Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Amsterdam 1-4 kwietnia


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie to, że Orzech napisał o tym, że nie był (byli) odpowiednio przygotowany, że niegdy nie jeĽdził na długich dystansach to pokusił bym się o zło?liwy komentarz w stylu bezsensowne bicie rekordów odległo?ci...

To co napisał Pilot na końcu ?wiadczyć może faktycznie o niewła?ciwym rozplanowaniu "imprezy" bior?c pod uwagę dodatkowy czynnik - temperatura powietrza... bo to zmęczenie kumulowało się od kilku dni... Marek - nie było to ani rozs?dne ani bezpieczne... Orzech 5 z plusem...

Pewny jestem, że macie frajdę z faktu przejechania tej trasy ale pewny jestem również tego, że gdyby było to miesi?c póĽniej mieliby?cie jeszcze zaj...bist? przyjemno?ć... bez marzeń o samochodach z ogrzewaniem...

Wiem, nie można było tego przesun?ć...

Cieszę się, że mimo wszystko jeste?cie cali i wszystko się szczę?liwie skończyło...

Swoj? drog? wła?nie się zastanawiam, jak ciężko chory wrócił bym z takiej wyprawy...

Jeżeli chodzi o mnie to przy takich temperaturach i przy takich dystansach użył bym jednak 4oo...

Relacje cool...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    31

  • pilot

    20

  • Mamuśka

    7

  • Worlan

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Panowie,

respekt.

Relacje Wasze przeczytałem z zaciekawieniem. Mieli?cie ciężko, ale za razem wspaniale. Deszczowo i zimno, ale i pięknie. Szacunek. !OK

Odnośnik do komentarza
To co napisał Pilot na końcu ?wiadczyć może faktycznie o niewła?ciwym rozplanowaniu "imprezy" bior?c pod uwagę dodatkowy czynnik - temperatura powietrza... bo to zmęczenie kumulowało się od kilku dni... Marek - nie było to ani rozs?dne ani bezpieczne... Orzech 5 z plusem...

Pewny jestem, że macie frajdę z faktu przejechania tej trasy ale pewny jestem również tego, że gdyby było to miesi?c póĽniej mieliby?cie jeszcze zaj...bist? przyjemno?ć... bez marzeń o samochodach z ogrzewaniem......

Swoj? drog? wła?nie się zastanawiam, jak ciężko chory wrócił bym z takiej wyprawy...

Jeżeli chodzi o mnie to przy takich temperaturach i przy takich dystansach użył bym jednak 4oo...

Drago masz trochę racji ale moje marzenia były tylko 130 km przed Krakowem ale to tylko przez to że zawiodłem się na Road Assistance i strachem że bedę tam kwitł do rana. Co do pzrygotowań to ja osobiscie popełniłem jeden bł?d że niezabrałem osłon na ręce które zostały w domu a podgrzewane manetki przy deszczu i takich temperaturach nie iwele daj? chdz zawsze cos. Tak to cała droga dla mnie była ok bo sprawdziły się moje stroje przeciw deszczowe i wiatrowe. Nic z rzeczy które miałem przy sobie nie przemokły jedynie rękawiczki ale ich miałe 3 pary. Marcin ręcze Ci ze ty tez wytrzymasz tak? podróż kwestia tylko przygotowania i samozaparcia. Ja na cał? podróż tylko dwa razy jad? klołem na to na czym siedze ale chwila postoju i wszystko było OK. Tak jak wspomniałęm jedynie 130 kilometrów było dla mnie nierozs?dne ale tak naprawde nie było gdzie stan?ć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dragon wiedziałem, że się nie powstrzymasz !OK

Następnym razem też pojadę tylko jest mały problem.... nie w t? stronę ->Moskwa <_<

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Milo bylo poczytac, troche Skandynawia mi sie przypomniala jak przeczytalem wasza walke z deszczem i zimnem. Pewnie dlatego w tym roku jade w cieple rejony gdzie deszczu nie zobacze.

Pilot zdziwiles mnie troche ze marudziles na zimno wszak w rajdzie Markiza pogoda tez was nie rozpieszczala :) gdzie zgubiles hart ducha. :)

Orzech witaj w gronie BTC klubie twardej dupy :D bo Pilot juz stary wyga :D sie zrobil

Odnośnik do komentarza
Dragon wiedziałem, że się nie powstrzymasz :)

Następnym razem też pojadę tylko jest mały problem.... nie w t? stronę ->Moskwa :)

Orzechu.

Bardzo się cieszę, że nie zw?tpiłe? we mnie i, że wierzyłe?, że napiszę to co my?lę... :D

Co do Moskwy - tak samo będę Tobie/Wam kibicował jak tym razem... :D nawet Ci samochód pożyczę... :)

Pilocie - jestem przekonany, że dystans nie był by problemem i ja również dał bym radę... Przyznam się, że przemieszczaj?c się po Polsce potrafiłem pukn?ć ponad 1300 km w ci?gu jednego dnia... Chodzi mi Marek przede wszystkim o to, że mnie to sprawiało przyjemno?ć bo miałem normaln? temperaturę, nie musiałem się "opatulać" w różne ciuchy itd... Nie chcę Was cytować bo to co piszę to nie s? zło?liwo?ci tylko również jakie? do?wiadczenia motocyklisty... który robi kilometrów w ci?gu sezonu dobrze ponad przeciętn?...

Dla mnie jazda motocyklem musi mi sprawiać przyjemno?ć... nie umiem czerpać przyjemno?ci z czego? co mnie męczy... a jazda w dosyć niskich temperaturach motocyklem nie jest relaksuj?ca... przynajmniej dla mnie...

Nie napisałem Wam nic w stylu: szacunek, jestem pod wrażeniem itd tylko dlatego, że faktycznie nie jestem...

Poruszacie się motocyklami które nie zostały stworzone do przemieszczania się na odcinkach 50 km... więc czego gratulować??? Macie duże wygodne sprzęty które s? stworzone do TURYSTYKI... Przyznacie mi rację czy nie??? A to, że Was wyp...Ľdziło to kwestia pory roku... Można było to przewidzieć... Prawda????

Orzeszku - to co napisałem to nie s? jakie? zło?liwo?ci... O Pilota się nie martwię bo On mnie lepiej zna z reala i będzie wiedział o co chodzi...

Jak będziecie w lecie jechać do Grecji - pomy?lę... może być gdzie? dalej...

Odnośnik do komentarza

Dragon pod wieloma wględami masz racje i nawet nie jestem w stanie się sprzeciwiać bo sprzeta faktycznie s? do takiej jazdy chdz wielu w Polsce i nie tylko my?li inaczeji tu ich mamy. Ja relacje pisze raczej dla przestrogi dla pocz?tkujacych w naszym klubie i dla tych którzy dopiero zaczynaj? przygody z 200 aby mieli się na czym wzorować i czego wystzrgać chodz sam wiem że dużo mi brakuje do perfekcji a znaj?c życie i tak nigdy jej nie osi?gniemy. Mam też nadzieje że nasze posty nie tylko czytaj? Ci na 200 ale i Ci na 400 bo nie raz poruszamy tematy jak to moto i skutomaniacy s? traktowani w innych krajach i może zaczn? stosować to w Polsce a wtedy bezpieczniej i przyjemniej będzie się podróżowało 400 i 200. Pewnie dużo młodych czyta nasze posty więc i oni niech się ucz?. Ja tylko moge teraz podziękować tym którzy wyrazili swoje opinie na temat tego i innych moich wypaów. Piękne jest to że kazdy z nas przy takich wypadach zdobędzie nowe do?wiadczenie oraz jaki? swój życiowy wyczyn więc im chwała za to.

PS. Dragon my?le że każda krytyka czy opinia ma swoj? naukę jedni to wykorzystaja inni potepi? ja wole wykorzystać aby na drugi raz tego błędu nie popełnić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dragon nawet przez sekundę nie brałem Twojej wypowiedzi jako zło?liwo?ć. Czytałem j? z u?mieszkiem na twarzy więc wszystko :D Poprostu trochę już Twoich postów się naczytałem i wiedziałem, że się nie powstrzymasz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...