Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam, Już na Burgmanii Nasz kolega Jarek vel."Qwaki" zaproponował grupie Krakowskiej i Kielkleckiej zorganizowanie małego niskobudrzetowego spotkania na którym? z wyżej wymienionych terenów...

Po dłuższym czasie Marcin vel."Majon" podj?ł sie organizacji ÓW spotkania na swoim terenie...

Za przeprowadzenie dyskusji na forum podj?łem się Ja, żeby w jakis sposób odci?żyć Marcina chocby z tej czę?ci, gdyż dużo oorganizacji przed Nim...

Naszym założeniem jest zorganizowac co?, na co nie potrzebujemy sponsorów... nic na skalę burgmani czy stegny... Takie poprostu spotkanie-rajd które trwałoby 3-4 dni...

Majon wybrał już o?rodek, na którym bazowaliby?my wieczorami, a w dzień odbywałyby sie rozmowy oraz jakie? wyjazdy po okolicach(pięknych okolicach)...

Oczywi?cie w miarę mozliwo?ci postaraliby?my się zapewnić Wam to MINIMUM< czyli choćby takie kiełbaski na wieczór i jakie? napoje... Na to wszytsko bysmy się na wej?ciu poskładali... Nie chcemy robić jakiegos WYPASU, po prostu sadzimy, że taki spędzik zapełniłby niejako "dziurę" pomiedzy zlotami burgmanii i Stegn?(i rajdem Qwakiwego)...

Termin jaki wybralismy to 21-24 lipiec, który zostaje niezmienny, gdyż tylko wtedy o?rodek ma wolne miejsca...

Teraz małe koszty...

Na o?rodku mamy do dyspozycji nowo wyremontowany domek 16 osobowy. W ?rodku s? pokoje 4 osobowe, więc mozna sie podzielić jak kto by chciał...

Koszt od osoby na 1 noc w domku wychodzi 30zł...

Mozna także rozbic namiot i koszt takiego rozbicia, to 10zł od miejsca(namiotu)...

Do tego na miejscu już doszłyby koszty jakie poniesliby?my zakupuj?c jakies kiełbaski, picie i pieczywko na wieczór... nie planujemy robić wielkiego wypasu griilowego, tylko cos na przegryzkę, na co złozylibysmy się na miejscu...

www.ameliowka.pl to jest strona o?rodka na którym będziemy bazowac, jednak ceny Tam pokazane Nas nie obowi?zuja...

Na terenie o?rodka mozna sobie wykupić ?niadanie(szwedzki stół) za 15zł oraz obiad za 20zł od osoby...

Rezerwację każdy musi sobie wykonac samemu telefonuj?c na o?rodek(tak bedzie chyba najlepiej dla Nas wszystkich)...

Tutaj prosiłbym Was o wypowiadanie się kto przyjedzie(tylko 100%) i chciałbym abyscie napisali co o TYM s?dzicie... W miarę szybko postaram sie załaczyc także zdjęcia o?rodka, które przesle Mi niedługo Majon... w razie jakichs pytań piszcie do mnie na gg, a postaramm się Wam odpowiedziec...

Marcin również jak będzie miał czas to odpowie na Wasze pytania(gg Majona: 4599763)

Narazie jednak prosimy nie rezerwować miejsc, gdyż jeszcze wszystko trzeba dograć... jak już będzie wszystko wiadome, to wtedy podamy kontakt, pod którym bedzie mozna sie zarejestrowac(ceny s? tylko takie dla Nas...).

Tak więc narazie dziekuje i czekam na Wasze głosy...

Pozdrawiam, Kuba

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kubo

    11

  • dr.big

    8

  • Artix

    8

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

Kubo , Majon :)

Poczytałam , pogadałam , popatrzyłam i s?dze, że propozycja zacna - a dla Tych co nie jad? do Grecji naprawde wspaniała.

We wspólnym gronie można spędzić trochę czasu , pozwiedzać wspaniałe okolice Swiętokrzyskie ( a że to rajd dla Maxi to może nie tylko |więtokrzyskie :) )

Majon, tak jak rozmawiali?my s?dze , że trasę powinno się ustalić wspólnie wcze?niej a już w trakcie Rajdu wprowadzać przy wieczornym ognisku tylko drobne modyfikacje.

Serdecznie Wszystkich zapraszam , gdyż my?lę że może to być naprawde fajna Maxi przygoda :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

W takim razie skoro powoli zaczynaj? pojawiać sie głosy LUDU, to rozpoczynam prowadzenie listy obecno?ci...

Dojechać możecie do Nas w KAŻDY dzień... Po prostu ominie Was tylko to co się działo wczesniej, ale nie ma problemu...

LISTA UCZESTNIKÓW:

1) Majon+Daga

2) Kubo

3) Scottie

4) Zenek(?)+Madzia(?)

5) Madzia(poznań)

6) Paweł883(?)

7) Dacja

8) ??

To narazie tyle, pozdrowionka Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam pytanie czy to jest spotkanko tylko dla maxi czy mozna w razie czego podbic i 50 cm ?

Witam

Hm.podbic? :D 50tka?No coz jesli chodzi o czas jaki bedziemy spedzac w miejscu zakwaterowania nie widze problemu.Gorzej bedzie z wypadem na zewnatrz bo pewnie predkosci beda ponad 50tkowe :D i tu moze byc problem.

Jak w temacie ma to byc rajd. :huh: maxi.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza

no ładnie - czyżby dyskryminacja ?

moim zdaniem nie można dyskryminować i wprowadzać podziału maxi i mini .

to tak jakby na zlot Burgmanii mogły tylko Burgmany przyjechać . Mnie co prawda nie było ( i ubolewam ) ale przypuszczam że nie byłoby tylu ludzi na zdjęciach jakby było takie uwarunkowanie.

rozumiem , że nie chce się komu? wlac 60km/h Burgmanem , ale zawsze można to rozwi?zać w inny sposób .

co do listy uczestników zlotu - oprócz Magdy z poznania i Marcinka , można dopisać spokojnie mnie - oraz innych chętnych z poznania . Co do ich konkretnej liczby i imion w tej chwili nic nie można powiedzieć , ale kilku napaleńców napewno się znajdzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Drogi Krzychu

Nie chcialem nikogo dyskryminowac, nie mam pmyslu co z tymi 50tkami :D zrobic biorac pod uwage to ze padla propozycja trasy ok.200km.Mysle ze wspolnie cos wymyslimy.

Ciesze sie ze przybywa chetnych i to jest najwazniejsze.Moze masz jakis pomysl? :D

Ok.wymyslimy cos dla maluchow :huh:

Chce zeby to byla impreza dla nas i zrobiona przez nas.

Ciesze sie ze bedziesz jak Kuba sie pojawi napewno uzupelni liste.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza

No coz , wiadomo ze predkosc przelotowa na rajdzie nie bedzie ponad 100km/h wiec mysle ze mozna sie po troszku dostosowac do 50tki o ile nie beda to zablokowane egzemplarze :huh:

Co do samej obecnosci na zlocie to witamy 50tki na rowni z maxi...

Odnośnik do komentarza

Bardzo chetnie chcialbym sie tam pojawic, niestety swoim sprzetem nie pojade (jedni wiedza dlaczego drudzy moze nie, ale pewnie sie dowiedza) wiec jesli Kubo albo Scottie by mnie wzieli na plecaczka to bylbym bardzo wdzieczny...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heloł, troszke mnie nie było, gdyż nie miałem dostepu do kompa...

NADRABIAM zaległo?ci w prowadzeniu listy...

LISTA UCZESTNIKÓW:

1) Majon+Daga

2) Kubo+Legut

3) Scottie

4) Zenek(?)+Madzia(?)

5) Madzia(poznań)

6) Paweł883(?)

7) Dacja

8) Krzych(Poznań)

9) Iro

10) Mr.&Mrs. Komar

11) ??

Co do rezerwacji, to tak jak już napisał wczesniej Majon....

Dzwońcie pod numer telefonu (041)311 07 97 i przy rezerwowaniu miejsca podawajcie Pani lub Panu z którym rozmawiacie hasło:"|więtokrzyski Rajd Maxi"...

Co do obecno?ci 50'tek na rajdzie, to mi to osobi?cie nie wadzi ANI troszkę...

Przynajmniej burgi mi mniej spali, a ja Wam sie musze przyznać, ze jak mi sie gdzie? nie spieszy to nawet lubie się pobujać spokojnie 60-70, jest to wtedy bardzo przyjemna, spokojna jazda... Czasem nawet zchodze do 40...

Dlatego też ja sie dostosuję bezproblemowo...

To byłoby narazie tyle...

PRZYPOMINAM, że podczas rajdu, kiedy przebywamy na o?rodku, raczej nie będzie jakich? typowo zlotowych wypasów...

MOŻE uda sie Nam przed rajdem zorganizowac jakie? tam ilo?ci kiełbasy, pieczywa i napitków(chyba raczej niealkocholowych), na które bysmy sie mogli złozyć na wjeĽdzie... Ale to wszystko PIENIˇDZE i to nie małe... wiec najwyżej będziemy już każdy soobie co? wozili, albo najwyżej razem podejmiemy decyzje, żeby wykupić sobie grilka już w o?rodku, gdzie by nam wszystko zrobili...

Ale to sie jeszcze przedyskutuje....

jeszcze BARDZO bym Was prosił o podanie na forum KTO juz zarezerwował sobie miejsce do spania na o?rodku, żeby było wiadomo...

Pozdrówka, Kuba

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coz Krzychu jestes w wielkim bledzie. Na zlocie Burgmanii byly glownie maxi skutery, male 50-tki w liczbie moze 3-4 sztuki dojechaly co nie znaczy ze ci ludzie zle sie bawili, nie, bawili sie tak samo jak inni i nikt im nie wytykal ze nie jezdza maxi. Jako ze nie byles na zlocie mozesz tego nie wiedziec, ale 50-tki nie stanowily nawet 1% uczestnikow. Wiec tu cie chyba zaskoczylem. 99 % ktorych widzisz na zdjeciach to uzytkownicy wlasnie maxi skuterow i wbrew pozora nie jest ich wcale tak malo. Nie rozumiem o co ci chodzi z dyskryminacja. Rajd przeznaczony dla maxi skuterow polega na tym ze predkosci przelotowe sa znacznie wieksze i o to chodzi. Klubow gdzie dominuja 50-tki jest masa, a ten klub z zalozenia oznacza wiecej niz 125 ccm i w gore. Wiec sila rzeczy istnieje podzial wlasnie na maxi i mini, czy ci sie to podoba czy nie. Ja zdecydowanie lepiej sie czuje w klubie gdzie wyjazd 500 km nie oznacza ze zajmie on 2 dni bo ktos moze wyciagnac 60 km/h. To ze czlonkowie Burgmanii sa na tyle aktywni ze chce sie im cos organizowac nie oznacza ze maja sie podporzadkowac 2 czy 3 osoba ktore postanowily zmuszac wiekszosc zeby jezdzila tak wolno jak oni. Chyba prosciej bedzie jesli 50-tki same sie zorganizuja i swoim tempem beda jezdzily gdzie maja ochote. Ja osobiscie mam dosc rozwrzeszczanych dzieciakow pilujacych swoje bzyki 24h i zatruwajacym inny spokojna egzystencje, palacych gume i chcacych na sile pokazac jakie to sztuczki da sie zrobic skuterem. Niech to robia w swoim gronie rownolatkow, przekrzykujac sie komu ojciec dal wiecej kasy na podswietlenie na niebiesko skutera. Jesli uwazasz ze podczas rajdu dyskryminuje 50-tki tak masz racje, chyba ze wyciagaja 120 km/h wtedy przestaje mi to przeszkadzac. A co by bylo gdyby podczas wyjazdu do Grecji i Wloch ktos mial ochote jechac na 50-tce tez bys powiedzial ze to dyskryminacja bo grupa maxi nie ma ochoty jechac 2 tyg w jedna strone ??? czy wszyscy powinni sie dostosowac do predkosci 60 km/h bo tyle wyciaga jeden skuter z calej duzej grupy. Zabierz w takim razie kogos na 50-tce i skoczcie np do Hiszpanii. Zycze powodzenia i ciepliwosci.

Odnośnik do komentarza

Witam

Zgadzam sie z Artixem w 100% :D .Jesli chodzi o predkosci przelotowe mozna sie dostosowac ale Panowie i Panie (sorki za kolejnosc) bedzie kilka niezlych podjazdow i co wtedy??? :D .Moze sie okazac ze program bedzie napiety (prowadze rozmowy tu i tam :D ) i nie wyobrazam sobie sytuacji ze gdzies nie zdazymy.Tak naprawde nie chodzi mi o dyskryminacje kogo kolwiek bo sam sie przekonalem ze ludzie na 50takach to super kolesie przyklad ekipa Poznan :huh: i nie tylko.Jezeli beda chcieli ruszyc swoja grupa na jakas trase to czemu nie, zapraszamy bo okolice piekne i pojezdzic jest gdzie.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza
Klubow gdzie dominuja 50-tki jest masa,

No to daj mi namiar na taki bez małolatów :huh:

Masz rację szanowny Artix-ie udział w rajdzie 50-k? jest w towarzystwie maxi poza sporem - nie da się i już! Ale po co tyle negatywnych emocji? :D Czyżby kusiła Cię ciemna strona mocy? :D Nie dajmy się!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Yatzec, tu masz racje, faktycznie ciezko wyszukac takiego klubu, choc w WaWie wiem ze pewna grupa doroslych facetow wspolnie ganiajacych na 50-tkach w pewnym sensie istnieje. Chwala im za to, przywracaja mi wiare ze nie skuter jest wazny a czlowiek. Co do ciemnej strony mocy hehe no bywa ze i mnie czasem dopada.

Zeby nie robic juz totalnego off topic, to mam tez propozycje dla bioracych udzial w rajdzie po Kieletczyznie, tak sie sklada ze grupa wybierajaca sie do Grecji i Wloch bedzie przejezdzala przez Kielce, moze wspolna woda gdzies na stacji w okolicy :huh: niestety na % musimy poczekac do Stegny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wła?nie o tym z Majonem my?leli?my...

Pomysł BARDZO dobry, je?li tylko będziecie mieli czas...

Marcin ma też taki pomysł, że może by?cie wyruszyli dzień wczesniej i u Nas przenocowali??

Choć s?dzę, ze przy takim zapakowaniu skuterów i takie trasie, to jest to mało realne, ale zaproponować zawsze można...

Co do rajdu, to muszę Wam powiedzieć, ze jest coraz fajniej... Coraz więcej osób i wogóle...

Pozdrowionka, Kuba :huh:

Odnośnik do komentarza

Helołik :D

Pomysł bardzo fajny, jak i termi chyba wszystkim pasuj?cy :huh:

Z tym rajdem dla 50`tek... hmm ja sie chętnie podejme prowadzenia takiej grupki, po tamtejszych okolicach ( po wcze?niejszych uzgodnieniach z organizatorem - pozdro. :D )

Na zlocie podjerzewam wiecej % ogólu to beda pojemno?ć 125ccm> i w gruncie rzeczy nie miało by sensu zeby ludzie maj?cy "pod łapk?" nie mogli mocniej odkręcić manetki.

Co Wy o tym my?licie ??

Pozdrawiam, damles :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...