Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nastał luty czyli wszystkie informacje zwi?zane z tym miesi?cem skuterowym rozpoczynamy :lol: !w00t :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    38

  • fundi600

    33

  • upiór

    32

  • Bobas

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Na dzi? to ja skończyłem z tym !w00t :lol: oczywi?cie z naciskiem na dzi? a od jutra na nowo. Spadł u nas ?nieg to co robić?

Odnośnik do komentarza

U mnie też ?nieg :lol: . Może to i dobrze, przymajmniej nie kusi aby !scooter . No i do tego po przejażdżce w tym tygodniu dopadło mnie grypsko. Proszę !TAZ o zdrówko.

Odnośnik do komentarza

Grypa panuje w zimie , to jaki? paskudny czas dla ludzko?ci .

Najgorsza jest tęsknota za wiosn? i rzecz jasna za !scooter :lol: !TAZ .

Wracaj do zdrowia , ta grypa atakuje najbardziej okolice bydzi i nie tylko !piwko .

Odnośnik do komentarza
Jest ok , jestem chyba zdrowy.

Tomek czy jeste? tego pewien? !TAZ :lol:

Ja również jestem od kilku godzin w domu lekko zmęczony ale zadowolony. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja również jestem od kilku godzin w domu lekko zmęczony ale zadowolony. :lol:

Wie?ć gminna niesie, że Wasze w?troby przeszły poważny test wytrzymało?ci... Prawda to czy fałsz? !scooter

Ja niestety tym razem musiałem spassować !TAZ

Odnośnik do komentarza

Wie?ć gminna niesie, że Wasze w?troby przeszły poważny test wytrzymało?ci... Prawda to czy fałsz?  !scooter

Impreza odbyła się u Sołtysa !TAZ wiec to tylko pomówienie w gminie. :(

Odnośnik do komentarza
Grypa panuje w zimie , to jaki? paskudny czas dla ludzko?ci .

Najgorsza jest tęsknota za wiosn? i rzecz jasna za  !scooter  !OK  !TAZ .

Wracaj do zdrowia , ta grypa atakuje najbardziej okolice bydzi i nie tylko :( .

Zima, zima i choróbska.

Mnie dzisiaj odwiedził mój sympatyczny kolega Siemik na swoim !TAZ Burgim w piękny słoneczny dzień i temp. -3 stopnie. Na tyle swojego :( l?nił ?liczny kuferek, ?wieżo zamontowany ( co za gracja i uroda tego Burgmana ).

Jako, że kolega Siemik jest dobrym koleg? - to dał się karn?c swoim cud sprzętem.

I tak mogę dzisiaj odtr?bic, że dla mnie sezon 2009 został już otwarty. !V !YES !OK

Byle do wiosny !piwko

Odnośnik do komentarza

Łoj , w tak? pogodę że też Mu się chciało wietrzyć burgolota .

No może ta grypa go dopadła .

Sernik :( jak to byłe? Ty to szacun chłopie !scooter .

Grypa to gor?czka i chłopak nie wie co robi !TAZ .

Odnośnik do komentarza
Ok godz. 13.30 granatowy burgman 650 pędził do Malborka od strony Tczewa, domy?lam się, że to Siemik?

I my również :( !piwko widzieli?my Siemika jak pomykał na l?ni?cym !scooter Burgmanie !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciesze się z wami. Mareczku zdjęcia super w?trobami się nie przejmować przeszczepy to codzienno?ć wiecie kto to powiedział

Żal Mi tylko że mi popsuli plany w firmie i nie mogłem być z wami !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Powiem krótko.Nie wytrzymałem.Rano wstałem,spojrzałem na asfalt,był suchy więc wyj?łem akumulator z pod łóżka w sypialni i zacz?łem jeĽdzić po mie?cie.Napiłem się kawki u kolegi "Burgerman"i aby zakończyć przejażdżkę większ? trask? pojechałem do Tczewa nad Wisłę i szybciutko oczywi?cie zgodnie z przepisami wróciłem do domku.Tak, zmarzłem troszeczkę mocno,termometr wskazywał co? ok.-2 stopnie.Ale było zajefajnie.Koledzy z pracy stali i nie wierzyli :(:( !OKK Polecam.Lepsze niż k?piel MORSÓW w morzu.

Odnośnik do komentarza
Ładnie zaczeli?cie luty !OKK  !OKK

Pisze się na takie rozpoczęcie marca :(

Czy to znaczy, że co? przespałem :( czytam i oczom nie wierzę whist już zaczynacie plany OK. !OKK

Po wstępnej rozmowie :lol: z Michałem doszli?my do wniosku, :lol: że co? by?my zrobili tylko, kto ma urodziny :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oj Tomek Tomek, ogl?dałem zdjęcia z urodzin Mareczka i stwierdziełem, że marzec też tak można rozpocz?ć. Widać, że jeszcze nie doszedłe? do siebie !OKK :( Chłopie opanuj się, poniedziałek, praca, a Ty jeszcze na banii :(

Odnośnik do komentarza
Ładnie zaczeli?cie luty !OKK  !OKK

Pisze się na takie rozpoczęcie marca whist

z Michałem doszli?my do wniosku, :lol: że co? by?my zrobili tylko, kto ma urodziny :lol:

Witajcie

Podajcie nam tylko temin :blink:

Tomek jak trzeba to trzeba !OKK , damy radę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...