Klubowicze Campto Opublikowano 13 godzin temu Klubowicze Opublikowano 13 godzin temu Mam przyjemność zaprosić wszystkich i każdego z osobna na: XIV Leniwiec nad Niegocinem Spotkanie odbędzie się w dniach 14-16.08.2026r w CAMP SZEKLA w Strzelcach: https://campingszekla.pl/ BĘDZIEMY MIELI WYDZIELONY TEREN TYLKO DLA NAS Motocykle parkujemy przy namiotach!! Właściciele obiecali że będą posiadać podkładki drewniane pod podnóżki. Oczywiście, kto chce może zostać dłużej lub przyjechać wcześniej. Koszt organizacyjny tradycyjnie 0 ( ZERO) PLN. Na terenie nowe sanitariaty, prysznice, pralnia, suszarnia no i... Tawerna. Na ternie ośrodka jest plaża, ławki widokowe, miejsce na ognisko itp. Na hasło BURGMANIA będziemy mieli specjalne ceny. Plan: Przyjeżdżamy w piątek ( lub kiedy kto chce ) Obmyślamy dalszy plan: albo plaża, zimne piwko i gorący grill albo jakiś wyjazd, zwiedzanie itp. I tak do niedzieli (albo dłużej ). Pogoda w gratisie!!! Ci co byli wiedzą jak jest, a Ci co nie byli niech zerkną w historyczne tematy, np: https://www.forum.burgmania.net/topic/49537-jubileuszowy-x-leniwiec-nad-niegocinem/#comment-714663 http://www.forum.bur...em-14-16082015/ http://www.forum.bur...e__hl__leniwiec http://forum.burgmania.net/topic/24301-iv-leniwiec-nad-niegocinem-12-14082016/ http://forum.burgmania.net/topic/25726-v-leniwiec-nad-niegocinem/ http://www.forum.burgmania.net/topic/27311-vi-leniwiec-nad-niegocinem/ http://www.forum.burgmania.net/topic/30934-vii-wakacyjny-leniwiec-nad-niegocinem-16-18082019r/ http://www.forum.burgmania.net/topic/44547-viii-wakacyjny-leniwiec-nad-niegocinem-14-16082020r/ https://www.forum.burgmania.net/topic/48976-ix-wakacyjny-leniwiec-nad-niegocinem-13-15082021r/ https://www.forum.burgmania.net/topic/50603-xii-wakacyjny-leniwiec-nad-niegocinem/ https://www.forum.burgmania.net/topic/50950-xiii-leniwiec-nad-niegocinem/#comment-749915 W razie pytań służę pomocą: campto73@gmail.com lub +48 530 386 777 Informacyjna lista uczestników: 1. Campto 2.
Użytkownicy+ Saper Opublikowano 3 godziny temu Użytkownicy+ Opublikowano 3 godziny temu No to kolejna próba przede mną. Wyjechać, wyjadę - a czy dojadę. Zobaczymy. P.S. od czwartku.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się