Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosenne rozpoczęcie sezonu przy ognisku w m. Czajkowa w dniu 28.04.2024r. (drugie podejście)


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Godzinę temu, Saper napisał(a):

Kurcza, to faktycznie śląskie ognisko jest. 🤣

Planuję przyjechać 😁 niestety samochodem

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, EndriuBis napisał(a):

a to nie dla tego właśnie ma się skuter aby jeździć z kontuzją kolana ?

Od tego, od tego! Ale - nie każdy jak się okazuje, tylko taki gdzie można wyciągnąć nogi. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, tomekstw napisał(a):
2 godziny temu, Nazir napisał(a):
Ta niedziela chyba nie dla mnieemoji3064.png
Kontuzja kolana raczej mnie uziemiemoji37.png
Pogody i jak zawsze miłej atmosfery Wam życzęemoji123.png

Po to masz skutra, żeby chować kontuzje i kita w trasę. Jakbyś miał viadro, erteka czy inne h-d to kontuzja kolana bylaby wymówką, ale jazda na sedesie?Twardym trzeba być a nie mientkim.

 

20 minut temu, EndriuBis napisał(a):

a to nie dla tego właśnie ma się skuter aby jeździć z kontuzją kolana ? 🙃 na Giewont wycieczki nie planujemy 😉

EDIT: Tomek był pierwszy 🙂

I jak Was nie kochać?🥰👍

Jak ortopedzio się nie pomylił...

...to byda💪💪💪

Ku chwale!!!

PS

Jak u nos godajo: choby ino łostatni roz☝️😁

7 minut temu, snajper-psg1 napisał(a):

Od tego, od tego! Ale - nie każdy jak się okazuje, tylko taki gdzie można wyciągnąć nogi. 

Tak poważnie to nie jest☝️, by wyciągać nogi🤣🤣🤣🤣

Burek to misiostfo w qńforcie☝️

Odnośnik do komentarza

Ufff 👍fajnie że niedziela 😛 Bo poniedzialek by przebił pogodowo ognisko ślaskie 😁😉😂

Screenshot_20240425_173748_Weather&Radar.jpg

Odnośnik do komentarza

Niestety, będę się w niedzielę przyglądał jak ludziska w wodzie odpoczywają i z wyjazdu nici. Ale bardzo Was z Bożenką pozdrawiamy i życzymy smacznej kiełbaski.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, zicoo62 napisał(a):

Niestety, będę się w niedzielę przyglądał jak ludziska w wodzie odpoczywają i z wyjazdu nici.

A takie miałem plany na rozmowę. Czyli muszę tyłek ruszyć i Cie odwiedzić🏍️ (pogadamy)! Do następnego, powodzenia!!

Arturo-bb wiem, że jeszcze czas ale ale .......

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
36 minut temu, Rafa303 napisał(a):

Arturo-bb wiem, że jeszcze czas ale ale .......

Cierpliwości 😜

Odnośnik do komentarza

WPR w domu.

Pogoda świetna, trasy, szczególnie te boczne - rewelka, kiełba pychotka, papryka w miodzie wyborna, kawa jak zwykle siekiera.
Ale najlepsi to ludzie!! Dziękuję wszystkim za spotkanie, pogaduchy i świetną atmosferę, a Organizatorom za zaproszenie i ugoszczenie.
Do następnego spotkania.

1a74cc95f8b844508b9794cac8591147.jpg3d8aa3eb6191098fa50a52db15a6266a.jpg85591e8b1b9122d428f9292360f2cd09.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wesoła trójka już w domu, Moni bardzo się podobało, w szczególności gadżety 😀, Saperku kawa/herbata jak zawsze przednia . Dziękujemy całej ekipie Podkarpackiej za organizację, oraz wszystkim za atmosferę. Do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nietoperki doleciały do domu !

Dziękujemy grupie Podkarpackiej za wspaniale ognisko i obecnym za super atmosfere!  Saper " kurcza" twoja kawa i cherbata są wyśmienite! Pozdrawiamy i do zobaczenia! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy  wszystkim za miłe spotkanie a organizatorom dodatkowo za miły poczęstunek ...

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Wszystkim przybyłym, za udział w naszym przedsięwzięciu.

Mam nadzieję, że Wszyscy Uczestnicy dotarli cało do swoich MSD (miejsc stałej dyslokacji).

Co się tyczy kawy i herbaty, to podziękowania dla @Bieniasa, gdyż to jest nasz "zabezpieczyciel", ja tylko zalewam wrzątkiem.

Małe gifty zabezpieczył dla odmiany @Robbi.

Fotki już dołączyli inni, moje poniżej.

20240428_132243.jpg

20240428_132241.jpg

20240428_132230.jpg

20240428_132226.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Honorata i ja meldujemy się w domu. Dziękuję za miłe spotkanie.

 

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle, wspaniała atmosfera, dyskusje na różne tematy, dziewczyny chichrały nie wiadomo z czego (albo z nas). Arturo-bb dzięki za wspólne kilometry. Powyższe fotki mówią same za siebie. Nic dodać nic ująć - oby tak zawsze, do końca świata i jeden dzień dłużej. Saper pamiętasz o obietnicy? - fotka.

Odnośnik do komentarza

Podbeskidzie melduje się w domu w całości. Wszystkim wielki dzięki za pogaduchy. Saperkowi i reszczcie ekipy organizatorów za kolejne udane ognisko👏👊 ,prezencik się przydał i w połowie wykorzystany dzięki małe ale cieszy .Arturowi BB za wspólne od A do Z .560pykło . A bo zapomnę Wiola pozdrowiona i również pozdrawia 

 

Odnośnik do komentarza

Saper już wszystko napisał. Ja się tylko dołączam do podziękowań dla tych co nas odwiedzili zarówno z bliska jak i z daleka 🙂 a pogoda znowu miodzio 😁

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Meldujemy dotarcie do Marzenki i Volvo. Rekacje zdaliśmy i pozdrowiliśmy. Dziękujemy wszystkim za spotkanie. Fajnie było znowu Was zobaczyć. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani bardzo nam przykro że nie mogliśmy być z wami ja pracowałam a Volvo wnuka woził motorem. Iwonka i Jacek dotarli do nas przekazali pozdrowienia za które bardzo dziękujemy. Subaru jednak Tomek też cię pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Marzena napisał(a):

... Iwonka i Jacek dotarli do nas przekazali pozdrowienia za które bardzo dziękujemy. 

A kiełbaski z ogniska też przywieźli ? 😁 Zaplanujcie już termin na jesień 😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...