Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Maxi Skuterów "BURGMANIA 2008"


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Abach

    37

  • dr.big

    12

  • Pleban

    7

  • DIZEL

    6

Top użytkownicy w tym temacie

pro?ba do abacha znien moje imie z grazynik na bożena w pokoju białej dzieki do zobaczenia B););):P:P

Przepraszam, staro?ć nie rado?ć :P Ciekawe sk?d mi się ta Grażynka wzięła :P:P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgłaszam moj? żonkę na zlocik (koniec laby, trza bedzie wodę pić !happybth ) przelew jutro, pokój niestety mój !OKK

Orzechówka (M)

Odnośnik do komentarza
(...)Lista uczestników i możliwo?ć wpłat zostanie zamknięta z dniem 20 maja.(...)

Pospiech wskazany, zostalo juz tylko kilka dni !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam pro?be, proszę o przypisanie nas pod jaki? dach. Wprawdzie twierdziłem, że wystarczy jak nie będzie mi kapało na głowe :lol: ale moja luba potrzebuje troche więcej luksusu. !zeby :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Czołem burgmaniacy! :ph34r:

bardzo się cieszę, że zlot w tym roku mam praktycznie pod domem

muszę przyznać, że w zwi?zku z tym oddział trójmiejski zaproponował mi pojawienie się na zlocie na rowerze !zeby

tym bardziej, że stety-niestety w sobotę 7.06 będę miał przyjemno?ć wzi?ć udział w szosowym rajdzie rowerowym http://www.kaszeberunda.com/

(i tutaj moja mała pro?ba do wszystkich uczestników zlotu, o zapoznanie się z tras? i oczywi?cie zachowanie ostrożno?ci, tym bardziej, je?li będziecie planować dalsze wycieczki po okolicy) można też kibicować:lol:

jako że żadnej z imprez nie potrafię sobie odmówić, na burgmanii postaram się być już w czwartek, na chwilę wpadnę w pi?tek przywitać się ze wszystkimi chętnymi;) a w sobotę wieczorem będę już cały wasz;) - w tonie rozrywkowym pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że po 215 kilometrach rowerowania 'uzupełnianie płynów' nie skończy się dla mnie na jednym, po którym będzie trzeba mnie odnie?ć;)

do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Bior?c pod uwagę lokalizację i przede wszystkim cenę obawiam się, że nawet te 120 osób się nie zbierze.

Tak jak już pisalem dwa miesi?ce temu, więcej wiary :D Na dzień dzisiejszy mamy pewnych 163 zlotowiczów a to jeszcze nie koniec. Parę osób ma zarezerwowane miejsca i jeszcze kilka dni do 20 maja ;)

Zgłaszam moj? żonkę na zlocik (koniec laby, trza bedzie wodę pić  ) przelew jutro, pokój niestety mój 

Ten przelew to Ty chyba do Wisły wrzuciłe?, bo jako? dopłyn?ć nie może :P SprawdĽ Orzeszku czy czego? nie pokręciłe?, bo ja go nie mam. No chyba, że to celowe działanie, żeby żony nie zabierać :P wtedy się nie wtr?cam :P:)

Informacje organizacyjne:

1. Kto przyjeżdża już w czwartek? Na podstawie postów i PW na li?cie (pierwsza strona tego w?tku, drugi post) zaznaczyłem te osoby, które przyjad? do Sycowej Huty już w czwartek. Jeżeli kto? chce przyjechac w czwartek a nie ma przy jego nicku na li?cie dopisku (czwartek), proszę zgłaszać w tym w?tku lub do mnie na PM. Jest to ważne, ponieważ muszę zgłosić ilo?ć osób na ?niadanie w pi?tek rano. Przypominam, że dodatkowy nocleg z czwartku na pi?tek wraz ze ?niadaniem w pi?tek kosztuje 55 zł.

2. Praktycznie cały o?rodek jest już zarezerwowany. W każdym studiu s? cztery miejsca i tak zostan? przygotowane na zlot. Jeżeli kto? w jakim? studiu nie ma kompletu, proszę o piln? informację na PM. Nie chodzi tu o dokwaterowanie, bo już za póĽno na rezerwacje, ale o to, aby o?rodek pustych miejsc nie przygotowywał, bo będzie trzeba za to zapłacić. Dla przykładu: jeżeli użytkownik "X" zarezerwował całe studio a ma tylko 3 miejsca do obsadzenia, proszę to mi zgłosić. Poinformuję o?rodek i w tym studiu zostan? przygotowane tylko trzy miejsca i opłata zostanie pobrana tylko za 3 miejsca.

Wiem, że z tymi studiami jest trochę kłopotu, ale nie można mieć wszystkiego. O?rodek jest fajny, pięknie położony a te studia musimy przeboleć ;) Większo?ć z nas się zna i nie mamy z tym problemu, ale dla nowych uczestników jest to pewien dyskomfort. Ten pierwszy raz zawsze jest trudniejszy, potem już z górki ;)

3. Za kilka dni postaram się podać dokładny plan zlotu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Abachu przelew nie dotarł bo go nie wysłałem jeszcze. Jutro masz go u siebie. Sorka ale zaganiany jestem :D

PS. Już powinno być na koncie. Zapomniałem podać nicku ale będziesz wiedział, że to ja ;)

Odnośnik do komentarza
Już powinno być na koncie. Zapomniałem podać nicku ale będziesz wiedział, że to ja ;)

Z takim tytułem to przelew powinien i?ć do Artura :D;):P

Chcesz żeby mnie CBA przymknęło?

Lista uzupełniona :P

Mam nadzieję, że wszystko gra bo zagubić się w tym idzie :P bigu już tego do?wiadczył ;)

Odnośnik do komentarza

Witam !

Abach pytanko ?!

Jak zabiore 2 osoby ze sob? bez wcze?niejszego przelewu ( opłata na miejscu ) to będzie jaki? problem ? i co z O'HARA wymeldował się z mojego studia ?!

Pozdrawiam z Elbl?ga

DIZEL

Odnośnik do komentarza
Jak zabiore 2 osoby ze sob? bez wcze?niejszego przelewu ( opłata na miejscu ) to będzie jaki? problem ? i co z O'HARA wymeldował się z mojego studia ?!

Za mało informacji :D

Jeżeli masz kłopot z przelewem, to nie ma problemu, napisz do mnie na PM.

Jeżeli to jaki? inny problem, masz jeszcze czas do 20-go maja.

Niestety Koledze O'HARA wyskoczyła inna bardzo ważna impreza i prawdopodobnie nie będzie mógł uczestniczyć w zlocie.

Odnośnik do komentarza

Cze?ć !

Na wyjazd namówiłem dwie osoby , przelewik poszedł dzisiaj (dokładnie to pewnie jutro) .

Imiona podalem dla Abacha na PM .

Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 tygodnie :angry: będzie się działo !happybth

DIZEL

Odnośnik do komentarza

Hej,

Proszę mnie dopisać do listy zlotowiczów, oraz dokwaterować do Pawel 883, pokoj 211 w 2 pawilonie.

opłatę zlotow? przelewam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ale jesli ma to chcialem zglosic ze bede katamaranem, a raczej katamaraniczkiem Smarciczkiem !piwko

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...