Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kampermania na Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartipl

Mariusz mój kumpel jak siadł na rower to było z górki i jechał dojechał na płaskie i zapomiał pedałowac a praw? ręka podkręcał manetkę a tu nic stanoł i sie przewrócił (my?lał że to motorek tylko o tym zapomniał) polewkę mieli?my z niego

przez dwa lata !happybth

Odnośnik do komentarza

Dzi? na krajowej 60tce "upolowałem" takie cudo. Niewiem jak radzi sobie z tak? zabudow? nawet 2.8 JTD, ale widocznie sobie radzi !OKK

7bab71a34d1cdf9dm.jpg

61ac25a36cedeb14m.jpg

80f5ddaa98cc58a8m.jpg

Sory za jako?ć (telefon)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zapomniałem dodać zdjęć wyrażaj?cych wygl?d zewnętrzny pojazdu po trwaj?cych czas jaki? zabiegach techniczno-kosmetycznych.

Adria1.jpg

Adria2.jpg

Adria3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
ale co ma z tyłu : platforma? Czy rowery do pedałowania jeżdż? w ?rodku?

Czytasz sam koniec,..., leniuch :D . Kilka postów wstecz masz odpowiedĽ. :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
ale co ma z tyłu : platforma? Czy rowery do pedałowania jeżdż? w ?rodku?

Czytasz sam koniec,..., leniuch :P . Kilka postów wstecz masz odpowiedĽ. :D

Grzesiu, co tam gadałem to gadałem. Jak zwykle swoje zrobiłem :P

AdriaRowery1.jpg

AdriaRowery2.jpg

AdriaRowery3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To, mi się podoba :P

Brawo :P

Nie ma to, jak dwa pedały :P:P:P

Mam nadzieję, a nadzieja to matka głupich :P , że opony tych rowerów poczuj? matkę ziemię :P:P:P:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja już jestem po montażu bagażnika na rowery... wersja na 4 sztuki :D

W sobotę robię pierwszy montaż bike' ów na stelaże :P .

Odnośnik do komentarza

Kamper spakowany, zaraz w droge z "zawrotna" predkoscia 100km/h !YES . A roweru nie biore, bo po co ma caly czas "wisiec" na bagazniku :lol: .

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że już w ten weekend planujecie najazd Kamperów na kefirow? tratwę !YES o ranyyy jak ona to wytrzyma :lol:

Bawcie się dobrze i poprosze o zdjęcia :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Rozumiem, że już w ten weekend planujecie najazd Kamperów na kefirow? tratwę :lol: o ranyyy jak ona to wytrzyma :lol:

Zgadza się :)

W tym roku chyba pobijemy rekord... zapowiedziało się tyle osób (na dłuższy lub krótszy dojazd), że sam jestem pełen obaw co tam się będzie działo :P .

Jutro wielkie pakowanie a od niedzieli zasłużony urlop z widokiem przez okno na jezioro i tratwe :) ... Tylko czy ja tam przy Kefirze :) w ogóle odpoczne... !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja wreszcie wyruszyłem na urlop.

W pierwszy dzień przemie?ciłem się do Nowego S?cza i tam przenocowałem.

W drugi dzień rano wyruszyłem na Węgry i zacumowałem na basenach termalnych w miejscowo?ci Bogacs i tu wła?nie siedz?c w kamperze piszę niniejszego posta.

Pierwszy dzień mieli?my piękna pogodę ale niestety cał? noc i do południa lało - teraz z ulg? stwierdzam, że wyst?piło zjawisko zwane przez górali "dziur? na pogodę" !yeah.

Jutro ma być ładnie a pojutrze pakuję manatki i pędzę na wyspę Krk w Chrwacji. Posiedzę kilka dni i lecę do Czarnogóry.

Zdjęcia ze Słowacji z przepięknym widokiem na tatry (6 rano)

wyjazd1.jpg

wyjazd2.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nareszcie że? się chłopie gdzie? ruszył tym kampem ;)

Życzę udanego urlopu kamperowo- skuterowego !scooter

Odnośnik do komentarza

A my wlasnie wrocilismy z Chorwacji, Czarnogory i Albanii.

Wal w ciemno do Kotoru, super miescina...i jakby Ci przyszlo do glowy wjezdzac do Serbii przez Kosowo od strony Albanii (najfajniejszy kraj naszej wycieczki) to Serbowie tam do Serbii nie wpuszczaja bo maja gula na niepodleglosc Kosowa, trzeba sie wrocic do Prisztiny i pojechac przez Skopje...

pozdro.Pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Postanowiłem tchnąć trochę świeżości w temat.

W tym roku również spędziłem urlop kamperowo-skuterowo (w zasadzie skuterkowo - ale mniejsza o większość)

To masz barłóg na wyspie Vir koło Zadaru. W hamaku kierownik całego bałaganu. Dla mniej spostrzegawczych akcent skuterowy stoi na podwórku :D

chorw20091.JPG

Kształcenie światopoglądu u młodzieży (coś mi się ten T-max skurczył w wakacje :D )

chorw20092.JPG

chorw20093.JPG

chorw20094.JPG

Pamiętajcie - za dużo piwa na upale powoduje straszną niemoc i senność:

chorw20096.JPG

Plaża też się może znudzić - ale od czego są bajki dla dzieci i dorosłych :D

chorw20095.JPG

I to by było na tyle - wracam do roboty :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Marcin, no co Ty? :o Oglądacie filmy w garażu? whist

Rozumiem, że Zofia zajeła całą zabudowy a Wy biedni... ech... whist:lol:

Nareszcie rozruszałeś kampa i to widzę w dość modnym kierunku pojechaliście whist

Odnośnik do komentarza

No nie, ja w tym roku z "doskoku" kupilem w przeddzien wyjazdu do Stegny i na tratwe VW Allstara. Zero luksusow, ale spalo sie lepiej niz w namiocie !scooter . No i sprawdzil sie jako pojazd do przewozu 7 osob, "lozko" w miare szybko poskladane i mozna bylo smigac !guns ... Taki "pol- kamper" ;) ... Troche slabo, ale dla mnie ok !guns ...

PS. W Stegnie otwieralem drzwi i po 3 metrach mialem "basen strzezony", to markizy bym nie rozlozyl !YES .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...