Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosenne spotkanie.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich i każdego z osobna . Za słowami mojego drogego ziomka ROBSONA :P powiem pa pa spadaj a fe i nie wracaj . A teraz panowie przytocze sprawe o zgrozo jaka dzi?iaj mnie spotkała . W internecie nagrałem rękawiczki , dotarły po trzech tygodniach i co dwie prawe , to normalnie grożi zawałem . Ale na 5 kwietnia nie będ? przydatne , mam nadzieje . Ważne żeby nie padalo . !YES !NOT . Jak pogoda dopisze to spotkanko całkiem calkiem . :(:P Morze odwrotnie :P !w00t . A dojechać to co !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    19

  • upiór

    12

  • michu

    9

  • Mareczek

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Będzie nas razem 10 osób. Super !!!!!

Niech żałuj? tylko ci, którzy nie zdecydowali się na Wiosenne spotkanko.

W poniedziałek zaklepuję miejsca w o?rodku.

Czy bierzemy go?cia do pilnowania motorków w nocy ?

Kto jest za???

Pozdrowionka.

Bobas :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam . Taki poranek jaki jest ma byc za tydzień !walkm i kropka . W moim mie?cie jest teraz osiem stopni ,a jest godzina 9,15 mam cich? nadzieje na 15 po godzinie 12 . A teras pakuje na rekiny , a raczej na małe rybcie . miłej niedzieli . !TAZ .Do spotkańia zostało tylko 5 dni . :lol:

Odnośnik do komentarza

Pogoda dzi? ( poniedziałek ) też rewelacja :D

Nawi?zuj?c do naszego zlotu w Rudzkim Mo?cie proponuję zjechać się w sobotę o godz. 13-stej. Ja będę już ok. 12-stej na miejscu.

Pozdrowionka.

Bobas

;):huh::huh:;);););):)

Odnośnik do komentarza

Życzę szerokiej drogi i miłej zabawy. :lol:

Chętnie bym pojechał z Wami, ale akurat w tym terminie mamy rozpoczęcie sezonu w 3mie?cie.

Odnośnik do komentarza

Abach,

szkoda, że nie będzie Ciebie z nami.

Rozmawiałem z Upiorem i chcemy już na miejscu zaproponować wszystkim niedzielny wyjazd do miejscowo?ci, w której organizujecie zlot Burgmanii.

Może wtedy się zobaczymy, co ? :lol:

Odnośnik do komentarza

Siedziałem dzi? cały dzień z elektrykiem i moj? X9- tk?.

Poszedł moduł zapłonowy. Niektórzy nazywaj? go komputerem. Jest już zamówiony nowy. Mam nadzieję, że dostanę go do pi?tku.

Jak nie to przyjadę w kasku i rękawicach samochodem. :lol:

Odnośnik do komentarza

Cze?ć Chłopaki,

pogoda padła na pysk. Dzwonił do mnie dzi? wła?ciciel o?rodka. Musimy do jutra zdeklarować się, czy na pewno przyjeżdżamy. Zaproponował przesnięcie naszego spotkania na przyszły tydzień. Jakby miał padać deszcz to padaka chyba,co ? Co o tym my?licie ? Czy osoby, które, np. brały urlop mog? przesun?ć woln? sobotę na przyszły weekend ?

Musimy okre?lic sie do jutra.

Pozdrowionka.

Bobas

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest to obojętne, dostosuje się do większo?ci.Za tydzień zapewne była by większa ilo?ć klubowiczy Burgmani z 3miasta.Jeżeli będzie pogoda ładna przyjadę !V a jeżeli będzie padało to przyjadę ?miesznym autkiem. !scooter

Odnośnik do komentarza

Nie żeby Wam dezorganizować plany bo może Was to nie interesuje, ale w niedzielę 13-tego x. Ma?lak organizuje w Sobowidzu ?więcenie motocykli i rozpoczęcie sezonu.

Informacja już była podana ale tak dla przypomnienia jest tu.

Odnośnik do komentarza

Witam panowie . Wła?nie zakończyłem rozmowe z bobasem , sobota jak najbardziej za . Napisze tak szanowni maxi !V każdy ma plany a pogoda ma byc jako taka . Kolega robson jest na tak . A wjeczorem ustalimy co dalej . Kolega pleban przypomniał o ?więceniu , ja jak najbardziej za !scooter niewjem tylko jak koledzy . !kisss . Tak na margine?ie bzykam jutro do 3miasta ale na 4oo z rodzink? .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sobotę ma być nie najgorzej , tylko chłodniej , może popadać ale niekoniecznie - tak prognozuj? na nadchodz?cy weekend !V mam zamiar stawić się w sobotę w Rudzkim, chyba że nie będzie wielu chętnych ...

Odnośnik do komentarza

Witam całe grono zakręconych ;) . Wła?nie odbyła się rozmowa z bobasem kazał ogłosic , spotkanie w ruckim moscie w sobote !happybth czasu lokalnego o godzinie 13 do 15 czas zjazdu . Kto czym morze kto naczym morze , chodzi tylko o dobr? zabawe ispotkanie i rozmowe na tematy !happybth zakrapiane !tut . A normalnie na pogode to !tut !tut ale nie powinno byc tak zle . Dozobaczenia !OKK .

Odnośnik do komentarza

No to spotykamy się w Rudzkim Mo?cie koło Tucholi. Domki s? za restauracj? Pod Jeleniem, która znajduje się przy drodze. Ja będę już grzał dla Was miejsca już od ok. 12-stej.

Przykro mi, ale przyjeżdżam autem, bo Piaggio nie dałem rady naprawić.

Ma być jutro niezła pogoda ;)

Panie oraz Panowie,

do juterka :D

Odnośnik do komentarza

Dzi? wstali?my wcze?nie, jak na niedzielę (pozdrawiam Kasiu :) ) i wybrali?my się do Rudzkiego Mostu na wizytację po sobotniej imprezie :( i z nadziej? na zaplanowan? wycieczkę w stronę Sycowej Huty :lol:

Niestety plany, planami, ale sił brakło :P I nie było chętnych na kaszubski objazd. :rolleyes:

Szkoda, bo pogoda była przednia. Nie za ciepło, nie za zimno i sucho.

Bardzo miło było poznać nowych Burgmaniaków i spotkać się ze starymi :) Robson :rolleyes: trochę kaemów juz nakręcili?my :(

Dziekuję Plebanii, Lechowi i Spince za super wycieczkę na rozpoczęcie sezonu.

Zrobiłem ok 300 km, spalanie 3,79 l/100 km :P W życiu nie miałem takiego wyniku :lol: Jazda w grupie jest ekonomiczna ;)

Odnośnik do komentarza

To ja jako pierwszy . Abach spotkanie wypadło na 5 + ,pogoda nawat dopisała ognisko i tym podobne sprawy wypadły ok , tylko noc dała nam do wiwatu , zapytaj Mareczka . My?lę że to jest taka burgmani tradycja , rano :lol::D . Pragnę w imieniu własnym i całego grona podziękować Mareczkowi za porady techniczne i poranne spacery Leszkowi i Spince za toważystwo Bobasowi za wkłat organizacyjny oraz wszystkim bior?cym udział , oby nie ostatni raz . Ciekawy jestem fotek :lol::lol: , ja to widze .

Odnośnik do komentarza

Tak było, tak było. Wizytacja "nowicjatu" !guns przeprowadzona. !placz

Wpadli?my na ?niadanie i kawę poznać się z nowymi kolegami. Przy okazji zobaczyli?my piękne tereny.

Dziękujemy za wspóln? udan? niedzieln? wycieczkę.

Abach- nasze spalanie 5,7 l/100 km. Też nigdy takiego nie miałem :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję wszystkim za przybycie na nasze spotkanie.

Cieszę się, że mogłem Was poznać osobi?cie.

Trochę w nocy było zimno, ale wszyscy żyj? :lol:

Mareczek sobie ?wietnie radził i poszedł lulu do swojego cabrioleta !guns

Abach, Pleban fajnie, że wpadli?cie. Szkoda, że nie było sił na przejażdżkę razem z Wami.

A głowa to mnie boli jak cholera po wczorajszym :lol: !placz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...