Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

To ty teraz jeste? go?ć , a jak wracali?my z Izabeli żle było pogoda ładna koledzy w koło , to były czasy !V !sciana :) .

Jak pomy?le to mnie ?ciska w gardle ;):D:) i na to wszystko szacun Misiek . Ona idzie idzie , i nadejdzie :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • upiór

    23

  • Bobas

    19

  • Kaśka

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Michu tylko pozazdro?cić... :)

Ja mam już depreche na maxa .... :(

Brak moto.. póki co :D:):) !V

Pracy tyle że żyg...... się chce :(

a co najgorsze - do wiosny :( jeszcze dwa m-ce

Marzy mi się piękny 2oo ksi?żę trochę słońca i suchy asfalt....

tak niewiele do szczę?cia potrzeba !sciana :);)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to i ja się pochwale wczoraj i ja z małżonk? pomykali?my sobie na !sciana :lol: było super. Piękne drogi i le?ne ?cieżki pokryte lodem

Odnośnik do komentarza

Szczerze Michu zazdroszczę tej !sciana . Miałem wczoraj pój?ć w ?lady Robsona i też po?migać ,ale musiałem odpu?ć :lol: . Miałem w sobotę wieczorem "kolędę" przjaciół :) i niezbyt dobrze się czułem :) !V . No a od dzi? to tak jak Ka?ka napisała praca, praca i jeszcze praca. Pozdawiam :D:D

Odnośnik do komentarza

Cze?ć Twardziele,

super, że sprzęty udało się przedmuchać !sciana :lol:

W Chojnicach dzi? zaj..... mgła i bardzo ?liska nawierzchnia.

Z rańca były w okolicach 4 wypadki.

Kasia, jeszcze trochę i skuter będzie i pogoda będzie, czyli wszystko czego do szczę?cia nam potrzebne. Jakie my motocykli?ci mamy niewygórowane wymagania.

A tak swoj? drog? to też mam deprechę od niejeżdżenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już skuter przygotowany - od jutra mam zamiar jezdzić regularnie do roboty :) , zreszt? u mnie przestój zimowy był jak na razie tylko miesi?c , no i wystarczy choć pogodę zapowiadaj? nie najgorsz? , pożyjemy zobaczymy . Je?li kiedykolwiek mnie zatrzymaj? niebiescy z kamer? , to nie omieszkam Was , a szczególnie Mareczka :) powiadomić.

A'propos snów - Mareczku nie wiem o co Tobie chodziło , ale raczej nie mam skłonno?ci do fantazjowania !sciana :D

Kasia - wytrzymaj jeszcze trochę , albo bierz SW :D . Może żeby Ci poprawić humor , podjadę do Ciebie Majesty i sobie trochę po?migasz :lol:

Odnośnik do komentarza

No to i ja mogę odhaczyć rozpoczęcie sezonu :) 2009 ;) Niezła rado?c po prawie 2 miesi?cach !OK . Najpierw planowałem mał? rundkę wokół Żnina ale skusiło mnie na Bydzię ( kolegi Micha i Fundiego nie spotkałem) i oprócz wielkiej rado?ci i kataru żadnych skutków ubocznych!!! Ka?ka- co? do przodu z zakupem??

Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
. Najpierw planowałem mał? rundkę wokół Żnina ale skusiło mnie na Bydzię ( kolegi Micha i Fundiego nie spotkałem)

Witam , trzeba było zadzwonić , to na pewno by?my po?migali razem :) !OK ;) !TAZ

Mam nadzieję , że następnym razem się poprawisz !OK !OKK

Odnośnik do komentarza

No hej ...

dopiero wróciłam z orki.... mam straszny zapierdziel !OK

szukam i my?lę ze co? się niedługo narysuje :)

i wtedy sobie po?migam....... ;) nie mogę się doczekać

Robson jak masz tylko możliwo?ci to przyjeżdżaj ... tylko u mnie z czasem krucho

pozdrowionka !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
ale to było zaledwie 8 km

Tomku co zamkneli stacje paliw czy poprostu nie miałe? ochoty na :)

Rob do południa to my pracujemy , ale gdyby? zadzwonił to czemu nie !OK

Ka?ka spoko co? trafisz wkońcu mamy jeszcze zime i czas na :)

Robsonie masz refleks i dobre hamulce to się chwali na !TAZ

Bobas nie zasłaniaj się mgł? i pogod? pogoda jest zawsze dobra na !OKK

Upiorku kiedy pierwsza jazda tym ?licznym !OK

Michu pojeĽdzim w niedziele na :):) ?

Odnośnik do komentarza
ale to było zaledwie 8 km

Tomku co zamkneli stacje paliw czy poprostu nie miałe? ochoty na :)

To nie tak jak sobie my?lisz !OKK po prostu zebrałem zbyt mało aluminium !TAZ powód brak kasy :)

Zbieram kasę na najlepsze a…..le !OK !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A mnie już nikt nie zaprosi na przejażdżkę !scooter Fundi , Ty samolubie. Możemy spotkać się gdzie? w połowie drogi m-dzy naszymi miastami i grilla zrobić może?

Zabierzemy Upiorka na swojej wpół roznegliżowanej SW ? !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zawsze pisałem i mówiłem iż jestem otwarty na wszelkie propozycje. Robercie jutro mam wyjazd i wracam z soboty na niedziele i od godz 10:00 możemy się spotkać na !scooter !OKK

Tomek wpadaj do Bydzi u nas co? złomu się znajdzie

Odnośnik do komentarza

Michu pojeĽdzim w niedziele na !scooter !OKK ?

Fundi ja zawsze chętnie :lol: , ale niedziela 10 to sie chyba nie uda .

Nie wiem o której będe w domu .

Odnośnik do komentarza
Zima zima zima pada pada ?niek , a ja jade w ?wiat sankami sanki dzwoni? dzwoneczkami dzyń dzyń dzyń dzyń dzyń !scooter !OKK :) !piwko .

weekendowa prognoza juz jest :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam .

Michu SW jeszcze nie gotowe a i pogoda !happybth .

Normalnie też mi tęskno by po?migać . Ale cza taki że zima może jeszcze dać nam w ko?ć jak brzmi stare przysłowie .

Idzie luty podkuj buty , oby nie . Szaman mało rozmowny w tej sprawie patrzy żeby Mu tylko !happybth , a w sprawie tej jako? poprawy nie widać !tut .

Tak na marginesie wspominam moim chłopakom zimy jak wojsko dowoziło chleb mleko i inne potrzebne rzeczy to była zima . No i wtedy jak wspominał Ojciec nikt nie martwił się o opony zimowe , no ale to były całkiem inne czasy i ludzie !wchair . Ale warto nawi?zać że lato po takiej zimie było cudowne . Koledzy !happybth super pogoda i banan na ustach ech !wchair .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki zima jest po to aby było zimno i był czas na przegl?dy i naprawy sprzęta

wiosna lato i jesień jest po to aby?my mogli na tych sprzętach po?migać i się odprężyć po zimie !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...