Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu Częstochowa 18-19 kwietnia 2009


sebulba1971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie , mała propozycja z mojej strony co do wcze?niejszego ?mignięcia na otwarcie sezonu w Częstochowie.

Proponuję zerbrać się w sobotę około 10 !TAZ godzinki w Jankach i udać się :lol: do Olsztyna jako naszej bazy wypadowej na sobotę , w niedzielę i tak będziemy już ?migać po częstochowie . Prowadzę wstępne rozmowy z małym hotelikiem w Olsztynie więc będę potrzebował konkretów co do ilo?ci chętnych ! Je?li kto? chce zobaczyć jak to wygl?da , to jest to Mały dworek w Olsztynie na ulicy Kuhna 22 . Po zameldowaniu się na miejscu proponuję parę wycieczek po jakże ciekawej okolicy " Szlak Orlich Gniazd " A wieczorkiem pełna integracja hihihi . :ph34r: Dobrze by było do pi?tku potwierdzić rezerwację , jest wymagana mała zaliczka . !TAZ :lol: Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    13

  • Więcek

    8

  • Worlan

    7

  • Roni

    5

Top użytkownicy w tym temacie

drogi panie sebullba bardzo ciekawa sugestia. Zlot wycieczka i biesiada razem wzięta. Naprawdę patent ?wietny. J? się pisze na 100%. Tak a propo zasugeruje to kumpla może też będ? chętni. Jak się uda to będzie 18 maszyn. Pozdro :lol::ph34r: !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza

Takeshi bierz wolne w sobotę i leć z nami. Co będziesz sam się turlał teraz jest tyle niebezpieczeństw gwałty itp. A w nami to bezpiecznie i sympatycznie będzie. Zwierzaki 1 dzień bez ciebie wytrzymaj?. Liczymy na ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy kto? startuje w niedzielę rano???

Ja coraz mocniej my?lę nad wycieczk?, tylko niestety w sobotę nie jestem w stanie się wyrwać. Zybex zaproponował spotkanie w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego w niedzielę o 9:00, kto? reflektuje???

Odnośnik do komentarza

Jak pogoda i gwiazdy na niebie pozwol? to się wybieram w niedzielę rano, ale nie będę mógł przekroczyć 4000 obrotów, no 4200 obrotów, więc pojadę chyba sam !w00t bo to będzie naprawdę rano !bicz !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...)nie będę mógł przekroczyć 4000 obrotów, no 4200 obrotów(...)

Ile to jest km/h?

100 - 105 km/h

Jarek, nie żartuj sobie. O 5 rano będziemy musieli wyjechać !guns. A z reszt? Twoje miejsce będzie w ?rodku grupy i nie będziesz miał wyj?cia. !scooter !piwko To znaczy: Orzech prowadz?cy, Więcek ?rodkowy, Worlan zamykaj?cy. !scooter !scooter

Edit: A żeby? nie miał stresa, to zakleimy plastrem prędko?ciomierz i obrotomierz. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...)nie będę mógł przekroczyć 4000 obrotów, no 4200 obrotów(...)

Ile to jest km/h?

100 - 105 km/h

Zwariowałe? :D

Jarek, daj mi serwisówkę od tego parcha to przerobię na 5000, no 5200 obrotów.

Więcusiu kochany, trzeba się przystosowywać do większo?ci, mamy cierpieć bo Ty miałe? kaprys kupić sobie jak?? padaczkę.... :P

Jak potrzebujesz dotrzeć cylinderki wyskocz jutro po robocie do Szczecina :)

Odnośnik do komentarza

odpalcie tego sprzeta na dotarciu i niech chodzi na wolnych obrotach. Jak bak wypali to powinien byc dotarty. Tylko uwazac na janosikow :P:D

Odnośnik do komentarza

Cytat Orzecha:

Zwariowałe? :)

Jarek, daj mi serwisówkę od tego parcha to przerobię na 5000, no 5200 obrotów.

Więcusiu kochany, trzeba się przystosowywać do większo?ci, mamy cierpieć bo Ty miałe? kaprys kupić sobie jak?? padaczkę.... ;)

Jak potrzebujesz dotrzeć cylinderki wyskocz jutro po robocie do Szczecina !guns

Dobra dobra teraz się przystosuję do większo?ci ;) a potem jak tylko co? się rozwali to będziecie się ?miać, że padalca sobie kupiłem :D

Potrzebuję dojechać tylko do Częstochowy bo w drodze powrotnej będę mógł już jechać szybciej, zgodnie z serwisówk? :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Potrzebuję dojechać tylko do Częstochowy bo w drodze powrotnej będę mógł już jechać szybciej, zgodnie z serwisówk? :D

OK, na to mogę się zgodzić, ale namawiam Cię na Szczecin dzisiaj po pracy !guns

Więcek może kolektywnie dotrzemy padalca na dzisiejszym spocie :):P Zadzwonimy po pablosa - mistrza docierania ;)

Odnośnik do komentarza
Potrzebuję dojechać tylko do Częstochowy bo w drodze powrotnej będę mógł już jechać szybciej, zgodnie z serwisówk? ;)

OK, na to mogę się zgodzić, ale namawiam Cię na Szczecin dzisiaj po pracy :)

Więcek może kolektywnie dotrzemy padalca na dzisiejszym spocie :P:) Zadzwonimy po pablosa - mistrza docierania :)

Jakie docieranie !guns a po co ??? ..... przecie to nie dwusów .... skuter maxi to jak pióro wieczne :

- nie lubi zmian wła?cicieli

- układa się się do nogi tfuu do ręki !happybth

- też trzeba go tankować od czasu do czasu

Jazda ze stał? prędko?ci? lub tylko do jakiej? prędko?ci (wydumanej docierania) spowoduje powstania schodków na wariatorze tak więc ... system zero jedynkowy jest wg. mnie bardzo wskazany ... używać położeń skrajnych w manetce gazu czyli albo off albo całkowite on !happybth .

Orzeszku a ciebie chyba kręgosłup swędzi !happybth ;):D - przyganiał kocioł garkowi :P - tester stabilno?ci MP-trójek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Docieranie w trasie przy stalej predkosci to porazka. Podstawa docierania to czeste i zmienne obroty silnika z naciskiem na zaznaczone obroty maksymalne.

Jazda "cisnieniowa" ze stalymi obrotami w granicach dopuszczalnych, nie jest zbyt rozsadna jako pierwsze kilometry nowego pojazdu :D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ok, nie ma co dyskutować o docieraniu w temacie wyjazdu.

Może ta biała kupa gó.... doczłapie się do Cżęstochowy :lol:

Jedziemy rano w niedzielę, godzina do ustalenia dzisiaj na spocie.

Orzech, Więcek, Worlan - kolejno?ć dowolna :huh:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...