Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Maxi Skuterów "BURGMANIA 2008"


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Abach

    37

  • dr.big

    12

  • Pleban

    7

  • orzech

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Cze?ć Abach.Tak z czystej ciekawo?ci,czemu niektórzy s? zapisani na czerwono !scooter

SLD !happybth

I podpadziochy !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cze?ć Adam !happybth Moje plany w zwi?zku z Burgmani? uległy zmianie , a mianowicie na 100% przyjeżdżam w czwartek z Darem , Karolin? i Jordanem , oraz zostaję do niedzieli !happybth , mimo wcze?niejszej niepewno?ci co do czasu pobytu. Tak więc proszę o dopisanie mnie do studia 406 w pawilonie 4 , w miejsce Tomiego .

P.S . Już nie będzie " na krzywy ryj "

P.S. 2 - Bigu - nie stresuj się !scooter

Odnośnik do komentarza

...

Wyobrażam sobie, że je?li w o?rodku nie znajdzie się miejscówka, to gdzie? w okolicy jest jaki? konkurencyjny o?rodek, gdzie przyjm? przybłędę.

Wyobrażam sobie, że na zlocie miejsce dla mojej maszyny i dla mnie też się znajdzie. Najwyżej bez czapki, koszulki itp. Co prawda nic nie rezerwowałem i nie wpłacałem, ale należno?ci chętnie pokryję na miejscu i to drobnymi - nie będzie problemu z wydawaniem reszty :-)

Jak się wyrobię z rejestrajc? dwókółki to mogę przyjechać, nie?

Witam!

Podobnie jak kolega kmodzele . Na forum zarejestrowałem się po deadline.

Chcę przyjechać z "plecaczkiem" na zlot. Nocleg mam zapewniony u kumpla ok. 35 km od Sycowej Huty.

Opłatę zlotow? x2 zapłacę na miejscu. Czy będ? jakie? problemy?

Nie liczę na czapeczkę, koszulkę i identyfikator (ten akurat mogę wyrzeĽbić samodzielnie, mam swoje sposoby !happybth ). Czy zostanę potraktowany normalnie, czy jako intruz? Nie wiem, dlatego pytam. !happybth

Odnośnik do komentarza

No i lipa !scooter

Z wyjazdu z mojej strony nici !happybth !happybth !happybth

Musze wyjachac slozbowo do Czech !scooter

Tym samym - niestety zwalniam moja rezerwacje...

Jest mi niezmiernie przykro, ze nie spotkam sie z Wami, zwlasdzcza ze naprawde narobilem sobie apetytu na ten wyjazd!!!

Przepraszam za zamieszanie i zycze wszystkim udanej zabawy! !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Musze wyjachac slozbowo do Czech !happybth

Do czech to ja mam za darmo, mozesz pojechac innym razem !happybth

Odnośnik do komentarza
Chcę przyjechać z "plecaczkiem" na zlot. Nocleg mam zapewniony u kumpla ok. 35 km od Sycowej Huty.

Opłatę zlotow? x2 zapłacę na miejscu. Czy będ? jakie? problemy?

Nie będzie !tut

Z wyjazdu z mojej strony nici

No to lipa :) Okazało się, że nie może przyjechać aż 9 osób !happybth Szkoda !tut

Brodaty podaj tylko informację komu przekazać gadżety i kto ma wypić Twoje !YES

Przy okazji, tradycyjnie zamieszałem w rezerwacjach :)REZERWACJE

Do zobaczenia już za kilkadziesi?t godzin !tut

Szeroko?ci, bajo :)

Odnośnik do komentarza
N 54 05'13.77"

E 17 53’09.02"

Dzięki! !piwko My wyjeżdżamy w czwartek, zahaczamy na noc o Bydgoszcz i rano jedziemy do Sycowej. Powinni?my być koło południa na miejscu! :P

DO ZOBACZENIA!!! :););) !scooter !OK ;)

Odnośnik do komentarza

A ja musze odwołać przyjazd i rezerwacje wiec jedne spanie sie zwalnia walna mi tylny zacisk od hamulca i lipa skuter bedzie gotowy dopiero na sobote po poludniu Abachu jak mozesz i nie sprawi Ci to klopotu przeslij mi koszulke choc taka bede mial pamiatke po tym zlocie, jak nie to dobrej zabawy i wypijcie :blink: za moje zdrowie !YES. Moj adres Warszawa ul.Markowska 6m11 o3-742 Darek Żelechowski

Odnośnik do komentarza
A ja musze odwołać przyjazd i rezerwacje wiec jedne spanie sie zwalnia walna mi tylny zacisk od hamulca i lipa skuter bedzie gotowy dopiero na sobote po poludniu Abachu jak mozesz i nie sprawi Ci to klopotu przeslij mi koszulke choc taka bede mial pamiatke po tym zlocie, jak nie to dobrej zabawy i wypijcie :) za moje zdrowie :blink:. Moj adres Warszawa ul.Markowska 6m11 o3-742 Darek Żelechowski

Następny !scooter Lista tych, którzy nie przyjad? powiększa się, mamy już 11 osób !OK

Żałujcie, bo my będziemy bawić sie ?wietnie !scooter !YES

żelazny z wysyłka będzie problem, pewnie słyszałe? w mediach... Twój pakiet z identyfikatorem i czapk? oddam komu? w Warszawy i odbierzesz w Młynie. Tylko podaj komu mam przekazać Twoje żetony na !scooter

Odnośnik do komentarza

Żal oj żal , ze asz ?ciska , ale ?ciska tez co? innego i z t?d brak mojej obecno?ci na Maxi Zlocie :blink: .Życzę wszystkim uczestnikom szczę?liwego dojazdu jak i powrotu !YES , wspaniałej aury i maksymalnej zabawy. :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam nasz przyjazd z Michem. Będziemy niestety :blink: dopiero w sobotę rano. !sciana Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

witam

U mnie również nast?piła mała zmiana :blink: .

Nawaliła opiekunka do dziecka i na zlot jestem zmuszony przyjechać z dzieckiem.

Dlatego też będe jechał samochodem !sciana

do organizatorów

my?le że nie będzie problemu je?li zamiast we dwie osoby ( ja + żona) przyjedziemy w trójkę (syn 6 lat).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Dlatego też będe jechał samochodem !sciana

OK tylko muszę powiedzieć wcze?niej, że z uwagi na ograniczon? ilo?ć miejsca na terenie o?rodka i rozn?c? ilo?ć samochodów, może nast?pić sytuacja że, czę?ć samochodów będzie zmuszona parkować na drodze piaskowej-le?nej przy płocie, lecz poza o?rodkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...