Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypad do Lublina


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    18

  • orzech

    14

  • mak

    12

  • Mamuśka

    6

Top użytkownicy w tym temacie

mi najbardzie odpowiada jednak ten 26. 27 tak nie do końca. Nadal pobieram nauki (ku...a to już 24 lata :lol: ) i oba wekendy mam zjazd, a sobota lajtowa można olać, niedziela niestety nie :lol: chyba że godzina podpasi bo se okienko zorganizuje :lol:

Odnośnik do komentarza

Co s?dzicie o 26 ewentualnie 27 kwietnia?

Może dajmy trochę czasu Dragonowi na kurację. !w00t

Na pewno czas dla Dragona na nabranie zdrowia jest potrzebny !OK , a do 12.04, pogoda może się nie wyklarować <_<

Dlatego termin 26 o godzinie 11.00 jest doby, ponieważ córę na wycieczkę muszę odprowadzić, lub 27, a to już od rana !V może być to nawet o wschodzie słońca !V

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei najchętniej pojechałbym 12. Do założenia czekaj? nowe opony, sprzęgło i wariator - już nie mogę się doczekać "instalacji" !w00t. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebym przejechał się do Lublina dwa razy <_< !V

Odnośnik do komentarza

Koleżanki, koledzy, znajomi i nieprzyjaciele...

W pierwszych słowach mojego posta chciałbym napisać Wam, że rad jestem z planu Waszych odwiedzin najpiękniejszego miasta w Polsce - Lublina:P ...

W drugich słowach muszę jednka Wam napisać, że po 23 będę niedostępny...

Piszę o tym wcze?niej bo nie chciał bym aby kto? poczył się urażony moj? nieobecno?ci?... Nie oznacza to również, że macie przekładać datę wizyty w Lublinie... Poprostu piszę o tym bo tak wypada...

Na swoj? "obronę" mam to, że zdrowie moje w chwili obecnej jest takie jest... jestem już na chodzie ale bywało lepiej... Chc?c przerwać passę chorobow? wyjeżdżam do sanatorium... Będę się byczył !w00t dwa tygodnie w Wi?le i nabierał tam sił... <_<

Jeżeli dacie radę być przed 24 to będę... jeżeli nie to ja Was "nawiedzę" !V ...

Odnośnik do komentarza
Markiz... nie rób mi tego... ja mam tam odpoczywać i zdrowieć... !w00t

Boisz się, że w naszym towarzystwie nie będzie warunków do poprawy kondycji? :lol:

Z tego co wiem to nie ma tam oddziału odtruwania... !OK !V a kondycję i zdrowie to ja muszę mieć na Burgmanię... !V co by M@rkiz mi nie stukał... <_<

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że nie jest to takie proste !w00t . Lublin i tak trzeba odwiedzić, bo Joa?ka mi !V :lol:

Jak pojedziemy 26-go, to z racji nieobecno?ci Dragona trzeba będzie organizować jeszcze jeden wypad do Wisły :lol::D

Prognozy pogody na sobotę 12-go s? marne, ma padać <_<. Ale nie musz? się sprawdzić. Prawda Marcin ? !OK !V

Proponuję przymiarkę na niedzielę 13. Proszę o potwierdzenie chęci uczestnictwa. Przy małej ilo?ci chętnych, wypad do Lublina przełożymy na maj. Ostateczna decyzja zapadnie na pi?tkowym spotkaniu.

Plan wycieczki:

-wyjazd z Warszawy godz. 10-11 (może być wcze?niej ;) )

-miłe grupowe skuterowanie ok. 2-3 godzin

-przyjazd do Lublina (za miejsce spotkania odpowiedzialna Joa?ka whist )

-u?ciski i kawka ok. 1 godz.

-zwiedzanie Starówki, lub inne propozycje ok. 1-2 godzin ( odpowiedzialny Dragon )

-ewentualny posiłek ok. godz. 17 (miejsce wskazane przez tubylców)

-wyjazd do Warszawy 18-19

Może być ?????

Jad?:

- worlan

- orzech

- Mamu?ka i Emiksik

- Arecki

- Artix i Gosia

- Szuwarek i Meduza

- Kisiel

- Więcek (nie może jechać)

- Mak i Makówka

- smok.wawelski (będzie w Lublinie)

- michalu

Odnośnik do komentarza
He, he, he.... to co ... jedziemy Koleżanki, koledzy, znajomi i nieprzyjaciele... do Wisły ?

!NOT

Markiz... nie rób mi tego... ja mam tam odpoczywać i zdrowieć... !sciana

Dragon,nie pękaj tylko na nabranie sił przyjeżdżaj do mojej miejscowo?ci !TAZ

Wszelkich Sanatoryji u nas dostatek !OK

Tutaj nie dotr?,za daleko <_<:lol::lol:

Odnośnik do komentarza

My też chętni. Chyba że pogoda się sp... będzie paskudna albo nie uda nam się sprzedać dziecka. Prosimy o dopisanie na listę.

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A niech to Grze?... Ale zadałe? termin... W ten weekend (12/13) będę w Poznaniu ?więtował z P.E.S - em.... Szkoda.

Marek,

tak wyszło.!TAZ

Zdecydowały głosy większo?ci !NOT , czyli demokratycznie było !sciana

Mam nadzieję, że nie raz, spotkamy się w tym sezonie.

Serdeczne pozdrowienia dla PESu składam za Twoim po?rednictwem. !OK

PS

Grupa wyjazdowa ro?nie w siłę, ale widzę jakie? braki . <_<:lol:

Odnośnik do komentarza
-zwiedzanie Starówki, lub inne propozycje ok. 1-2 godzin ( odpowiedzialny Dragon )

Wiecie co... to mi się podoba... zarz?dził i już...

OK.

Co do innych propozycji zamiast Starówki mam ich pełny wachlarz:

1. zwiedzanie Leclerca...

2. zwiedzanie Reala

3. zwiedzanie Obi

4. zwiedzanie Tesco

5. zwiedzanie Makro Cash and Carry

6. zwiedzanie lubelskiego więzienia...

Gdy już nam nogi wejd? w d...pę zabieram Was wszystkich do kina na Bolka i Lolka...

Podoba się Wam?

Odnośnik do komentarza
Marcin,

podoba mi się Twój plan !NOT .

Tylko po co to więzienie ? Siedzi tam kto? z naszych? :)

Grzesiu,a może to więzienie to nasze Pacanowo, jak z Koziołka Matołka !OK

Chodzić po tych wszystkich atrakcjach zaproponowanych przez Dragona to tak jak by bł?kać sie po całym ?wieci !sciana !TAZ

A film w kinie to pomyłka w tytule, zamiast na Bolka i Lolka Dragon zabierze nas na Koziołka Matołka.

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja mam tylko jedno ale, po drodze mam 3 kesze i w Lublinie 4 :D wyjazd bez skrzynek jest wyjazdem straconym :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja będę akurat w weekend w Lublinie (niestety samochodem) - chętnie się doł?cze do zwiedzania :).

PS. Więzienie to akurat knajpa na ul. Narutowicza...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...