Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosenne spotkanie.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    19

  • upiór

    12

  • michu

    9

  • Mareczek

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witajcie Pomorzanie i Kujawiacy :D Fajnie było spotkać się i trochę oderwać od codzienno?ci. dziękuję wszystkim za przybycie , tym znanym już osobi?cie i nowo poznanym koleżankom i kolegom !OKK Bobas - pełen szacun. a co do minionej nocy - dopiero niedawno się rozgrzałem !guns !YES Pleban i Abach - sorki , ale nie miałem sił na wycieczkę , jak ja kocham jezdzić :lol: , to dzi? wymiękłem :lol: w drodze do domu oczy mi się zamykały !placz

3majcie się wszyscy - do zobaczenia mam nadzieję na Burgmanii , a i prędzej zapewne też z niektórymi.

P.S. Adam - u mnie spalanie wyszło dosłownie tak samo !OKK

P.S. 2 Andrzej - please t? jedn? fotkę mógłby? usun?ć ? :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam! !YES

Już dzisiaj doszedłem do siebie, rozgrzany – wyspany !yawn oraz szczę?liwy. !TAZ

Bobas Wielkie dzięki za zorganizowanie spotkania !OK oraz dzięki wszystkim którzy przybyli na Wiosenne spotkanie z regionu Pomorskiego i Kujawsko- Pomorskiego miło było Was poznać w realu a nie tylko wirtualnie, pogadać no i małe co nieco spożyć. !piwko

PS.1) Jeszcze nigdy nie byłem tak Ľle przygotowany do wyjazdu na Zlot-Spotkanie nie zabrałem ?piwora ani grzejnika ( mam nauczkę na przyszło?ć)

PS.2) Przyjazd na spotkanie Klubu skuterowego samochodem to tak jak napisał

Abach < Na spotkanie skuterowe samochodami? Siara >

Nie ja będę się tłumaczył może kto? inny – wyja?ni. ;)

Odnośnik do komentarza

Jednego jestem pewien:

wszyscy Ci, którzy przeżyli t? paskudnie lodowat? noc to prawdziwi twardziele.

Tylko Upiór spał w kasku :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Impreza była super :lol: . Dzięki Bobas za zorganizowanie spotkanka , miło było poznać chociasz czę?ć ludzi z naszego maxigrona. Nareszcie głowa przestała boleć :lol:

Do szybkiego zobaczenia w tak miłym gronie :lol:

Odnośnik do komentarza

Trzeba to powtórzyć, chętnie odwiedzę jeszcze raz te piękne tereny.... Ale skoro tak narzekacie na zimno, proponuję powtórke w jakim? cieplejszym terminie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam . Impreza była przednia , nie wiem dlaczego wszyscy narzekali na zimno w nocy mnie było ciepło i mojej pani też .Żal tylko że nie przejechali?my się po okolicy i zabrakło sił na jazdę do Fojutowa

Dzięki wszystkim za mile spędzony czas i do zobaczyska

whist

Odnośnik do komentarza

Zaczne od Bobasa a kto jechał konno w nocy Twoje bry pry czy jako? tak whist zimno Ci było :lol: , w czapejce cały dzień whist:P . Abach jestem za ,ja dotarłem ostatni a spotkanie na całego !piwko . Szkoda było niedzieli po fotkach widze że czas zleciał Wam miło szkoda że niebyło sił !NOT , ale co ma wisieć nie utonie . Panie Panowie nakręcamy temat Rudzkiego w połowie maja ;) , Bobas do dzieła . Może inne propozycje odno?nie daty . Mareczek zajedzie przygotowany :P , będzie okazja na whist a w niedziele wycieczka , tym razem pojade , tereny zazdroszcze Wam !tut . Tak po cichu a ostatnia sobota kwietnia :lol: Maxi !tut ustalać i pisać . Czas płynie jak Brda w Ruckim .

Odnośnik do komentarza

My?lę, że temacik jest do nagrania. Ze swojej strony proponuję Swornegacie. Jest to trasa Brusy i lec?c do drogi bytowskiej. Michu doskonale zna te tereny. Jest tam super ładnie. Domki niestety na podobnym poziomie jak w Rudzkim Mo?cie.

Chętnie zorganizuję spotkanie. Wykorzystam przy okazji koszulki, które miałem przygotowane na zlot w Rudzkim. Kole? niestety nie zd?żył mi ich powyszywać. !tut

Pozdro.

Bobas

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS.2) Przyjazd  na spotkanie Klubu skuterowego samochodem to tak jak napisał

Abach  < Na spotkanie skuterowe samochodami?  Siara   >

Nie ja będę się tłumaczył może kto? inny – wyja?ni.  !OK

:unsure: Gdyby nie ten samochód to Ty by? w nocy chłopaku zamarzł, albo jakiego zapalenia płucek za darmo dostał !w00t

A na nastepne spotkanie faktycznie przygotuj się !V

Dzięki wszystkim za miłe spotkanko, działo się oj działo się.........

Niedzielna wycieczka <_< a w tunelu nawet nie miałam klaustrofobii !V , a rybek i tak nie widziałam.

Do następnego.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Trzeba to powtórzyć, chętnie odwiedzę jeszcze raz te piękne tereny.... Ale skoro tak narzekacie na zimno, proponuję powtórke w jakim? cieplejszym terminie !OK

Polecam, trochę się kręciłem na 2oo bez napędu !sciana po tym terenie latem 2007.

Było ciepło, miło i maszyna (czę?ciowo na fotce) nie wymagała lania paliwa. :)

fojutowo.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie koleżanki i koledzy.Wła?nie wróciłem z podróży,która była owocna i postanowiłem się przywitać z wami wszystkimi :D Nie rozumiem dlaczego było wam zimno,ja mam kochane ciałko :D które grzało mnie cał? noc.Wysłałem zdjęcia do Michała(michu) by umie?cił je na stronie bo ja nie posiadam takiego talentu,ale w innych !piwko jestem całkiem niezły.Co my?licie o spotkaniu się w Stegnie?Mogę rozejrzec się cenowo,ale musiałbym wiedzieć ilu jest chętnych na ten wypad.Termin spotkania do ustalenia,ale podejrzewam,że będzie to ?rodek maja.

Podam wam adres o?rodka ,o którym my?lę: www.krakus.mierzeja.pl

I oczywi?cie jeszcze raz dziękuje wam wszystkim za mile spędzony czas i cieszę się ,że mogłem was poznać :D

Odnośnik do komentarza

Tomek ja jestem za . Tylko tak mysle , połowa maja a Burgmania jest pierwsza sobota czerwca to może wcze?niej tak my?le :D . Tak się potoczyło spotkanie że na temat burgmani nie pogadali?my :D . Poza regionalnym spotkaniem spotkamy się jeszcze , nagram robsona i zajedziemy do Bobasa , moze naprawi x9 bo widziałe? jaki chodził zły , szkoda mi było chłopaka !scooter . Poczekamy na innych co napisz? . Ustalimy termin i do Bobasa jedziesz z nami . Pojedziemy rano to zajedziemy do Sycowej . Szkoda że jechałe? do Berlina pojechali by?my z chłopakami do Sycowej wyszło żle wstali rano zajechali a my :D !piwko !scooter . Pogadam z Robsonem i dam Ci znać cze?ć .

Odnośnik do komentarza

Ja my?lę, że do Burgmanii lepiej byłoby spotkać się w niedzielę rano i skoczyć na jaki? wypadzik. U mnie z noclegiem będzie ciężko, bo mam teraz sporo pracy i wyjazd na noc w czasie weekendu może spowodować wojnę w rodzinie :D

A na Burgmanii ......... :D:D To już przecież niebawem.

Dzi? zawiozłem nowy moduł do elektryka. Mam nadzieję, że tym razem odpali. W przeciwnym przypadku popełniam samobójstwo !piwko

Upiór, Tomas,Robson, chyba już czas na przelew za Burgmanię i zaklepanie noclegów.

Pozdro.

Bobas

Odnośnik do komentarza

Tomek ja oczywi?cie też jestem za wypadzikiem .Podobnie jak ty ja też nie zmarzłem , wiadomo -ciałko grzeje :lol: . Czekam z niecierpliwo?ci? na fotki .Pozdrawiam wszystkich !piwko

Odnośnik do komentarza
file:///C:/Documents%20and%20Settings/michu/Moje%20dokumenty/Eksportowanie%20HTML%20programu%20Picasa/Rudzki%20Most/index.html

Może co? bliżej?!?!?! :) !jump !jump

Odnośnik do komentarza

Witam . Normalnie szkoda że nie byłem od pocz?tku !scooter . Fotki dobre wspaniała sprawa !scooter . Normalnie mnie nosi , kiedy nastepne spotkanie !scooter :):) . Szkoda że siadła bateria , następne fotki byłyby o niebo lepsze !jump !kisss . Kochani POGODA !jump !scooter .

Odnośnik do komentarza

Witam . Michu szkoda fotek , ale było by co wspominac . Planowałem dzisiaj maly wypad ale padł mi kręgoslup , szlak by to trafił !TAZ !scooter . Pogoda to fakt była a raczej jeszcze jest wspaniala . Takich niedziel tylko życzyć wszystkim maxi . My?le że do 27 forma powruci !OKK . W niedziele 27 jedziemy do bobasa a morze i dalej , jedziecie z nami ,to taka wstępna propozycia .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...