Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Rzeczywi?cie trasa ekspedycji do Grecji-Włoch przebiega w sobotę przed południem przez Kielce i spotkanie w umówionym miejscu może doj?ć do skutku. Kilka jad?cych na podbój Europy maxi-skuterów żegnana przez duż? rzeszę skuteromaniaków.

Przemy?lmy ten temat.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kubo

    11

  • dr.big

    8

  • Artix

    8

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

Rzeczywi?cie trasa ekspedycji do Grecji-Włoch przebiega w sobotę przed południem przez Kielce i spotkanie w umówionym miejscu może doj?ć do skutku. Kilka jad?cych na podbój Europy maxi-skuterów żegnana przez duż? rzeszę skuteromaniaków.

Przemy?lmy ten temat.

A moze koledzy zrobia sobie punkt zborny w Ameliowce ale w piatek??? :huh:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mimo szczerych checi i naprawde urokliwego miejsca "Ameliowka" ja niestety z przykroscia musze powiedziec ze nie dam rady stawic sie w piatek na Kieletczyznie. Niestety, wlasnie ze wzgledu ze w pt pracuje jeszcze do 17 :huh: potem zaczne sie pakowac zeby w pelni sil o 8 rano wyruszyc na pd europy. Co nie znaczy ze inni jesli tylko moga nie zrobia wlasnie tak ze spotkamy sie w okolicach Kielc. W tym przypadku moge mowic tylko za siebie. Ale ciesze sie ze bedzie okazja do spotkania sie.

Damles, mysle ze pomysl z prowadzeniem rajdu jest super, poprostu moga byc 2 trasy, dluga i krotka, ze wspolna meta. Tak zeby dostosowac trase do mozliwosci pojazdow. Tak to juz niestety jest maxi to krolowie tras, 50-tki rzadza w miescie i sa bez konkurencyjne. Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, do Rajdu pozostało jedynie 3,5 tyg. Narazie liczba osób jest jaka jest... Ciekawe czy jeszcze kto? jest chętny?? Piszcie je?li chcecie przyjechać... No i oczywi?cie rezerwujcie pokoje...

Pozdrawiam, Kuba

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zgodnie z pro?b? Kubo zamieszczam fotki z o?rodka gdzie będzie baza składowa wszystkich chętnych na |więtokrzyski Rajd Maxi.

dscn18132pm.jpg

dscn18151zp.jpg

dscn18208mb.jpg

dscn18219lp.jpg

dscn18234hw.jpg

dscn18267sp.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na samym pocz?tku, DZIĘKI Mariuszku za wsadzenie zdjęć...

Lista troszkę się zwiekszyła, więc Ja uploaduje...

LISTA UCZESTNIKÓW:

1) Majon+Daga

2) Kubo+Legut

3) Scottie

4) Zenek(?)+Madzia(?)

5) Madzia(poznań)

6) Paweł883(?)

7) Dacja

8) Krzych(Poznań)

9) Iro

10) Mr.&Mrs. Komar

11) Damles

12) Wojtek

13) Grzegorz(Helix)

14) Ermi?

15) Wiwo?

16) ??

Jutro albo i jeszcze dzi? Ja będę rezerwował pokój dla Grupy Krakowskiej... reszta niech też to lepiej zrobi, je?li jeszcze nie zrobiła...

Pozdrowionka, Kuba :(

Odnośnik do komentarza
Rzeczywi?cie trasa ekspedycji do Grecji-Włoch przebiega w sobotę przed południem przez Kielce i spotkanie w umówionym miejscu może doj?ć do skutku. Kilka jad?cych na podbój Europy maxi-skuterów żegnana przez duż? rzeszę skuteromaniaków.

Przemy?lmy ten temat.

No wlasnie

czy moze wiecie w jakich godzinach pojawicie sie w okolicach Kielc???

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Grupa WaWa czyli ja :) wyjezdza o 8 z WaWy, no moze pare minutek po 8, bo i presji nie mam ze musze sie z kims spotkac. Policze jeszcze dokladnie ile mi zajmie dojazd i dam znac, o ktorej bede kolo was, przypuszczam ze i Qwaki podobnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My tu Gadu-gadu, a wypadzi Kielecki już za 4 DNI...

Prosiłbym Was BARDZO o zarezerwowanie miejsc na o?rodku, bo babka się co? podobno denerwuje, zę ma być niby dużo osób, a narazie cos koło 10 osób zarezerwowało miejsca(a wiem o DUŻO większej ilo?ci przyjezdnych)...

Ja+Legut, Marek, Zenek+Madzia będziemy w kielcach już od godziny 10.30, gdzie będziemy pomagać Marcinowi w rozpoczęciu wszystkiego... tak więc jakby kto? był w kielcach koło tej pory, to nie ma problemu, napewno kogo? zastanie...

W razie potrzeby, podaję do Siebie numer telefonu(505034467), pod który mozecie dzwonić, jesli nie będziecie umieli podjechac pod o?rodek... W razie potrzeby będziemy wyjeżdżać po ludzi...

Nie pozostaje Mi zrobić nic, jak powiedzieć "Do zobaczenia we czwartek" :D

Pozdrowionka, Kubo B) (szczególnie dla dzisiejszej Grupy podróżniczej) B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Musze cos zarezerwowac jutro... :D

Na 90% jestem u Was w czwartek wieczorkiem... a jak nie to w Pt przed południem B)

Odnośnik do komentarza

No i sobie pojechałam ;) Niestety dzisiaj dostałam potwierdzenie w firmie, że od ?rody do nocy z piatku na sobote nie ma mnie w kraju.

Je?li będzie to możliwe to wpadne na weekend ( zawsze lepiej na troche niż wcale )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

OKI bajzel zarezerwowany ale pod moim wspaniałym różowym namiotem z rurkami.

wyjeżdzam z Torunia w czwartek o 10 gdyby był któ? chętny potowarzyszyć to zapraszam.

Będę jechał turystycznie zwiedzaj?c co sie da po drodze i przejeżdzaj?c bory -lasy ;) , zatrzymuj?c się na obiedzie i nie tylko. Jednym słowem lajcikowa,, bezstresowa, turystyczna jazda 120-130. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Prosze, aby każdy kto wybiera sie na Rajd do kielc, zabrał ze sob? Strój k?pielowy/k?pielówki, gdyż isnieje szansa,z ę podjedzimey nad jaki? zalew czy cu?...

Pozdrowionka i do zobaczenia za 3 dni...Kubo ;) (ach ten czat...)

Odnośnik do komentarza

Witam

Podam jeszcze dokladny adres:

Hotel Ameliówka

26-001 Masłów

M?chocice 176

(41)311 07 97

www.ameliowka.pl

Dojazd z Kielc droga nr 74 kierunek na Lublin w miejscowosci Radlin w lewo droga nr 745 kierunek na |w.Katarzyne.Mijacie M?chocice i tu w lesie sa ustawione tablice reklamowe Hotelu Ameliowka trudno nie zauwazyc.

Jezeli ktos bedzie mial problemy z dojazdem to fon do Kuby lub do mnie

692 862 235.Jezeli ktos zabladzi to niech kieruje sie pod dworzec PKP a tam go juz odbierzemy.

pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzzz

Witam serdecznie.

Wyjeżdzamy (ja z Komark?) w pi?tek po pracy to jest około 18.30.

Je?li kto? ma ochotę jechać z nami z prędko?ci? ok 100km/h to zapraszam. Około godziny 19-19.30 czekamy na stacji benzynowej BP na Okęciu. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mail'owy abym nie musiał czekać na kogo? kogo nie będzie.

Pozdrawiam

Bzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak na marginesie gdyby ktos jechal do Kielc w sobote, to oczywiscie rowniez zapraszam o 8:10 startuje z Janek w tym kierunku. Predkosc przelotowa 120-130. Co prawda lece szybciutko dalej bo jeszcze bede mial kawalek drogi ale zawsze mozna wspolnie choc kawalek przejechac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wyglada na to, ze na 99% zjade w piatek B) .

Wyglada na to, że obaj zjedziemy do ameliówki w pi?tek :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam

Je?li wróce w miare normalnych godzinach do Warszawy w pi?tek - to bardzo możliwe, że wybiorę się jeszcze w piatek razem z Komarem , je?li jednak dotrę do domu w godzinach póĽno nocnych to zapewne wyjade w sobote rano z Artixem.

pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W takim razie Janki, McDonald 8:15 wyjazd na DK7 w kierunku Krakowa z miedzyladowaniem w Kielcach. Predkosc przelotowa 120 km/h postoje co 220 km Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W takim razie Janki, McDonald 8:15 wyjazd na DK7 w kierunku Krakowa z miedzyladowaniem w Kielcach. Predkosc przelotowa 120 km/h postoje co 220 km Pozdrawiam

He He czyli można z tego wyczytać, że wyjazd gdzie? około 9 tej (jak dobrze pójdzie B) ) i bez postoju do samych Kielc :lol: - spoko mam nadzieje , ze Ypka po wczorajszych zabiegach da rade B)

Wyjazd w sobote potwierdze telefonem w piatek wieczorem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...