Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Amsterdam 1-4 kwietnia


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Plastikowe ciuchy Dacja mamy. Lepiej podaj adres gdzie Cię łapać w poniedziałek. Tak czy siak mam telefon więc będę dzwonił.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • orzech

    31

  • pilot

    20

  • Mamuśka

    7

  • Worlan

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Etap 2 zakończyłem o godzinie 21:00 w Warszawie u Orzecha ale wcze?niej zameldowałem się w Starym Młynie gdzie zostałem mile przywitany przez Wa-wa zone. Oczywi?cie znowu serwis w LCM Sokół stanoł na wysoko?ci zadania i wszystko zrobił na czas co pzwoliło mi spokojnie dojechać do Wa-wy.

Qwaki dziękuje za miłe przyjęcie i go?cine. :lol:

Dzi? licznik pokazał 191 km.

Jutro wyjazd około godziny 5 rano kierunek Berlin. Trzymajcie :lol: bo chcemy dojechać dalej do Bonn czyli około 1100 km.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sprostowanie: Pilot napisał tego posta już 2 godziny temu ale dopiero teraz go wysłał :lol:

Teraz siedzi i wgrywa mi do nawigacji gdzie będę sikał a gdzie palił :lol:

Edit: Dobra nowina - bierzemy srajta?mę czyli będzie dłuższy postój ;)

Odnośnik do komentarza

Szeroko?ci Chłopaki życzę,miłego zwiedzania,ale przede wszystkim .....pogody,Szaman leży chory więc pewnie spojrzy łaskawszym okiem na pogodę dla was ;) ,lub.....może nie zorientuje się że że przekroczyli?cie jego jurysdykcję i pozostanie mu tylko pogwizdać :(:(

:lol::lol:;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wła?nie gadałem z Orzechem,

wyjechali około 5 rano, termometr pokazywał 0 stopni.

Za jaki? czas po?wieciło im słonko i temperatura wzrosła do 7 stopni.

W tej chwili s? za Poznaniem, pada deszcz, a termometr pokazuje 5 stopni.

Pogoda jak widać ich nie rozpieszcza mimo, że Dragon dostał kasę od Orzecha :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Pogoda w Belgii od rana piękna <_<

Cały dzień słonko , sucho i tempka pokazuje 16 stopnii - więc jest szansa , że Orzech i Polot spotkaj? się z t? pogod? szybko :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mieli pisać jak złapi? jakiego? hot spota... a tu cisza!

Pisać Panowie, pisać !

J?dra i zady Wam nie przymarzły? !walkm

Odnośnik do komentarza

Wiadomo?ci od Orzech and Pilot team:

Godz. 8:31 SMS:

Jeste?my 220km od Warszawy - droga zgodnie z planem. Pozdrowienia od nas.

Godz. 11:30 Rozmowa telefoniczna:

Leje, leje, leje i jeszcze raz leje i w łapki zimno.

Przemoczeni ale zadowoleni s? na granicy.

Godz. 16:16 Rozmowa telefoniczna:

Z 2 godzinnym opóĽnieniem wyjeżdżaj? z Berlina.

Czekamy na dalsze informacje.

Pilot obiecał wieczorem napisać wrażenia z drogi.

Trzymamy chłopaki za was kciuki! Mam nadzieję że się nie poprzeziębiacie.

Niezłe z was twardziele o mocnych łupinach.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
i co się z nimi dzieje wie kto? co? ? !walkm

Mówisz i masz !TAZ

Orzech i Pilot s? w okolicach Hanoweru. Zostało im jeszcze około 300km. Pogoda dobra, temperatura 7 stopni, nie pada. Orzeszka trochę bol? skorupki <_< . Pilot za...la 160 licznikowo, gps pokazuje 140-150.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to elegancko , najważniejsze że sucha droga ,o szeroko?ci nie wspomnę . mog? sobie poużywać i kosztować adrenaliny do bólu . trzymam za nich !walkm

dzięki worlan .

Odnośnik do komentarza

E tam, na autostradzie to tylko opona sciera sie na "klocek", a (kazdy) skuter jest wlasciwie za wolny. Nie ma to jak zakreeety !walkm ...

Przelot godny podziwu !TAZ .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ostatnie wie?ci:

Panowie postanowili trochę odpocz?ć. Sprzęty łapi? oddech na następny dzień, a nasi podróżnicy zastanawiaj? się, jak spędzić wieczór <_<

Tylko bez szaleństw proszę !TAZ

!walkm

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisał Dziadzio !walkm chopaki zrobili pauzę. Zostało im 300km do Bonn.

Orzech już zapowiada że w przyszłym roku będzie lepiej i da radę złapać ten dystans na raz !TAZ

Co do planów wieczornych to się trochę martwię... Podobno maj? podwójne łóżko a Pilot prosił Orzecha żeby pomógł mu wsadzić. Nie wiem co ale mam nadzieję że chodziło o rzeczy do kufra !OK :blink: Oby nie wyszły z tego Rozłupanepilotki <_<

Jest szansa że co? napisz? bo podobno do tego hotelu w którym ?pi? dotarła cywilizacja. Trzymamy kciuki i czekamy na dalszy ci?g relacji.

Spokojnej nocy panowie! A na jutro życzę szeroko?ci i słoneczka.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Co do planów wieczornych to się trochę martwię... Podobno maj? podwójne łóżko a Pilot prosił Orzecha żeby pomógł mu wsadzić. Nie wiem co ale mam nadzieję że chodziło o rzeczy do kufra !OK :lol: Oby nie wyszły z tego Rozłupanepilotki !OKK

No ja my?lę ze nie wyjdzie nic-żadnego nowego rodzeństwa,wystarczy tyle ile jest :lol:

Pozdrawiamy Naszego Tatu? gdziekolwiek sie teraz znajduje !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestesmy u Kolcy. Dotarlismy po 10 godzinach z dystansem 300 kilometrow (ach te ograniczenia predkosci !OKK ). Wszystkie okoliczne wiochy zwiedzone.

Przez cala droge musialem patrzec na zadek Pilota, bo Ypka nie dawala rady. Teraz luzujemy sie przy piwku - relacja za chwile, bo Pilot sie doczekac nie moze az sie Wam pochwali jakie mial przygody !OK .

Jutro Antwerpia i Amsterdam :lol: , jak dupa wytrzyma !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sa u mnie !OKK

Mowia do siebie pieszczotliwie "ty pedale" (to chyba po tym hotelu !OK ). Jak Ich rano puszcze to pojada dalej ale poniewaz wstaje do pracy o 6 to moze zamkne drzwi na klucz i sobie towarzystwo zatrzymam :huh: .

P.S. Wszyscy sie za nami na ulicach ogladali - takie maszynki bzykaly !YES

Odnośnik do komentarza

Moze dzisiaj nic nie napisze nowego ale zdjecia możecie po ogl?dać bo jest co.Musze przeanalizować co napisał Orzech z Kolce żeby się nie powtarzać. A z tego co wiem pisze głupoty po za tym zamiast wam napisać relacje to przeżywa zarejestrowanie się Orzechówki taki z niego reporter. :huh:

https://picasaweb.google.com/111482310597782864792/Amsterdam3

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Male podsumowanko.

Przejechane ok 1300-1400. Spalanie mojej Ypki na autostradzie jak Pilot prowadzi 6L!!!!! Dzisiaj przy spokojnej jezdzie 3,8L :huh: Drogi wysmienite a lapy nas bola od samego odmachiwania motocyklistom. Jutro mam nadzieje dotrzemy do Amsterdamu aczkolwiek moje lupiny mowia DOSC. Pogoda jak zobaczycie na zdjeciach :huh: ,miejscami bylo nawet 20 stopni. Co tu duzo pisac poprostu jest wysmienicie, caly dzien na :D , to lubie ;)

Odnośnik do komentarza

Sprostowanie do raportu Orzecha.(Orzech stary ogrodnik przesadza) Przejechali?my wczoraj 887 km a dzisiaj 332 km. Snieg jest prawdziwy bo to bylo u góry co widać na gps. A nolan nie bedę się chwlił( ładny nie). Wła?nie Orzech grymasi że go d...pa boli tzn. co? kuje.

dopisano: Współczujcie Orzeszkowi bo miał przesrany dzień pomógł mu dopiero stoperan. To jest tak jak kto? jest chytry na żarcie i dlatego tak wyglada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...