Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosenne spotkanie.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

robi się już wiosna

Wracaj?c do naszego spotkania w Rudzkim Mo?cie chcę zaproponować 5- 6 kwietnia ( z soboty na niedzielę ). Koszt samego noclegu to 25 zł od osoby. Domki s? 4 i 5 osobowe.

Ognisko możemy zrobić we własnym zakresie. Tak jak już kiedy? pisałem mogę załatwić go?cia, który w nocy popilnuje nasze cacka To dodatkowe koszty, ale my?lę, że warto. |niadanko możemy zrobić też we własnym zakresie w domkach lub zjemy w restauracji na miejscu.

Listę chętnych chcę zamkn?ć 25 marca.

Pozdrawiam.

Bobas

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    19

  • upiór

    12

  • michu

    9

  • Mareczek

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Panowje , pogoda narazie mało ciekawa bylem, widziałem całosć położona fantastycznie :) . Domki maj? swoje pjecyki chyba na pr?d, bobas co? wspominał . Knajpka bardzo elegancka !OK , ale ponocy morze być nie wesoło . Robson wje oco chodzi i tak CI nie odpuszcze nasze objecane <_<:lol: . Brakuje nam tylko troszeczke pogody . Ale jak to bywa szamani do pracy . Tomek fotograf :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich z pomorza i kujaw ;) jak już pewnie wiecie , organizujemy weekendowe spotkanie 5-6 kwietnia w Rudzkim Mo?cie , taki spontan bez zobowi?zań ;)

Bobas z Upiorem byli na zwiadach w o?rodku - warunki całkiem przyzwoite.

Zapraszam w imieniu kolegów i swoim wszystkich chętnych - zgłaszajcie się w miarę możliwo?ci , żeby Bobas wiedział ile miejsc orientacyjne ma zarezerwować .

Pozdrawiam i zobaczenia :lol:

Odnośnik do komentarza

Bobas z Upiorem byli na zwiadach w o?rodku - warunki całkiem przyzwoite.

Skoro sprawdzili?cie i jest wszystko O.K. :lol: to proszę o dopisanie mnie do listy

„Wiosennego spotkania” w Rudzkim Mo?cie. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A jakie? atrakcyjne niewiasty zabieracie? rolleyes.gif

Bez skojarzeń wink.gif To pytanie techniczne wink.gif tongue.gif laugh.gif

Ja będę solo , nie wiem jak koledzy

!NOT niewiasty je?li maj? ochotę zapraszamy również , chyba że wolicie tylko męskie towarzystwo !YES :lol:

Odnośnik do komentarza

Mili koledzy!

Mam pytanie,czy wyjazdu nie moznaby przelozyc na 12,13.04?

Bardzo chetnie bym przyjechal ale termin wybitnie mi nie pasuje.I pogoda powinna byc lepsza :lol:

Stawiam !YES za pozytywne rozpatzenie prosby.

Pidzam.

Odnośnik do komentarza

Stawiam :angry: za pozytywne rozpatzenie prosby.

Piotr jeżeli stawiasz !w00t wszystkim to mógłbym wstawić się w Twojej sprawie !happybth

Odnośnik do komentarza

Panowie,

niektórzy z naszych kolegów wzięli urlop na ten dzień i dlatego trudno byłoby przesun?ć spotkanko.

Odnośnik do komentarza

Cze?ć Chłopaki,

przed momentem gadałem z wła?cicielem o?rodka.

Temat jest klepnięty. Jakby było chłodno to w domkach będ? grzejniki olejowe. W domkach jest też po?ciel. Przypominam, że na miejscu jest też sklepik spożywczy.

Jestem pewien, że wiosna będzie już cał? par?. !scooter

Pozdro.

Bobas

Odnośnik do komentarza

No to wrzucam listę uczestników naszego spotkania w Rudzkim Mo?cie 5-6 kwietnia:

1. Upiór !happybth

2. Tomekgdz !scooter

3. Robson :D

4. Mareczek !scooter

5. Bobas !scooter

6. Lech plus Spinka jako plecaczek !scooter

7. Michu plus plecaczek !scooter

8. Fundi 600 plus plecaczek !scooter

Razem będzie nas 11 osób. Fajosko !!!

Ja w najgorszym wypadku przyjadę samochodem, bo do dzi? nie znalazłem mocnego na naprawę elektroniki w mojej X9- tce.

Pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Proszę o dopisanie do listy uczestników spotkania !scooter kolegi LECH-a !happybth

Powoli nam się ekipa powiększa :D

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego z okazji |wi?t Wielkanocnych dla Kujaw i Pomorza przesyłaj? za?nieżone Chojnice !TAZ

No to trzymajmy tylko kciuki za wiosenn? pogodę !YES

Doł?czy do nas prawdopodobnie Michu z Bydgoszczy z koleg?. Chłopaki maj? przyjechać na dwóch maszynach plus plecaczki. Super !!!! Czekam tylko na ich wpis na naszym Forum.

Modlę się o rychł? ?mierć zimy <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie :lol: Co do pogody - mam przekonanie granicz?ce z pewno?ci? , że będzie ok., podobno zima ma juz nie wrócić !piwko grono nam się powiększa , oby tak dalej.

do zobaczenia w Rudzkim Mo?cie :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...