Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • upiór

    23

  • Bobas

    19

  • Kaśka

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę że Panowie maj? ci?nienie na pisanie, bo ?migać nie można  !jump

Pozdrawiam z wawki  whist

Spineczko duża buĽka !w00t !YES

Tomciu ok - Luty 2009 jest twój

Odnośnik do komentarza

Jeszcze do Nowego Roku dwa dni a Was pokręciło już temat !jump !w00t „Styczeń 2009”

Za kilka miesięcy to w połowie miesi?ca będzie otwierany następny. Jeżeli zależy Wam na nabijaniu licznika postów to w temacie „Grudzień 2008”jest jeszcze miejsce.

Może jaki? Administrator zablokuje temat do 1 stycznia 2009r

Odnośnik do komentarza
Jeszcze do Nowego Roku dwa dni a Was pokręciło już temat !jump !w00t „Styczeń 2009”

Za kilka miesięcy to w połowie miesi?ca będzie otwierany następny. Jeżeli zależy Wam na nabijaniu licznika postów to w temacie „Grudzień 2008”jest jeszcze miejsce.

Może jaki? Administrator zablokuje temat do 1 stycznia 2009r

hmmmmmmmm -dzięki , a tak było miło !YES

Odnośnik do komentarza

Ja też spędzę Sylwka na białej sali, ale za to w doborowym towarzystwie....

Nieważne gdzie ale ważne z kim whist

Życze Wam udanej whist i samych whist również za moje zdrowie

Odnośnik do komentarza

Witam !!

Widzę że w?tek opanowany przez ekipę z Kujawsko-pomorskiego :angry:

Może przybędzie Wam nowy koleżka, bo wczoraj odtransportowałem mojego kochanego Silvera do nowego wła?ciciela. Rozładunek z busa nast?pił w godzinach wieczornych w Grudzi?dzu na ul. |niadeckich. Jak będzie ?migał po mie?cie - pozdrówcie go ode mnie :angry:

Odnośnik do komentarza

ale jajca, następny SW w naszym regionie może nam przybędzie :P

Tomas, dobrze obserwuj ulice Grudzi?dza.

Ja na Sylwestra ?migam do pobliskiego Charzykowa. Zabawa zapowiada się przednia, bo id? z nami wszyscy znajomi. No a jak kto? powiedział towarzystwo najważniejsze :angry::P

Michu, poszedłe? szybciej niż SW z tym styczniem, ale grudzień za chwileczkę będzie za nami ;)

Zyczę wszystkim szampańskiej zabawy. Nie napić się za mocno, bo jaki pocz?tek taki też cały rok :P

:angry: WASZE ZDROWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Witam !!

Widzę że w?tek opanowany przez ekipę z Kujawsko-pomorskiego :P

Może przybędzie Wam nowy koleżka, bo wczoraj odtransportowałem mojego kochanego Silvera do nowego wła?ciciela. Rozładunek z busa nast?pił w godzinach wieczornych w Grudzi?dzu na ul. |niadeckich. Jak będzie ?migał po mie?cie - pozdrówcie go ode mnie  ;)

:P Oj widzę, że kogo? zaraziłem z tego, co pisze Paweł :P na pewno go pozdrowię kupił ładn? maszynę :angry::P

Orzech ano powiadam zacne grono, bo i my tam będziemy :P życzę wszystkim udanej zabawy :P:P i dobrego sezonu 2009 :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siema ?rubowkręty ;) Na imprezę Sylwestrow? ( rzecz oczywista bezalkoholow? , ew. jaki? szampan typu Picolo ) wybieram się do Włocławka , nawet nie wiem dokładnie gdzie , podobno jaka? szkoła tańca czy co? takiego - żonka załatwiała w ostatniej chwili.

Mam nadzieję , że impreza będzie udana jak większo?ć tego typu w "ciemno".

Zyczę Wam wszystkim wszelkiej pomy?lno?ci w nadchodz?cym roku , spełnienia marzeń i oby nikogo nie zabrakło w?ród naszej braci skuterowej - do zobaczenia w 2009 roku :angry::angry::P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również doł?czam się do życzeń.Wszystkiego naj.najlepszego w nowym 2009 Roku dla wszystkich obecnych i obserwuj?cych forum.Siemik w pracy będzie pilnował aby nikomu nie stała się krzywda w noc Sylwestrow? a Siemikowa będzie się bawiła za nas obu.Pozdrawiam i udanej w miłym gronie zabawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...