Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • upiór

    23

  • Bobas

    19

  • Kaśka

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem wła?nie,..... może bali się ze nie będziesz chciał wyj?ć !OKK

I wcale nie chodzi o te dziewczyny w spodenkach na styl stringów ;)

tylko o doborowe towarzystwo, piwko, żarełko co ja zreszt? będę pisać .....

trza i?ć i koniec!!! !bicz następnym razem

Tylko Upiór nie może być kierowc?.... !guns Prawda?

Odnośnik do komentarza
Kujawiaki pij? już coraz mniej, bo zbieraj? siły na wiosnę ;)  !bicz

Prawdziwych pijaków już niema, pozostali sami smakosze.

Za kilka dni sprawdzę czy jeszcze co niektórzy mog? wypić.

!OKK :D !happybth !happybth :lol::D:P !guns

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mnie naprawdę dużo ominęło .

Patszajta ludziska jaki zdziwiony :P ,

Normalnie z wrażenia chyba nie pójdę do garażu , bo serce mi stanie :) .

Normalnie żałuj chłopie , takie spotkanie że szok !OKK :D;) .

Ka?ka ma racje nigdy więcej nie dam się tak wrobić .

Ach ci Koledzy z Bydzi a niech im tam będzie . Ale jeszcze się spotkamy !tut !OKK , i wtedy zobaczymy kto będzie gór? ;) , czas płynie bardzo ale to bardzo szybko !tut !w00t .

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mnie naprawdę dużo ominęło !tut

Bobas oj ominęło ;):) Jak będziesz w Bydgoszczy to pójdziemy na ;) i będziemy podziwiać schodyyyyyyyyyyy !w00t !OKK !OKK

Upiorku , tak jak mówisz wszystko jest do nadrobienia :D !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wstałem , patrzę za okno i co widzę - na termometrze +5 , bezwietrznie , lód na mojej ulicy prawie stopniał i nie pozostaje nic innego tylko zej?ć do garażu i odpalić Majesty i przejechać się chociaż kilka kilometrów ;) !YES !YES . Gdyby taka pogoda pozostała , to można powiedzieć ?miało , że można już spokojnie ?migać ;):huh:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Robson, dałe? nam do my?lenia !scooter

To co panowie, może czas odpalić sprzęty i zacz?ć nowy sezon ;)

Wróciłem niedawno z przejażdżki ponad 40km zrobiłem. Sprawdzałem ile nowych dziur w jezdni powstało na 'jedynce" w stronę Torunia , i stwierdzam że coraz więcej ;)

Może jeszcze trochę za wcze?nie na codzienn? jazdę do roboty , ale chociaż namiastkę dzi? miałem.Wracaj?c rozpędziłem się "trochę" ponad obowi?zuj?c? na drodze , miałem jakie? ok. 150km/h , a tu niespodzianka w miejscu które mijałem kilka minut wcze?niej wychyla się "niebieski" z lizakiem w ręku i ma widzę zamiar zatrzymać mnie , ja chwilę wcze?niej po heblach , ale chyba mu się odechciało więc dał sobie spokój - dobrze że nie miał suszarki , bo było by nieciekawie :huh: .

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Muszę sie wam pochwalić super wiadomo?ci? , wła?nie założyli?my oczywi?cie z naszym głownym mechanikiem Fundim - SZACUN alarm do mojej pięknej.

Włodek -dzięki :huh:

Robson - no to miałe? szczę?cie , że nie miał suszarki , to był by kiepski pocz?tek sezonu ;) !scooter

EDIT- Ka?ka , pisali?my posta w ty samym czasie i mieli?my to samo na my?li

Odnośnik do komentarza

Robsonek, dobrze, że nie masz 10 punktów na karku !scooter

No to wszystkie SW maj? już alarmy. Tylko moja bidna z łańcuchem na kole będzie się szwendać :angry:

Odnośnik do komentarza

Alarm alarmem - ciekawskich odstraszy i tyle. Za to łańcuch - to już może złodzieja zniechęcić - zwłaszcza jak "kilka" kilo ten łańcuch waży. Ja mam taki lekutki i cieniutki - tylko 6kg wagi. Jak kto? będzie kradł i w łeb tym oberwie to bez szans na przeżycie !scooter

Tak więc nie martw się Bobas - nie tylko ty zabezpieczasz się prawidłowo :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Robsonek, dobrze, że nie masz 10 punktów na karku :D

No to wszystkie SW maj? już alarmy. Tylko moja bidna z łańcuchem na kole będzie się szwendać :D

Spoko Bobas , ja też nie mam alarmu ale za to linę tak? porz?dn? jak Misioooo , tylko jeszcze w stalowym pancerzu i zamek podobno do otworzenia tylko oryginalnym kluczem. Producent zapewnia , że nie można jej przeci?ć byle czym , tylko ewentualnie Boschem jakim? !tut . Ale jak to w życiu - dla złodzieja "zawodowca" wszystko to tylko kwestia czasu , a byle menda tylko szkód narobi !scooter .

A'propos mojej dzisiejszej przejażdżki - nie miałem na sobie kamizelki odblaskowej , ale i tak mały popłoch był w?ród kierowców katamaranów :lol: , a gliniarz spóznił się dosłownie o sekundę , może dwie :angry: na moje szczę?cie. Jeszcze nigdy mnie nie zatrzymali chociażby do rutynowej kontroli , i oby tak pozostało , czego życzę wszystkim i sobie.

Nieraz zdarzały się pogawędki na parkingach i w innych miejscach postoju ,ale to bardziej z ciekawo?ci z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza

To z policjantami, że nie zatrzymuj? wynika pewnie z czego? innego. Otóż warunki jakie były takie były i jechałe? ostrożnie i powoli. To cię zauważyli. Normalnie ponoć "dawcy" jeżdż? tak, że ich po prostu policja nie zauważa :lol::angry::D

Może za wolno jechałe?, że wypełzł z ciepłego autka? !scooter !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No nie powiedziałbym że jechałem powoli , może za to ostrożnie i czujnie , ale radiowóz stał za ciężarówk? , któr? wła?nie zatrzymali i wyskoczył w ostatniej chwili , ja wtedy zd?żyłem wyhamować ze 150 na ok.100 km/h , także maj?c suszarkę pewnikiem by mnie dorwali :angry: . Często nie spodziewasz się takiej akcji , ale gliniarz był pewnie też zaskoczony bo usłyszał ,że silnik w moim !scooter był na do?ć wysokich obrotach i spodziewał się nie wiadomo jakiego potwora , a tu patrzy jaki? skuterek :lol: !tut , tym bardziej ,że Majesty nie wygl?da na taki który może szybko jechać :D

Odnośnik do komentarza

Cóż. Tylko przygodę jedn? (nie moj? na szczę?cie) przytoczę w skrócie wielkim.

Policja zatrzymuje człeka na skuterze jad?cego (a raczej tocz?cego się 5km/h) po chodniku (droga nieprzejezdna). Dowód osobisty i dowód rejestracyjny oraz OC ogl?da, upomina, że chodnikami nie wolno.

Zauważyli?cie? Prawo jazdy nie chcieli - choć skuter to 250ccm było i w dowodzie jak byk wpisane, przegl?dy okresowe etc.

Człek wyci?ga prawo jazdy i podaje policjantowi nie czekaj?c na pytanie o ten dokument. Policjant zdziwiony "Ale przecież to jest skuter to dowód osobisty wystarcza".

Nieraz wiedza policjantów o czym? takim jak maxi jest... bardzo niska. Może st?d zdziwienie niektórych policjantów jak widz? szybciej jad?cy skuter? I odpuszczanie "suszenia" czy zatrzymywania "bo to przecież skuter to na pewno nie jedzie za szybko bo się nie da".

Przytoczona historia jak najbardziej realna - do dzi? ubaw z tego mamy.

Odnośnik do komentarza

Robert jak tak dalej pójdzie to zobaczymy ciebie w programie Uwaga Pirat . !happybth !happybth

Dobrze że masz naklejki :angry: Burgmani to będzie łatwo ciebie rozpoznać !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam .

Czytaj? koledzy wiosna dla Robsona .

Tylko jakby Mu wlepili no 400 i ze 6 wiecie czego !happybth , to chłopina co by powiedzial na to . Ale by był zadowolony !happybth !happybth !happybth .

Robsonek szkoda by było kasy a tych do 24 to nie , bo sezon się zaczyna a kasy to szkoda :angry: .

Odnośnik do komentarza
ja wtedy zd?żyłem wyhamować ze 150 na ok.100 km/h

Robsonku i wtedy się obudziłe?. !happybth !piwko !happybth !happybth !holiday !holiday !holiday !holiday

Robert jak tak dalej pójdzie to zobaczymy ciebie w programie Uwaga Pirat . :lol:  !happybth

Dobrze że masz naklejki  !piwko  Burgmani to będzie łatwo ciebie rozpoznać  !happybth

W programie Uwaga Pirat snów nie pokazuj?. !piwko :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...