Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosenne rozpoczęcie sezonu przy ognisku w m. Czajkowa w dniu 28.04.2024r. (drugie podejście)


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Było nas trochę 20240428_132511.thumb.jpg.575e888e430f705a526e5c13f6866884.jpg

20240428_132142.thumb.jpg.f2d4211d739f1c9951b3cf74c0dc00b2.jpg

Przygotowanie do fotki grupowej 😀

 

20240428_132200.thumb.jpg.435f103cc23a8a275e94336090c86749.jpg

I czekać na jesień 😪

Saper i całej twojej paczce 👍

Odnośnik do komentarza

Wszystko mnie boli 😖- a najbardziej oczy i serce od widoku tego, co mnie minęło🥺

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z tęsknotą za Waszą gościnnością będę wyczekiwał OZS☝️ Mam nadzieję, że do tego czasu jeszcze nieraz się spotkamy poza Czajkową😉

LWG

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Nazir napisał(a):

Wszystko mnie boli 😖- a najbardziej oczy i serce od widoku tego, co mnie minęło🥺

Podobno miałeś  kontuzję. Współczuje - wracaj do zdrowia. Ale ja ze złamanym palcem u nogi poleciałem do Sapera 💪 (tylko dziwne, że po paru 🍺przestał mnie boleć). Już nie wiem 🤔

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

Podobno miałeś  kontuzję. Współczuje - wracaj do zdrowia. Ale ja ze złamanym palcem u nogi poleciałem do Sapera 💪 (tylko dziwne, że po paru 🍺przestał mnie boleć). Już nie wiem 🤔

Dzięki😃

Mnie po paru🍻 też nic nie boli i nic mi nie przeszkadza☝️ - jednak ja wtedy nie jadę niczym, tylko siedzę na..🤪

Tobie również życzę zdrówka!😉

Odnośnik do komentarza

Pogodę mieliście miodzio, a ja w pracy. A oprócz tego zgodnie z powiedzeniem " nie miała baba kłopotu kupiła se p...", to teraz mam i ja. Niestety brak czasu.

IMG-20240425-WA0011.jpg

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Nazir napisał(a):

Mnie po paru🍻 też nic nie boli i nic mi nie przeszkadza☝️ - jednak ja wtedy nie jadę niczym, tylko siedzę na..🤪

No to mi pojechałeś. Pisząc powyższe posty byłem już w domu i to w tedy było 🍺 dla znieczulenia. A nie w trakcie jazdy 😡.  Wybaczam Ci 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z Wrzoniem dziękujemy bardzo za ugoszczenie, świetna miejscówka, miło było Was wszystkich uściskać i chociaż chwilkę porozmawiać. Pozdrawiamy i do kolejnego spotkania 😊 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy (Kasia i ja 🙂) ekipie Podkarpackiej za organizację ogniska, Saperowi za powitanie kawą i herbatą 😁 i wszystkim za przemiłą atmosferę.

Do zobaczenia znów 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...