę !OK

Worlan, zakładaj 2 pary kaleson i ?migamy.

Janki 7:00, wyjazd 7:15.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Panowie jednak trochę marudzicie o 5.00 powinno być 0 stopnie C, ale już o 10.00 będzie 11 stopni C, więc będziemy z podwójnych kaleson się rozbierać :D

Przy ekipie Orzech, Worlan, Szuwarek i ja przy prędko?ci 100 km/h będzie nam naprawdę gor?co !OK whist

Jestem na 100 % w Jankach o 7.00 jak nie za?pię

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już w domu. B) Z rana było trochę zimno brrrrrrrrrrrr. Roni i żonka, wielkie dzięki za ogrzanie, poczęstunek i gor?ce napitki. Żeby nie Wy, to chyba bym zamarzł w drodze do Częstochowy. B)

Jak miło było spotkać ekipę Burgmanii z różnych regionów. Nawet trochę razem po?migali?my, ale nie dane nam było wspólnie zje?ć obiad. :( No cóż, może innym razem.... Dzięki dla ekipy warszwskiej za wspólne kulanie i takie tam pogaduchy..Licznik pokazał 520 km.

Fotki zamieszczę jak się ogarnę.

Do następnego B):D !scooter B):DA tu FOTY

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również już w domu. Działo się, oj działo. Więcek, trzym się chłopie, jutro będzie lepiej B)B)

Roni, bardzo dziękujemy za go?cinę. Następnym razem poprawimy się i wpadniemy również na obiad !scooter

Odnośnik do komentarza

UFF ale to była wycieczka, nigdy nie wiadomo co na człowieka czeka. B)

Roni i Małżonka kawa herbatka a ciasto palce lizać nawet w piecu napalone B)

dziękujemy !scooter

Dozobaczenia Burgmaniacy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...