Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Bobasku czekamy na szczę?liwy Twój powrót , oczywi?cie z twoim nowym cackiem B) Daj nam od razu znać jak już będzie w garażu :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    38

  • fundi600

    33

  • upiór

    32

  • Bobas

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Tomas nie my?l o datach tylko pomy?l czy jedziesz do Chojnic ogl?dać garaż u Bobasa

Odnośnik do komentarza

No garaż to Ma ładny całkiem całkiem , ale ten skuter w tym garażu to jako? tak inaczej będzie wygl?dał B) .

Nie ma jak honda :D .

Gratki Bobasku :DB) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiadomo?ć z ostatniej chwili - Bobas wyjechał kilka godzin temu i jeszcze nie dotarł do Chojnic , nie może sie rozpędzić i ?rednia prędko?ć wynosi 40km/h B)B)

I po co Ci to było chłopaku , a miałe? taki fajny skuter B):D:DB););)

Odnośnik do komentarza

Jestem juz w domciu B)

Maszyna w garażu odpoczywa :D

Miałem duże szczę?cie, bo dopiero jak wjechałem do Chojnic zacz?ł padać deszcz ze ?niegiem. Cała podróż minęła na testach i porównaniach do SW.

1.siedzisko kierowcy daje bardzo podobny komfort jak SW

2. parametry bardzo zbliżone ( chyba SW lepiej przyspiesza w zakresie 100-150 km/h )

3. Burger na oko spala mniejsze ilo?ci paliwa

4. prowadzenie Burgera jest pewniejsze i jeszcze bardziej kanapowe jak w SW, lepiej od Hondy reaguje na przeciwskręt i pewniej trzyma się na łukach

5. kultura pracy silnika na wolnych obrotach zdecydowanie lepsza jest w SW ( piszę tu o efektach słuchowych )- SW ma rasowy wydech, a Burger brzmi przy nim jak 50ccm

6. wibracje od silnika zdecydowanie mniejsze s? w AN-ie

To moje amatorskie odczucia.

Robson, jeste? twardziel z tym jeżdżeniem przez cały rok B)

Pierwsze 50 km u mnie było OK, ale jak zaczęło się ?ciemniać i spadła temperatura do ok. 0 stopni to liczyłem kilometry jakie dziel? mnie od domu. Zmarzły mi okropnie opuszki palców, szyja z tyłu i nochal. Musiałem jechać z uchylon? szyb?, bo w takiej pogodzie mocno parowała. ;):D

Specjalnie na drogę kupiłem na Allegro 1-czę?ciowy kombinezon ortalionowy. Przy zakładaniu rozerwał się jak papier, czyli kto tanio kupuje ten........... B)

A do tego zostawiłem u Leone swoje buty ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko chłopaku , teraz mam przerwę w ujeżdżaniu B) . Ja swoje 2 ostatnie skutry wiozłem na kołach , Burgmana z Tarnowskich Gór , a Majesty z Wołomina i od razu miałem jazdę testow? i zapoznawanie się ze sprzętem :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale że? się rozpisał ciekawe ile w tym prawdy jak Cie znam to tylko dygotki Twoje przysłoniły Ci rzeczywisty obraz Ale nie martw się jutro pojedziemy z tob? po te buty to sprawdzimy tem sprzęt sami z Michem. Tak więc klej ortalion bo znowu zmarzn? Ci opuszki

Odnośnik do komentarza

No to fajosko kolego że cały dotarłe? do domku a co tam zimno , ale B650 w garażu .

Oj chłopaku jak powiada ten go?ć z pod ciechocinka ogromny szacun Bobasku .

Pozdrawiam serdecznie i niech spełniaj? się marzenia . :DB) .

Ciesze się razem z Tob? B) .

Odnośnik do komentarza

Super!!!!!! Jeszcze raz gratki!!!!!!!!

Nie ma to jak te chłopaki z kujawsko-pomorskiego

wszyscy tacy odważni B)

teraz tylko zainwestujesz w podgrzewane manetki ha ha ha :D

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Bobas. Wreszcie wła?ciwa marka ha,ha,ha !OKK !OKK :DB)

No i jazda testowa w tak? pogodę - wielki szacun dla Ciebie i Twojego sprzęta :D .

Pozdrowienia z Malborka B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas obiecałe? fotki :D wielkie gratki i oby Ci ten sprzęt służył tak jak SW

Odnośnik do komentarza

Bobasku wielki SZACUN !OKK :D cieszę się bardzo że jeste? szczę?liwy , choc troszkę zmarznięty , ale co tam B) !OKK

Nie moge się doczekac spotkanka , to sobie jak zwykle pobajerzymy stojac przy :D

Niech Ci służy B)

Odnośnik do komentarza
@Bobas gratki, powiedz jaki kolor bo będzie ciężko odróżnić w tym g?szczu an650 w Chojnicach !OKK

Fakt, dużo tych Burgerów ?miga po Chojnicach :)

Jakby co to mój jest ten srebrny ;)

Odnośnik do komentarza

Siemanko Wszystkim

Wła?nie wrócili?my z Jolk? z przejażdżki małe 150 km . Troche było chłodno , ale co tam i tak papa mi sie cieszy ;) .

Jolka też zadowolona (dogadała się z moj? ?licznotk?) ;):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My?le że Bobasek fotki wy?le dopiero w marcu bo w lutym to się bardzo cieszył i nie robił fotek !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przecież luty sie wczoraj skończył , proszę przenie?ć posty na marzec 2009 !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...