Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No wreszcie dyskusje wracaj? na wła?ciwy tor !scooter ;):lol:

A nie same treningi :lol:

Robie i Robsonie to Wasze :lol: będ? prowadzić i zamykać kolumnę tych srebrnych maszyn

Czyli wielki zaszczyt :lol::lol::D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    38

  • fundi600

    33

  • upiór

    32

  • Bobas

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

My?lę że nie ma znaczenia jaki kolor czy !scooter ,ważne jest aby w gronie pozytywnie zakręconych :lol: czas upływał w miłej i przyjemnej atmosferze,czy to w trasie czy przy wspólnej biesiadzie.

ps.Wszystkie :lol: s? zajefajne-gdy się nie psuj? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziewczęta :lol: i chłopcy :lol: , kolor pewnie nie jest taki ważny , ja wychodzę z założenia żeby sprzęt był bezawaryjny , to jest dla mnie najważniejsze , ale muszę przyznać ,że srebrny metalic podobał mi się zawsze.Na pocz?tku ub. wieku Henry Ford powiedział -"możecie mieć samochód w każdym kolorze , pod warunkiem że będzie to kolor czarny".

Je?li w przyszłym tygodniu nie zacznę jezdzic regularnie , to możecie mnie odwiedzać w szpitalu na pewnym oddziale :lol: , już mam serdecznie dosyć PKP , PKS i atrakcjom temu towarzysz?cym :lol: !scooter .Jak pogoda się wyklaruje , to może w następny weekend jaka? mała wycieczka ? :D

A ten z Kowala i tak ma wp...... :lol:

Odnośnik do komentarza
Dziewczęta :lol: i chłopcy :lol: , kolor pewnie nie jest taki ważny

Tak tak Panowie co posiadacie w innym kolorze skutery aniżeli srebrnym, zawsze można sobie jako? to wytłumaczyć. Prawdę mówi?c w srebrnym kolorku !scooter i tak jest większo?ć. :D:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Jedyny słuszny kolor na skuterze !scooter  to taki jak Tomeczka maszyna  :D

|więte słowa jest kolorem najbardziej odpowiedni dla SW :):):D:D:D

Hahaha, a nie lepiej niebieski i srebrny na jednym skuterze :P ?

Takie co? ostatnio widziałem u kolegi ze Stolicy. :D;)

Odnośnik do komentarza

Jutro chcę jechać po maszynę :D

Wracam na kołach.

Trzymajcie kciuki,żebym wrócił szczę?liwie :)

Z góry dzięki :D !scooter

Ciekawe, czy dam radę bez łańcuchów na kołach :D

Odnośnik do komentarza

Nie bedzie zle :D . Dzisiaj u mnie pierwszy raz w tym roku bylo +10°C i to przy zachmurzonym niebie !scooter ... Ile masz km do przejechania?

Odnośnik do komentarza

Bobasku -SUPERRRRRRRRRRR cieszę się razem z tob? . Chciał nie chciał będę musiał odpalić swoj? ?liczn? !scooter i zajechać do Chojnic :D !OK !OKK

Odnośnik do komentarza
Jutro chcę jechać po maszynę :)

Wracam na kołach.

Trzymajcie kciuki,żebym wrócił szczę?liwie :D

Z góry dzięki :D !scooter

Bobas zobacz czy ta maszyna dojedzie !OKK do celu bez awaryjnie tak jak twoje ukochane !OK SW

Powodzenia w trasie !V będziesz zadowolony !OK czekamy na fotki !tut

Odnośnik do komentarza
Nie bedzie zle !OK . Dzisiaj u mnie pierwszy raz w tym roku bylo +10°C i to przy zachmurzonym niebie !OK ... Ile masz km do przejechania?

Do przejechania mam ok. 140 km.

Nie jest to jaki? kosmos, ale w takiej pogodzie nigdy nie ?migałem !tut

Michu, dawaj do Chojnic jak tylko będziesz wolny !scooter

Tomas, Burger nie je lichy. Chyba się nie rozpadnie po drodze !OKK :D

Jakby co? się działo to przygotujcie lawetę !V

Odnośnik do komentarza

nawet tak nie mysl,przyczepki nie sa po to zeby "ratować z opresji",sa dla dobrego samopoczucia i mozliwosci wyboru transportu !scooter

BTW.stoi gotowa !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas powodzenia 140 km kulaj beret nie b?dż miętki ciuchy na siebie i w drogę, a w sobote z Michem meldujemy się w chojnicach na pokazach !scooter

Krzys-68 wydaje mi się a nawed zaryzykuje stwierdzenie że Bobas nie mniał na my?li Twego BTW

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki... powodzonka dasz radę

Ja chętnie też bym sie pisała na obejrzenie

ale moja piękna jeszcze nie gotowa !scooter

Odnośnik do komentarza
Bobas zobacz czy ta maszyna dojedzie !scooter do celu bez awaryjnie tak jak twoje ukochane !OKK SW

O to bym się nie martwił !tut Nie znam takiej osoby, która by lepiej dbała o sprzęt od Leone !OK Lechosław to perfekcjonista i trudno będzie się do czego? przyczepić w tym skuterze. !OK

Bobas gratuluję zakupu i życzę jutro szerokiej i suchej drogi :D

Odnośnik do komentarza

No dobra niech Mu tam będzie , zdrajca Hondy !scooter SW .

Bobasku gratki kolego , czekamy na fotki no i na pewno Cię nie ominie !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas - co to to za trasa i pogoda :) daj spokój !OK .Wiesz przecież , że jestem kierowc? testowym bez względu na warunki , ale tylko SW !tut , Niech stuki -puki (Suzuki) przywiezie Cię całego , tylko nie wiem jak to wytrzyma ten !scooter !

Powodzenia chłopaku !OKK

Odnośnik do komentarza
Bobas - co to to za trasa i pogoda !tut daj spokój !OK .Wiesz przecież , że jestem kierowc? testowym bez względu na warunki , ale tylko SW !OK ,

Tak to prawda Robert jest kierowc? testowym jak ?migał moj? H… !scooter to go?ć, od którego kupowałem mówił, że ten to się nie boi !OKK i wołał kasę zanim skończył testować. !V :)

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że się cieszycie razem ze mn? !OK

Pakuję kombinezon, ortalion, ciepłe rajstopy i zaraz ?migam na 3M !OKK

Opijamy sprzęty 21.03 !scooter

W przyszłym tygodniu zmieniam od razu szybę , bo ta obecnie założona ma powierzchnię okna balkonowego w moim domu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...