Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kiedy następny motobazar w Warszawie?


Gość Msound!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Niby czasu jeszcze trochę jest, ale czy aż tak dużo?

Najbliższy termin to 5 - 6 kwietnia 2014r.:

http://www.mototarg.pl/

Ta data zbiega się z rozpoczęciem sezonu Youngtimer Warsaw 6 kwietnia 2014r.:

https://www.facebook...nvited&source=1

Będziemy już po starcie Sztafety a przed I Wiosennym Spotkaniem Burgmanii w Rynii.

Termin wolny, to może zrobimy jakąś niedzielną ustawkę, żeby rano zaliczyć MotoBajzel a potem z fasonem zajechać pod Stadion?

Kto wie jak się dalej sytuacja rozwinie? Może ognisko jakieś... Zimne Doły?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuję:

Niedziela, 6 IV, godz. 9:00, tylko gdzie....?

Albo pod ZUS'em, albo przed bramą główną, od ul.Puławskiej i ewentualnie objazd na parking od tyłu, czyli od ul. Poleczki. Może jednak pod ZUS'em?

Byłoby 2 godz. na obchód i potem pod Stadion.

Kwestia otwarta co dalej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jak pogoda dopisze to jestem pod ZUS-em albo pod bramą. Myślę że wariant 12 zł ;).

ps. Moja prośba, Jakby się Mnie, nie udało dotrzeć, to jak toś zobaczy silnik do motorynki który się do czegoś nadaje to walić na PM lub tel. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wjazd kosztuje 12, czy 32 pln?

Jak chcesz wjechać moto na teren bazaru to 32 zł. Proponuję sprzęt zostawić przed bramą i wejść na piechotę i będzie 12 zł.

Odnośnik do komentarza
sprzęt zostawić przed bramą i wejść na piechotę i będzie 12 zł.

Wlasnie o to mi chodzilo, czy parking przed - jest liczony jako wjazd na bazar, czy nie.

Odnośnik do komentarza

Nie, parking od tyłu, przed bramą jest ogólnie dostępny. W zeszłym roku byłem późno, to nawet samochodami dało się już znaleźć wolne miejsca. Dla 2oo nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie o to mi chodzilo, czy parking przed - jest liczony jako wjazd na bazar, czy nie.

Te 32 PLN to w zasadzie dotyczy wjazdu już na teren w celu np sprzedaży sprzętu.

Odnośnik do komentarza

czy ktoś z Was orientuję się jak wygląda kwestia sprzedaży skuterów/motocykli na motorargu ?

Zastanawiam się czy nie pojechać swoim DT 300 i wystawiać go sobota/niedziela.

Czy osoby prywatne wystawiają się zw swoimi sprzętami? czy raczej tylko handlarze ?

Z góry dzięki za ewentualne informację !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Osoby prywatne tak samo wystawiają swoje jednoślady do sprzedaży na motobazarze.

W końcu po to jest organizowana ta giełda :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja mam wielka ochotę pojechać i na Motobajzel i do Rembertowa na YoungTimer.

Tak jak wcześniej pisałem, optuję za niedzielą, godz. 9:00 pod ZUS'em (start 9:15) i potem do Rembertowa gdzie jest wielce prawdopodobne, że spotkamy naszych dwóch kolegów ze swoimi 400. Na wszelki wypadek mogę zabrać ze sobą toporek jakby się okazało że zachce się nam ogniska (całą resztę można dokupić po drodze np. na Zimne Doły).

Jeżeli większość Towarzyszy chciałby zaliczyć Motobajzel w sobotę to się dostosuje a do Rembertowa i tak pojadę(dziemy?).

Odnośnik do komentarza

Napiszcie proszę, z waszego doświadczenia, czy ceny nowych rzeczy są niższe niż w sklepach? Mam dokupienia kilka rzeczy i zastanawiam się czy czekać z tym do weekendu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja kupiłem taniej komplet kurtka i spodnie Felix za 700, a w sklepie u nich 800.

Ale to chyba zależy jak trafisz.

Najważniejsze chyba, że jest duży wybór w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Troszkę się plany pozmieniały.

Zbiórka pod ZUS'em odwołana.

Następne miejsce spotkania to wjazd na parking Motobazaru od ul. Poleczki, niedziela, godz. 9:15.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...