Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Maxi Skuterów "BURGMANIA 2008"


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

O! zostałem przemeldowany :D,:D bliżej swojaków !piwko

Przepraszam, ale musiałem dokonać pewnych zmian. Były osoby, które zarezerwowały pokoje i okazało się, że nie jad?.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Abach

    37

  • dr.big

    12

  • Pleban

    7

  • DIZEL

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Andrea - Torun zapytuje uprzejmie czy jest pole namiotowe bo bym chetnie wypoczol na lonie natury no ico?????????????Jaka oplata no i czy wolno rozbic namiot?Pozdrowka dla organizatorow.Ale nalot ho,ho,ho!!!!!!!!! :D:D !piwko ;)

Odnośnik do komentarza

Już ten temat był poruszany !piwko

Nie ma pola namiotowego i nie ma żadnych możliwo?ci obsługi tego typu wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cze?ć Adam :D Wszyscy czekamy na jakie? szczegóły Burgmanii 2008 . Co? już wiadomo? Uchyl r?bka tajemnicy :)

P.S. Czym Ty teraz będziesz jezdził :lol: ???

Odnośnik do komentarza
Bedzie ponad 200?

200 nie przekroczymy, ale powinni?my 180, tylko co? te obiecane przelewy nie wpłynęły :)

Uchyl r?bka tajemnicy

Nie mamy żadnych tajemnic :)

Plan zlotu:

05.06.2008 Czwartek

Organizatorzy będ? w Sycowej Hucie już od czwartku. Tego dnia spodziewamy się pierwszej grupy zlotowiczów, których serdecznie przywitamy :lol: !scooter

Wieczorem jakie? ognisko, pogaduszki i takie tam. Generalnie ostatni dzień przygotowań do zlotu.

06.06.2008 Pi?tek

09.00 - 10.00 - |niadanie dla tych, którzy przyjechali w czwartek, potem czas wolny.

12.00 - Otwarcie biura zlotowego.

12.00 - 16.00 - Przywitanie i rejestracja kolejnych zlotowiczów. Czas na rozpakowanie.

17.00 - Start imprezy.

17.00 - Ruszamy z gastronomi?, na pocz?tek pyszny bigos :) 19.00 Startuje grill a o 21.00 ognisko.

18.00 - Pokaz ratownictwa drogowego, dyskusje z ratownikami.

19.00 - do ? Rozmowy o tematyce skuterowej i nie tylko !scooter bawimy się !scooter

07.06.2008 Sobota

09.00 - 10.00 - |niadanie

10.30 - 11.00 - Przygotowanie do parady

11.00 - Start parady, objazd przez Wdzydze do stolicy Kaszub Ko?cierzyny.

11.45 - 12.45 - Czas wolny w Ko?cierzynie.

12.45 - 13.00 - Przygotowanie do powrotu.

13.00 - Ruszamy z Ko?cierzyny do Sycowej Huty.

13.15 - 15.00 - Czas wolny

15.00 - Start imprezy. Rozpoczynamy konkursy.

15.00 - 17.00 Gor?cy posiłek (grochówka).

19.00 - Rusza grill.

20.00 - 21.00 Oficjalne rozdanie nagród dla zwycięzców konkursów.

22.00 - Pokaz fajerwerków zorganizowany przez Poznańska Elitę Skuterow?.

08.06.2008 Niedziela

09.00 - 11.00 |niadanie

11.00 - …. Czas pożegnań z uczestnikami zlotu :D

Plan może ulec zmianie. Każdy uczestnik otrzyma plan i regulamin zlotu przy rejestracji.

Odnośnik do komentarza

Witam,

rozmawiałem niedawno z Plebanem i mimo, że zlot wypada w ?rodku sesji egzaminacyjnej :D to dla tak zacnego grona nie wpa?ć na dzień nie wypada. Zatem je?li dostane od Plebana "dyspense naukow?" będę!

do zobaczenia :unsure:

Odnośnik do komentarza

Informacje techniczne:

1. Nast?piło trochę zmian w grafiku REZERWACJE

2. Ponawiam mój wcze?niejszy apel:

Praktycznie cały o?rodek jest już zarezerwowany. W każdym studiu s? cztery miejsca i tak zostan? przygotowane na zlot. Jeżeli kto? w jakim? studiu nie ma kompletu, proszę o piln? informację na PM. Nie chodzi tu o dokwaterowanie, bo już za póĽno na rezerwacje, ale o to, aby o?rodek pustych miejsc nie przygotowywał, bo będzie trzeba za to zapłacić. Dla przykładu: jeżeli użytkownik "X" zarezerwował całe studio a ma tylko 3 miejsca do obsadzenia, proszę to mi zgłosić. Poinformuję o?rodek i w tym studiu zostan? przygotowane tylko trzy miejsca i opłata zostanie pobrana tylko za 3 miejsca.

Tylko jedna osoba zgłosiła mi brak pełnej obsady studia a widzę po przelewach zlotowych, że takich osób jest więcej.

Odnośnik do komentarza

Starałem się poł?czyć rezerwacje z list? wpłat zlotowych i wyszło mi, że parę osób nie ma rezerwacji lub ja nie wiem gdzie ?pi??

wpłata 09.05.08 nick Okr?gły

wpłata 14.04.08 nick Robson

wpłata 14.04.08 nick maciek_dm

wpłata 24.04.08 nick Susełek

wpłata 06.05.08 nick andrea-torun

wpłata 19.05.08 nick kiler

Uaktualniłem znów !OK REZERWACJE

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Do zlotu pozostalo 10 dni :D .

00009169.gif

trzeba by było chyba zacz?ć odcinać falę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tego co wiem to Okr?gły korzysta z uprzejmo?ci Brzozy, który zrobił zbiorcz? rezerwację dla czterech osób w 215.

Ale t? informację postaram się potwierdzić z Okr?głym, który cierpi na notoryczny brak netu.

Odnośnik do komentarza

Mowie chyba to, co wiekszosc mysli :D : Wyjasnijcie prosze sprawe, zeby pozniej sie nie nazywalo, ze Burgmania przyjezdza i czesc osob spi na "krzywy ryj'" ;) . Bo takie wiesci rozchodza sie szybko.

Odnośnik do komentarza
Mowie chyba to, co wiekszosc mysli !piwko : Wyjasnijcie prosze sprawe, zeby pozniej sie nie nazywalo, ze Burgmania przyjezdza i czesc osob spi na "krzywy ryj'" ;) . Bo takie wiesci rozchodza sie szybko.

Ej Bigu, nie o to mi chodziło, nawet przez my?l mi nie przeszło....

Niektórzy zarezerwowali całe studia a wpłacili tylko jedn?, b?dĽ dwie opłaty zlotowe i domy?lam się, że wymienione wyżej osoby maj? miejsce wła?nie w tych studiach, ale nikt mnie o tym nie poinformował, dlatego pytam. Po prostu kontakt ze zlotowiczami jest bardzo utrudniony, na moje pro?by prawie nikt nie reaguje. Być może czę?ć wcale tego w?tku nie czyta. A ja muszę przygotować dokładn? listę wla?cicielowi o?rodka, aby maksymalnie ułatwić przygotowanie noclegów i rejestracje na miejscu. Dlatego staram się wszystkich jako? zebrać do "kupy" ;) Niestety wcale nie jest to łatwe a chciałbym wszystkie w?tpliwo?ci wyja?nić przed zlotem.

Odnośnik do komentarza

Wyja?niam .Rezerwacja któr? zrobilem tj.Studio 215 w pawilonie nr.2 zajmuj? Patryk,Okr?gły Susełek i Brzoza2 Ponieważ ja na 99,9 % nie będę obecny w moje miejsce wchodzi Roni. Przepraszam za zamieszanie ,ale my?lałem ,że uda mi się dojechać .Ale jest to małoprawdopodobne i tak niech już pozostanie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Wyja?niam .Rezerwacja któr? zrobilem tj.Studio 215 w pawilonie nr.2 zajmuj? Patryk,Okr?gły Susełek i Brzoza2 Ponieważ ja na 99,9 % nie będę obecny w moje miejsce wchodzi Roni. Przepraszam za zamieszanie ,ale my?lałem ,że uda mi się dojechać .Ale jest to małoprawdopodobne i tak niech już pozostanie. :lol:

Wła?nie o takie informacje mi chodziło. Dzięki brzoza !piwko

Odnośnik do komentarza
(...)na moje pro?by prawie nikt nie reaguje.(...)

I wlasnie dlatego z mojej strony ten "krzywy ryj" ;):lol: . Ale nie ma sie co stresowac ;):P:D .

Odnośnik do komentarza

Wła?nie dzi? (wła?ciwie to wczoraj; jest już po północy) odebrałem prawko jazdy A. Więc w poniedziałek zapłacę w sklepie za motor, to może gdzie? na czwartek będzie. To w pi?tek go zarejestruję i ubezpieczę. W tygodniu kupię kask, rękawice i inne przeciwdeszczowe.

Jak się uda wyrobić w czasie z tym jak wyżej, to przyjadę.

Wyobrażam sobie, że je?li w o?rodku nie znajdzie się miejscówka, to gdzie? w okolicy jest jaki? konkurencyjny o?rodek, gdzie przyjm? przybłędę.

Wyobrażam sobie, że na zlocie miejsce dla mojej maszyny i dla mnie też się znajdzie. Najwyżej bez czapki, koszulki itp. Co prawda nic nie rezerwowałem i nie wpłacałem, ale należno?ci chętnie pokryję na miejscu i to drobnymi - nie będzie problemu z wydawaniem reszty :-)

Jak się wyrobię z rejestrajc? dwókółki to mogę przyjechać, nie?

Odnośnik do komentarza
Jak się wyrobię z rejestrajc? dwókółki to mogę przyjechać, nie?

Oczywi?cie, że możesz przyjechać. Nie dostaniesz na pewno identyfikatora chyba, że po zlocie i czapka jaka? powinna się jeszcze znaleĽć. Jeżeli chodzi o noclegi, nie ma problemu. Kilka osób nie przyjedzie i zrobiło się sporo wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wyja?niam .Rezerwacja któr? zrobilem tj.Studio 215 w pawilonie nr.2 zajmuj? Patryk,Okr?gły Susełek i Brzoza2  Ponieważ ja na 99,9 % nie będę obecny w moje miejsce wchodzi Roni. Przepraszam za zamieszanie ,ale my?lałem ,że uda mi się dojechać .Ale jest to małoprawdopodobne i tak niech już pozostanie. !happybth

w/g powyższego cytatu proszę wykre?lić ze studia 215 w pawilonie 2 BRZOZę a w to miejsce wpisać RONIEGO. i żeby był porzadek ze studia 117 w pawilonie 1 proszę wykre?lić RONIEGO.

chyba nic nie poknociłem !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...