Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad do Lublina


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin,

podoba mi się Twój plan :) .

Tylko po co to więzienie ? Siedzi tam kto? z naszych? :)

HEJ!

Szanowni PAŃSTWO!

Po lubelskim więzieniu oprowadzi WAS Kustosz Dyplomowany w osobie mojego Te?cia.Proszę tylko potwierdzić czy chcecie wszystkie atrakcje zwi?zane z pobytem na terenie pierdla - od skucia w kajdanki ,przez zamknięcie w celi. przesłuchanie, wyj?cie na spacerniak oraz przyspieszony kurs grypsowania po udan? ucieczkę. :D

A je?li chcecie odwiedzić Knajpę Więzienie to ja serdecznie zapraszam na swoje wło?ci. Tu też można zakuć w kajdanki i mogę Wam pokazać kilka ciekawych eksponatów w tejże knajpce.

Inne propozycje to: Lidl,Biedronka. Zakwaterować możecie sie u mnie - niestety na drugim końcu miasta- Dzielnica Dziesi?ta( Tu jest Więzienie--- prawdziwne).

Dragon wie zapewne gdzie to jest. czy nie ? Dragoniasty co?

A film - Siedemna?cie Mgnień Wiosny

albo -Co słonko widziało? Temat na czasie.

Coby tu jeszcze zaproponować? Botanik może - w poszukiwaniu wiosny.

Pomy?leć muszę co można dołożyć :)

POZDRAWIAM ---- Joa?ka :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    18

  • orzech

    14

  • mak

    12

  • Mamuśka

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Możemy odwiedzic malowniczy Dwór Anna, albo Restaurację Pałacow?, skansen, botanik jeszcze zamkniety !piwko No i oczywiscie oryginaln? starówkę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po lubelskim więzieniu oprowadzi WAS Kustosz Dyplomowany w osobie mojego Te?cia.Proszę tylko potwierdzić czy chcecie wszystkie atrakcje zwi?zane z pobytem na terenie pierdla - od skucia w kajdanki ,przez zamknięcie w celi. przesłuchanie, wyj?cie na spacerniak oraz przyspieszony kurs grypsowania po udan? ucieczkę.  :D

!piwko To może być bardzo interesuj?ca i pouczaj?ca wycieczka :D

Odwołuję to co powiedziałem. !scooter Więzienie, może być. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo, halo....Marcin? Tu ja .... !scooter

Ostateczne ustalenia na pi?tkowym spocie s? następuj?ce:

Ustawka na stacji Orlen w Wesołej (przed Zakrętem) godzina 10.00. Wyjazd 10.15. W Kołbieli doskoczy do nas Kisiel. Jak będzie przebiegała podróż i postoje będzie zależało od Artixa (skrzynki) !piwko . Z chętnych zapisanych wcze?niej nikt nie zrezygnował, doł?czył Michalu <_< . Tak, że będzie nas mała :huh: gromadka !OKK

Odnośnik do komentarza

Halo, halo... Tu Marcin... Halo... Grzegorz????

Mamy już z Joasi? małe ustalenia co do Waszego przyjazdu lecz nie czuję się upoważniony do pisania o tym... :( wszystko w swoim czasie... !scooter

Spotkamy się najprawdopodobniej na placu zamkowym ale o tym będziemy pisać jutro... !OKK

Niestety, ze względu na zdrowie nie przyjadę burgerem... !piwko ale jedn? z atrakcji dla Was będzie Dragon w Smarcie... <_< pamiętajcie o aparatach... :huh:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
  :( ale jedn? z atrakcji dla Was będzie Dragon w Smarcie...  !OKK pamiętajcie o aparatach... :huh:

Już nie mogę się doczekać. !scooter . Do sesji zdjęciowej proponuję michalu na pasażera !piwko

Oj będzie się działo. <_<

Odnośnik do komentarza
ale jedn? z atrakcji dla Was będzie Dragon w Smarcie

hmmm a więc to tak <_< no to jak mi sie uda wyrwać to przybęde swoj? czerwon? żarłoczna czterokołow? padak? !OKK

Odnośnik do komentarza
Halo, halo....Marcin? Tu ja .... !piwko

Ostateczne ustalenia na pi?tkowym spocie s? następuj?ce:

Ustawka na stacji Orlen w Wesołej (przed Zakrętem) godzina 10.00. Wyjazd 10.15. W Kołbieli doskoczy do nas Kisiel. Jak będzie przebiegała podróż i postoje będzie zależało od Artixa (skrzynki)  :huh: . Z chętnych zapisanych wcze?niej nikt nie zrezygnował, doł?czył Michalu  <_< . Tak, że będzie nas mała  :(  gromadka  !OKK

Rozumiem, że jedziemy 17 prosto do celu?

A może taka trasa:

- zbiórka na stacji Shell za rondem za końcu Wału Miedzeszyńskiego,

- wałem dalej prosto, mijamy Otwock, potem skręcamy na Warszawice i Pilawę,

- przecinamy 17 i przez Parysów, Wilchtę, Stoczek Łukowski, Łuków i Radzyń Podlaski (tylko zahaczamy) dojeżdżamy do trasy 19 i stamt?d już prosto na Lublin.

Trasa o jakie? 40km dłuższa, ale za to winkielki i fajne widoki !scooter.

Co Wy na to? Niestety nie mogli?my być na spocie...

Odnośnik do komentarza

Maku.

Gdyby był to normalny dzień tygodnia to odradzał bym za wszelk? cenę ale Wy będziecie jechać w niedzielę więc nie będzie dużo ciężarówek a w zwi?zku z tym podróż może być faktycznie przyjemna... w końcu jedziecie na przejażdżkę...

Odnośnik do komentarza

JA|NIE SZANOWNE GRONO BURGMANIAKÓW PŁCI OBOJGA!

Powaleni wiadomo?ci? o Waszym przybyciu do Koziego Grodu w najbliższ? niedzielę

czyli 13 kwietnia 2008r. pragniemy poinformować co następuje:

1. Trasa dojazdu to Wasza sprawa ( chociaż to mamy z głowy )

2. Powitanie Grupy przyjezdnej na jedno?ladach odbędzie się na PLACU ZAMKOWYM

( okolice schodów ). W programie czę?ci oficjalnej między innymi:

ronia( u?ciski grabki),klapa( misiaczki ) ,buzia ( pocałunki powitalne),gozdzik.

3.Po ceremonii przejedziemy ulicami Lublina w radosnym korowodzie nad Zalew Zemborzycki - D?browa czyli Nasze lubelskie morze- namiastkę !scooter wstępuj?c po drodze na TOR LUBLIN, na którym ?cigać się będ? i szlifować swoje umiejętno?ci przybysze z WARSZAWY i innych miast POLSKI( Kurcze tę imprezę również nawiedzić muszę

ok.10.00 bo zaklepywałam im termin i kultura nakazuje przybyć).

4. Po odpoczynku i zwiedzeniu terenów zalanych wod? ( czas do uzgodnienia)

przejedziemy t? sam? drog? tylko w stronę przeciwn? na moje ranczo- skromne ale

własne mieszcz?ce się na trasie powrotu w celu uskutecznienia poczęstunku czyli

GRILLA w małym ogródku ( czas grillowania wspólnego również zależy od wszystkich).

5. Po wyczerpaniu się czasu przeznaczonego na wizytę w Lublinie przejdziemy do EPILOGU czyli pożegnania i pomachamy sobie ( wcze?niej inne czynno?ci pożegnalne

jak łzy ,przytulania,poklepywania po ramieniu etc.) PAPAPA! i rozjedziemy się do swoich domów.

W czasie pobytu przewidziane s? nieujawniane przez Nas do końca atrakcje.

Ale cicho! SZA! Wszystko w swoim czasie.

UWAGA!

Jedynym elementem,który może uniemożliwić imprezę jest DESZCZ,GRAD albo inne niesprzyjaj?ce warunki pogodowe. Niestety wpływu na to nie mamy.

Mam nadzieję,że pogoda dopisze

!scooter !scooter !scooter .Uwagi ,inne propozycje mile widziane ( dzi? w godz.14.00-14.15).

POZDRAWIAM---- Joa?ka !jump !jump :)

Program wizyty uzgodniony z TUBYLCAMI. :)

Odnośnik do komentarza
Maku.

Gdyby był to normalny dzień tygodnia to odradzał bym za wszelk? cenę ale Wy będziecie jechać w niedzielę więc nie będzie dużo ciężarówek a w zwi?zku z tym podróż może być faktycznie przyjemna... w końcu jedziecie na przejażdżkę...

Zapewne masz rację i nie upieram się przy swojej propozycji !jump. Po prostu zawsze wolę jechać pobocznymi drogami niż krajowymi, prostymi przelotówkami. Szczególnie na przejażdżkę! !jump

Tak czy siak szykuje się wspaniała niedziela i z niecierpliwo?ci? czekamy jutra! :)

Odnośnik do komentarza
Je?li nie będzie padało to postaram się zjawić... w końcu Lublin tylko 100 km od Radomia :)

PRZYBYWAJ!

Dzisiaj go?ci u nas Twój Ziomek niezwi?zany z moto ale napalony na nie jak szczerbaty na suchary---Artur z Radomia z famili?.Możesz z Nim samochodem przyjechać i zostać u Nas do jutra.Co?

POZDRAWIAM ---- Joa?ka !scooter

Ja tam się boję tej wizyty !scooter Co? na uspokojenie i będzie ok !scooter PRZYBYWAJCIE !scooter

Już się trzęsę ze strachu a za oknem leje. Normalnie !jump zaraz się ZDENERWERWERUJĘ :) .Niech się wyleje dzisiaj a jutro ani korpelki.

Taniec zaklinaj?cy pogodę !jump ---- i insze obrzędy już zaczynam.

Joa?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Joa?ka, Dragon i inni........

program imponuj?cy !jump i ten grill w ogródku !scooter . Zapowiada się super pobyt na ziemi lubelskiej. Mam nadzieję, że pogada się poprawi i przestanie padać :D . Godzina 15, leje i wieje !jump

Odno?nie propozycji Maka, proponuję decyzję o wyborze trasy odłożyć do jutra. Miejsce ustawki niech pozostanie takie, jakie ustalili?my we Młynie. WESOŁA TRAKT BRZESKI ORLEN PRZED ZAKRĘTEM . Zmiana może doprowadzić do niepotrzebnego zamieszania.

2 tygodnie temu zmienili?my godzinę zbiórki wcze?niej ustalonej na spocie i zjawiły się 2 grupy na :) !scooter w różnym czasie.

Edit: Oczywi?cie godzina 10, ja postaram się dojechać trochę wcze?niej.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie...

Udało nam się znaleĽć sponsora...

Karczek, kiełbasa i dla go?ci z innego zak?tka Polski pstr?g (+cytrynka)już s?... do tego jaka? przyprawa grillowa...

Ketchup, musztarda będ? w gotowo?ci aby zaostrzyć apetyt...

Pepsi Cola, woda gaz i niegaz będ? przydatne po musztardzie...

Kawa (rozpuszczalna) wraz ze ?mietank? na pocz?tek i na koniec...

Wszystkim tym będziemy się delektować w chińskich naczyniach... jednorazowych...

Tak jak napisała Joasia, spotykamy się na Placu Zamkowym...

Gdyby?cie mieli problem gdzie zaparkować na Placu Zamkowym to podpowiadam... obok Smarta!! !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Normalnie, nie wiem co napisać !happybth , zatkało mnie. !happybth Byłem przygotowany na serdeczne przyjęcie :P , ale aż tak !piwko :o . Już planuję następny wypad do Lublina ;) S? chętni ??? :D:):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zapowiada się fantastyczna niedziela, nawet pogoda zgodnie z ostani? wróżb? ma być w sam raz czyli sucho, słonecznie i 14 stopni !happybth

Odnośnik do komentarza
PRZYBYWAJ!

Dzisiaj go?ci u nas Twój Ziomek niezwi?zany z moto ale napalony na nie jak szczerbaty na suchary---Artur z Radomia z famili?.Możesz z Nim samochodem przyjechać i zostać u Nas do jutra.Co?

             

Za póĽno tu zajrzałem !happybth

Jutro koło 11:30 - 12:00 powinienem być na miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
czytam czytam i sie zastanawiam jaka przelotowa planujecie bo aQuilka stwierdziła ze boi sie z wami jechać wiec jak będzie spokojnie to może i my by?my sie przejechali ;)

Nie wierze, żeby aQuila tak powiedziała :D Dla niej 170 i tiry to normalka :o

Mam nadzieję, że Orzech będzie prowadził i prędko?ć dopasuje tak, żeby wszyscy byli zadowoleni !piwko . Chociaż nie wiem jak będzie po jego ostatniej wycieczce z Pilotem !happybth do Amsterdamu. :)

Dacie radę !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...