Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kiedy następny motobazar w Warszawie?


Gość Msound!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dwa lata temu kupiłem kask CABERGA o 100,- taniej niż najtańsza oferta Allegro, ale niektóre rzeczy są droższe.

Sprawdź najpierw do porównania jakie ceny są w internetowych sklepach (+ koszty przesyłki).

Odnośnik do komentarza

czy ktoś z Was orientuję się jak wygląda kwestia sprzedaży skuterów/motocykli na motorargu ?

Zastanawiam się czy nie pojechać swoim DT 300 i wystawiać go sobota/niedziela.

Czy osoby prywatne wystawiają się zw swoimi sprzętami? czy raczej tylko handlarze ?

Z góry dzięki za ewentualne informację !

W zeszłym roku wystawione prywatne sprzety stały przed giełdą (przy obu wejściach) z kartkami o sprzedaży.

Nikt nie zabraniał stać na parkingu z wystawiną ceną a nie płacić za wjazd 32 zł.

Jedny problem to czas wystawienia tzn jak długo wytrzymasz.

Zjeść jest co ale nie tanio a toytoyki też są gdyby było potrzeba.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Napiszcie proszę, z waszego doświadczenia, czy ceny nowych rzeczy są niższe niż w sklepach?

Największą zaletą motobazaru jest to, że masz całą PL handlującą artykułami 2oo "w pigułce". Bardzo duży wybór produktów i rozmiarów.

Z cenami jest różnie... ale, jak pokazuje historia, baaardzo często można trafić na ciekawe rzeczy w cenach wręcz dumpingowych (likwidacje działalności, wyprzedaże kolekcji, handel stock'ami). Inna sprawa, że te likwidacje kiedyś się skończą i pytanie czy znajdą się kolejni chętni na walkę z naszym trudnym rynkiem... ale to już dyskusja na inny wątek :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Następne miejsce spotkania to wjazd na parking Motobazaru od ul. Poleczki, niedziela, godz. 9:15.

Osoby z okolic Piaseczna zapraszam o 8.45 pod Toyota Chodzeń ul. Puławska w Piasecznie

Pojedziemy sobie razem :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pewnie dojade po 9 juz na MB wiec do zobaczenia, pozniej zabieram corcie i lecimy na OldTimery do Rembertowa

Odnośnik do komentarza

Plan wykonany, wszyscy zadowoleni.

W drugim rzucie Yungtaimer zaliczony z młodym, oraz kawka z Pinkiem i Valdim. Chłopaki dzięki za odwiedziny, zapraszam częściej.

Pin, Olo znalazł kulołap......reszty chyba nie muszę pisać, pozostaje kwestia czasu... :msn-wink:

Do następnego...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za miły dzionek. Fajnie było was zobaczyć. Grzesiu ,Phill są śliczne ;) Valdi tx za przeloty, Alfi tx za gościnę namówiłeś mnie, jestem niebawem ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za przelot na bazar i wspólny spacer. Co prawda żadnych zakupów nie popełniliśmy ale dzień bardzo owocny. Justa, Maniek dla Was szczególne ukłony, obawiam się że decyzja podjęta :frusty:

Odnośnik do komentarza

Też dzisiaj byłem na motobajzlu. Kupiłwm lusterka do mojego Burka i rękawice dla Gochy.

Co do cen to trzeba sporo się nachodzić żeby wydłubać coś w rozsądnej cenie. Komplet lusterek, które kupiłem były od 100 do 160pln. Oczywiście kupiłem za 100 :)

Na Allegro takie same (z przesyłką) stoją od 102 do 184pln.

Można trochę taniej kupić ale rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się co do cen. Osobiście nie jestem fanem bazarowych zakupów jednak miałem nadzieję że kupując w takim miejscu, korzystając z zaimprowizowanej byle jak przymierzalni , wystawiając 4 litery na publiczny ogląd przy wietrze i temperaturze 7 stopni, pewne niedogodności "lokalowe" zrekompensowane będą ceną......ale nie. Obniżki, w naszym przypadku, w stosunku do "publicznych" cen średnio 5% w dodatku bez żadnego paragonu lub czegokolwiek, godne pożałowania.

Jedynym plusem jest niewątpliwe spora ilość podobnych rzeczy w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy bardzo za spotkanie i przejażdżkę po mieście na youngtimery. Grzesiu i Phill macie pięknie prezentujące się 4oo. Aga i Domel czas szukać zacnejn maszyny, jak trzeba to pomożemy. Pgizi mam nadzieję, że zdasz filmową relację z dzisiejszego spotkania. Do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najwyżej dostane karę za OT, ale czego ja bym nie zrobił dla Mańka.

Proszę bardzo:

To był miły dzień, ale nie koniecznie na Motobajzlu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pawełku moje gratulacje, super film. Dzięki niemu można zobaczyć perełki motoryzacji, które umknęły.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł, film robi robotę. Mariusz kupiłem i 6zł. w kieszeni ;) a wrzonio z valdim znaleźli po 35 :) i gdzie tu sprawiedliwość :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Filmik super, nawet muza z legend Prl'u :msn-wink:

Mariusz kupiłem i 6zł. w kieszeni ;)

Aszsz... byś się wstydził! ;)

a wrzonio z valdim znaleźli po 35 :)

Pewnie przeterminowane :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pgizi świetna produkcja ! Jak widzę na Youngtimerach też się spodobała :)

Właśnie miałem Ci zaproponować żebyś im podlinkował. Dzięki za słowa uznania - impreza była fajna to i "dzieło" też na jej miarę wyszło ;-)
Odnośnik do komentarza

Moto bazar udany zakupiony nowiutki kask LS2 370 w kolorze zółtym po konkurencyjnej cenie 390zł (zamiast sklepowych 455zł) :)

Ceny faktycznie okazyjne.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

LS2 jak słyszałem i widziałem na bajzlu to hit sezonu. Sprzedawał się jak świeże bułeczki. Co jest jego fenomenem ? Cena, czy coś jeszcze ?

A może jakość..... Muszę przeglądnąć opinie użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Ja mierzylem szczękę ls2 na moto bajzlu bo też zastanawiałem sie nad kupnem tego bestsellera.Jak dla mnie to chyba nawet nie wart tej swojej niskiej ceny. W sztuce którą mierzyłem blenda latała jak żyd. ....... i na bledą była normalnie szpara z prześwitem :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...